1

Temat: Decaject 200mg

mam pytanka zamiezam wziasc powyzrzy decajest 200mg , 10ml czyli 1 zastrzykwo i do tego metkę jak wam sie wydaje czy powinienem polonczyc to z jeszcze jakimś innym sterydem w zastrzykach i jak brac ten caly decject pozdro

2

Odp: Decaject 200mg

a który to twój cykl bo to jest bardzo ważne

3

Odp: Decaject 200mg

przypuszczam, ze pierwszy i ćwiczy od max 4miesiecy, ale mam nadzieje, ze sie myle...:

4

Odp: Decaject 200mg

staz, waga, wzrost, % zatluszczenia, poprzednie kuracje

5

Odp: Decaject 200mg

poprzednio brałem prolangatumi metę ćwiczę dość niesystematycznie ( niestety ) a przeć co mam spadki obecnie 185 cm 75kg poczatki byly 1,5 roku temu jak widać jestem szczupły niewiem ile mam % tluszczu

6

Odp: Decaject 200mg

NIe dla ciebie koksy odpuść se idź kupi jakieś odzywki !! A spadki pewnie dlatego bo odbloku nie zapodałeś

7

Odp: Decaject 200mg

chlopaczyna chciał konkretna odpowiedz a nie coś takiego ze koksy nie dla niego to mi sie właśnie niepodoba jeżeli jest zdecydowany i chce coś wziasc to chce uzyskać konkretnej odpowiedzi i pomocy po to chyba jest to forum i ten dzial a wracając do tematu to decaject+metka jest dobry ale zalezy co chcesz uzyskać po tym po metce i dece wpadnie ci sporo dobrego miecha ale ja dorzuciłbym coś jeszcze do tego np jakiegoś tescia albo suste lub omke gwarantoje ze z dobra dieta i reguralnym treningiem odblokowaniem i jakimiś supłami będziesz zadowolony z kuracji

8

Odp: Decaject 200mg

duraject-1 + metax + proviron, odblok nolva/clomid/tribulus.

9

Odp: Decaject 200mg

a co ile ma wkuwać decaject zamówiłem tylko 1 ml kując co trzy dni starczy mi na 4 tygodnie czy to nie za mało ??

10

Odp: Decaject 200mg

chlopaczyna chciał konkretna odpowiedz a nie coś takiego ze koksy nie dla niego to mi sie właśnie niepodoba jeżeli jest zdecydowany i chce coś wziasc to chce uzyskać konkretnej odpowiedzi i pomocy po to chyba jest to forum i ten dzial a wracając do tematu to decaject+metka jest dobry ale zalezy co chcesz uzyskać po tym po metce i dece wpadnie ci sporo dobrego miecha ale ja dorzuciłbym coś jeszcze do tego np jakiegoś tescia albo suste lub omke gwarantoje ze z dobra dieta i reguralnym treningiem odblokowaniem i jakimiś  suplami będziesz zadowolony z kuracji
Moze i tak ale ten dzial tez jest poto aby uświadamiać o jakichś niebezpieczeństwach które mogą go spotkać jak bedzie brał to świństwo
Nie napisał ile ma lat moze to jeszcze dzieciak czeba zawsze sie wszystkiego wypytać i dopiero mu doradzać zeby mu nie zaszkodzić

Aha i niepisalem tego poto by sie z tobą kłócić pozdrawiam

11

Odp: Decaject 200mg

chlopaczyna chciał konkretna odpowiedz a nie coś takiego ze koksy nie dla niego to mi sie właśnie niepodoba jeżeli jest zdecydowany i chce coś wziasc to chce uzyskać konkretnej odpowiedzi i pomocy po to chyba jest to forum i ten dzial a wracając do tematu to decaject+metka jest dobry ale zalezy co chcesz uzyskać po tym po metce i dece wpadnie ci sporo dobrego miecha ale ja dorzuciłbym coś jeszcze do tego np jakiegoś tescia albo suste lub omke gwarantoje ze z dobra dieta i reguralnym treningiem odblokowaniem i jakimiś  suplami będziesz zadowolony z kuracji
Moze i tak ale ten dzial tez jest poto aby uświadamiać o jakichś niebezpieczeństwach które mogą go spotkać jak bedzie brał to świństwo
Nie napisał ile ma lat moze to jeszcze dzieciak czeba zawsze sie wszystkiego wypytać i dopiero mu doradzać zeby mu nie zaszkodzić

