26

Odp: Decaject 200mg

Dolusz tescia bo ci ptak umrze

27

Odp: Decaject 200mg

oki a wiec na tym cyklu + meta  + jakieś bialko serwatkowe i odpowiednia dieto . ile powinno mi dac .. ja mam ciagle wątpliwości czy 200mg deki na tydzień to nie za mało z tego co ja wiem po 200mg tygodniowo odczuwamy tylko lekkie efekty , optymalne dawki to 4 mg na tydzień , co ty o tym sadzisz        pozdro

Sadze ze skoro jeszcze nie brałeś nandrolonu są to bardzo dobre dawki, na pewno ci wystarcza, pamiętaj ze rozpisałem ci 2 srodki, razem na pewno dadzą rade 8)

hmm a co do tego ile powinno ci to dac to ja tak mysle 8,967kg +-0,029 kg

28

Odp: Decaject 200mg

a moze sustanon 25 zamiast tescia a i jeszcze jedno jako pora dni jest najlepsza do kucia sie ja słyszałem ze godzina 11-12 a inni mówią ze przed treningiem ?? przecie to chybo obojętne kiedy , zwerylikuj . pozdro

29

Odp: Decaject 200mg

no ja tez jestem zdania ze obojętnie kiedy i tak tez mowie chłopakom susta tez moze byc ale pamiętaj omka to ejst to samo...

30

Odp: Decaject 200mg

oma moji koledzy ktozi brali ome byli duzi ale tylkojakies czas potem spadli i to bardzo dużo po sustanoliu nie ma takich spadków roczej ??

31

Odp: Decaject 200mg

niestety cie rozczaruje przy omce i suscie mozna dac niewątpliwie znak równości wiec daje omka susta
susta:
Propionate
Phenylpropionate
Isocarpate
Dekanoate
omka:
propionate
phenylpropionate
isocarpate
caprinicum
Jak widzisz różnią sie tylko jednym estrem o bardzo zblizonej budowie, to co mówisz o suscie to jest mit moim zdaniem, a to czy sie zalejesz, czy tez będziesz mial spadki zalezy od diety i odblokowania

32

Odp: Decaject 200mg

a wie na cyklu z decaject + omka + meta powinna dos mi wiecej niz na tesciu a co na odblokowanie clomid a jak tak to ile nigdy jeszcze nie brałem nic na odblokowanie

33

Odp: Decaject 200mg

3amp hcg + 24clomidu

Dobranoc

34

Odp: Decaject 200mg

aha.
przy 200mg deki to 10ml styknie.
porównałem ile ja bym użył

35

Odp: Decaject 200mg

a meta bedzie konieczna do cyklu czy mogę sie bez niej obyc . pozdro

36

Odp: Decaject 200mg

w sumie setkę na poczatku cyklu mozna wziasc, zebys sie nie niecierpliwił bo nanadrolone i test(enan, cypio) to dlugie estry

37

Odp: Decaject 200mg

ja chyba sie zdecyduje na omke zamiast enan lub cypio a le itak musze kuracje przełożyć dopiero na wiosne niestety . pozdro

38

Odp: Decaject 200mg

Branttt musze cie zmartwić ale nie masz pojecia o koksach co widać po twoich wypowiedziach .

Druga sprawa to znak równości miedzy susta a omka . Nigdy bym takiego znaku nie postawił bo sustanon szczególnie pakistański jest 1 razy lepszy niz omka.

39

Odp: Decaject 200mg

dlaczego? piszesz pakistański a co egipski ma inny sklad? dla mnie to jedno i to samo ale oczywiście roznica zdan moze byc inna...

40

Odp: Decaject 200mg

piotrekHar czenu sadzisz ze nie mam pojecia o koksach ??

41

Odp: Decaject 200mg

Branttt musze cie zmartwić ale nie masz pojecia o koksach co widać po twoich wypowiedziach .

jasniej chyba nie mozna :badgrin:

42

Odp: Decaject 200mg

heehehh no ja niew kumam po jakiej wypowiedzi przytacz jakas ??

43

Odp: Decaject 200mg

a wie  na cyklu z decaject + omka + meta powinna dos mi wiecej niz na tesciu a co na odblokowanie clomid a jak tak to ile  nigdy jeszcze nie brałem nic na odblokowanie

pierwsza z brzegu :badgrin:

44

Odp: Decaject 200mg

heh no wiesz jeestem ciekawy roznych opini i koncepcji czy to czy to zrozum

45

Odp: Decaject 200mg

estry różnią sie ilsocia wegli ten z omki i z susty ma ich ta sama ilosc.
znaku równości bym nie postawił przy enan 250mg a systa/omna

46

Odp: Decaject 200mg

Branttt IOakesI mnie wyręczy i wstawił jedna z twoich wypowiedzi z której jasno wynika ze nie masz pojecia o sterydach anabolicznych.
Jak mozna sie pytać czy po omce wystarczy clomid na odblokowanie To tez jest dobr cytuje :a moze sustanon 25 zamiast tescia a i jeszcze jedno jako pora dni jest najlepsza do kucia sie ja słyszałem ze godzina 11-12 a inni mówią ze przed treningiem ?? przecie to chybo obojętne kiedy , zwerylikuj . pozdro - najlepsza pora to środek nocy nastawiasz budzik na 3 w nocy wstajesz i klujesz , inna godzina nie wchodzi w grę poprostu koksy które chcesz brac działają tylko o 3 w nocy.

47

Odp: Decaject 200mg

o to zajebiście musze kupić budzik i wstawać o 3 rano dzieki za rade miszczu

48

Odp: Decaject 200mg

estry różnią sie ilsocia wegli ten z omki i z susty ma ich ta sama ilosc. znaku równości bym nie postawił przy enan 250mg a systa/omna

a kto stawia znak równości tu? ja mowie ze omka susta a nie enan omka/susta...