Temat: Sama Oma

Kumpel porsil zeby zapytać czy jest sens brac sama omke na 1 cykl (mowa o 2 sztralow i nic wiecej) ?
Starz 4 lata
Waga: 80kg
Wzrostt 174cm
To bedzie jego 1 cykl... mówi ze tabletek nie uznaje bo najgoirzej na watrobe działają jak juz to same zastzryki tylko

2

Odp: Sama Oma

osobiście zmniejszyłbym ilość omki do 12 szt albo nawet 1 a dodałbym 12 do 14 szt np.
winstrolu do tego cyklu.

3

Odp: Sama Oma

Winstrol tez odpada bo on hardgainerem jest i na sile mu nie zalerzy jak i na rzezbie i usłyszał tez ze Winstrol tez watrobe stasrznie wali big_smile moze powinien dokupić Tescia Prolo :??

4

Odp: Sama Oma

Bez omki nogi jak slomki!

5

Odp: Sama Oma

prolke do omkaż chyba coś nie tak........
niech walnie prolke z meta.........i kupi z 200tabl syli jak tak sie boi
do niczego nie namawiam;

6

Odp: Sama Oma

ta, hyba lubi dużo klocia... do zaszcykow trza tabsy ...przetlumacz mu ze jak sie zabezpieczy tomu niegrozi nic i tyle

7

Odp: Sama Oma

a jak juz metę to jaka Polska,Wloska cyz jkaka bo o Bulgarsiek i RUskiej nawet nie mowie

8

Odp: Sama Oma

Polska ale ja mu radze winstrol z oma bo on w tym polaczeniu da dobre efekty i tak mu masa nie spadnie jak z omy i mety bo winstrol to przytrzyma troche a tak to kumpel brał ome z meta to spadki mnial jeszcze wieksze niz przyrosty hehe i jest z niego beka

9

Odp: Sama Oma

a mistrz LMahuk sie nie wypowie bo zaciekawiła mnie wypowiedz lwa : ??

10

Odp: Sama Oma

jaki tam Klaudia1965

PNphpBB2&file viewtopic&p 53363#53363 53363#53363

przy tej wadze brałbym superke z metaxem.

11

Odp: Sama Oma

bez miety niema sylwety ! tak mu powiedz

12

Odp: Sama Oma

Masters1965 jak zwykle fachowa porada.
napisałem o polaczeniu omki z winem bo uwazamze akurat w tym przypadku bedzie trafne.
Mozna oczywiście do omki dołożyć Dekę i dac jeszcze mety ale to juz zalezy od finansów oraz od tego co gosc chce osiagnac.
Musisz wiedzieć ze istnieje coś takiego jak synergizm srodkow dopingujacych i ich dzialanie w roznych połączeniach przynosi zupełnie odmienne efekty.
Omnadren to polaczenie 4 estrów testosteronu czyli środek typowo androgenny dlatego tez pasowałoby dodać Śródkę anabliczny , który poprawi przyswajalność skladniko odżywczych i nada sylwetce bardziej suchy wyglad . Stad moja rada dotyczaca winstrolu.
A tak na marginesie , jeżeli gosc boi sie brac kokso to niech zostanie przy odzywkach bo jak tak sie bedzie szczypał to nic z tego nie bedzie .

13

Odp: Sama Oma

w w tym jednym zdaniu chciałem zawrzen właśnie to : ze jak sie styka tabsy łykać to niech se siana da , i niebierze koksu -_-