Aha i niepisalem tego poto by sie z tobą kłócić pozdrawiamMoze i tak ale ten dzial tez jest poto aby uświadamiać o jakichś niebezpieczeństwach które mogą go spotkać jak bedzie brał to świństwo
Nie napisał ile ma lat moze to jeszcze dzieciak czeba zawsze sie wszystkiego wypytać i dopiero mu doradzać zeby mu nie zaszkodzić

kolego mam 19 lat. na KOKSACH znam sie i to dobrze lecz chce sie poradzić z czystej ciekawości i niewiedzy o decaject

12

Odp: Decaject 200mg

to czeba było to wczesniej napisać to bys otrzymał inne odpowiedzi a nie takie jak np
NIe dla ciebie koksy ! odpuść se idź kupić jakieś odzywki

13

Odp: Decaject 200mg

ok to nie zmieniajmy tematu je chce sie dowiedzieć ja mam kuc tego decaject co ile dni a i czy lepiej bedzie kuc w barek w dupala pozdro

14

Odp: Decaject 200mg

w dupę

15

Odp: Decaject 200mg

napisz który to cykl, jak byly jeszcze jakieś to co i jakie dawki

16

Odp: Decaject 200mg

poprzednio brałem metę a potem tescia z meta ogólnie t6o zaczynałem od odzywek brałem tescia prolongatum

17

Odp: Decaject 200mg

co 7 dni standardowa dzialka i wal smialo gdzie ci najlepiej wchodzi ja waliłem w dupę w udo i bicka i wszędzie było ok ale najlepiej wchodziło w udo

18

Odp: Decaject 200mg

co do srodka decaject to bardzo polecam(oczywiscie mam na uwadze środek w którym jest takie stezenie co pisze i taki środek jaki ma byc - tzn orginal ) do tego cypioject - jako swietny zamiennik dla prolo(wedlug mnie sporo lepszy)
pozdro

19

Odp: Decaject 200mg

a czemu tak sadzisz ?

20

Odp: Decaject 200mg

co siedem dni czy to nie za dlugie przerwy miedzy strzałem a tescia co ile

21

Odp: Decaject 200mg

czemu cypek lepszy? bo tak i juz

22

Odp: Decaject 200mg

a jakiego tescia chcesz wziasc

23

Odp: Decaject 200mg

jak na decaject to masz za mało soku na cykl.
do mety lepiej dołącz krotki estr duraject tak jak masz napisane wyzej, bo jak zaczniesz z 10ml decajecta to skończysz cykl zanim deca sie rozkręci

24

Odp: Decaject 200mg

bo jak zaczniesz z 10ml decajecta to skończysz cykl zanim deca sie rozkręci

możesz bardziej rozwinąć ta mysl?
10ml 2000mg czyli odpowiednia dawka na 10tyg, czy 10tyg to za krutko na dece? nie sadze, kolega tu sie pyta o decaject a Ty wyskakujesz mu z durajectem
Dalej było pytanie czy 7dni to nie za rzadko - to jest optymalnie oczywiście mozna częściej będziesz mógł lepiej kontrolować stezenie w organizmie ale biorąc pod uwagę okres poltrwania nandrolonu co 7 dni strzal wystarczy, moja wizja cyklu z decajectu i cypiojectu...
1-10tyg decaject 200mg c7d
1-10tyg cypioject 200mg c7d
13-16 odblok (hcg+clomid)

25

Odp: Decaject 200mg

oki a wiec na tym cyklu + meta + jakieś bialko serwatkowe i odpowiednia dieto . ile powinno mi dac .. ja mam ciagle wątpliwości czy 200mg deki na tydzień to nie za mało z tego co ja wiem po 200mg tygodniowo odczuwamy tylko lekkie efekty , optymalne dawki to 4 mg na tydzień , co ty o tym sadzisz pozdro