1

Temat: Co mam kupic??

MAm pytanie... Co powinienem w końcu zakupić. Pisze w końcu bo słyszałem już tyle wersji że już sam nie wiem. Na pewno kupie kreatynę Treca i dextro juice Olimpu. I co jeszcze?? Czy mam zakupić HMB?? I jak mam to wszystko brać. Wiem tyle, że kretke 3 min. przed treningiem i odrazu po nim mieszajac oczywiście z dextoza. I co dalej... liczę na szybka odpowiedz ludzi którzy sie na tym znaja!!! Z gory dzieki
Pozdro

2

Odp: Co mam kupic??

Hmb sobie odpusa jeden antykatabolik w cyklu starczy.
Co prawda hmb to dobry suplement ale dosa drogi i efekty widaa po d3u?szym stosowaniu.
Zależy jaki jest cel też tego cyklu możesz kupić gainera do tego ale ja bym proponowa3 białeczko i carbo - węglowodany łatwo uzupe3nia poprzez diete.
A ile zamierzasz brać gram przed treningiem i przed i czy to twój pierwszy cykl? Co do brania reszty to odp.
po tym jak zdecydujesz sie już.
Pozdro.

3

Odp: Co mam kupic??

Cykl pierwszy. Gainera biorę jużdosa długo i do tego L-glutamine. CZyli bardzo prosze tak zwiezle mi odp. kretka, dextroza- to na 100%
I.... jak nie HMB to co??

4

Odp: Co mam kupic??

glutarol lub bcaa :!:

5

Odp: Co mam kupic??

Ale tego gainera masz zamiar brać ciagle podczas tego cyklu też? bo jak tak to masz wszystko zależy jaki to gainer jeśli nie jest bogaty bialkowo to jak masz mikser to możesz z gainerem zmiksowaa twaróg chudy-takie poręczne sposoby a jeśli ten gainer odpada to ja proponuje bialko i carbo sobie kupić.

6

Odp: Co mam kupic??

dextro juice Olimpu odradziłbym to ze względu na koszt a zakupolbym glukozę spo?ywcza.

7

Odp: Co mam kupic??

A można sie spytaa Sherlynnn jaki masz staż treningu?? Bo jak ma3y to sobie daj spokoj z kreta.
A co do dextrozy...to po co.
xXxrogomxXx ma racje,lepiej zwyk3a glukoze.
A tak w ogole to po co kupowaa monohydrat krety,skoro teraz jest wiele supli z leps?a forma np jab3czanem itp??

8

Odp: Co mam kupic??

Co to wogole jest ten jab3czan.....?? :

9

Odp: Co mam kupic??

Trey1995: http://rs22.pl/rs22/towar.php?idtowaru11p 314&PHPSESSID 3e12799dce5b476246fe18c868496609 http://rs22.pl/rs22/towar.php?idtowaru11p ...6fe18c868496609

10

Odp: Co mam kupic??

Moim zdaniem kreta + aminokwasy bcaa wystarcza.
Do tego dieta.
jeśli chcesz sie wyże1bia to HMB dobrze spala tłuszcz, ale faktycznie cenowo nie wyglada zaciekawie.