Temat: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

W tym poscie piszcie historyjki pozytywne jakeis fajne zdarzenie- przyjemne ktroe sie wam przytrafiło związane z wasza budowa ciała big_smile Ja zaczne:
dziś ide na siłkę robić barki, jak zwykle na krecie rozpiera mnie sila i pdorodz ejuz obysmal kilogramy które ebdzie ztreba dorzucić big_smile hrhrhr dochodzę do siłki drzwi zamkniete ale slysze na siłce glosy wieksza grupka ludzi ale co tamnie ma takiej sily zebym przez kogoś trenbingu nie zrobił wchodzę i widze 5 poczadkujacych kulturystów big_smile chudzutcy jak patyki jak weszlem Cisza big_smile ale hoj tam przywitałem sie czesc podalem poszlem do drogiej salki rozebrałem sie do pasa bo goraca jest i w lato ćwiczę ebz koszulki tylko ręcznik zabieram ze sobą co by pot wycierać i spodenki na zmianę big_smile i jak zacząłem wyciskać na barki doszlem do maxymalnego ciężaru macham i patzre jak nagle wsyztskie 5 sucharków wchodzi na siłkę i sie gapi ze zdumieniem i szepty o skurwysyn co on zarl itd big_smile:D (co mnie tylko ejszcze bardziej podbudowało i zrobiłem 2 pwotorzenia wiecej rhrhrh) big_smile:D odłożyłem sztangę dalej cisza na sali wszyscy sie gapić myślałem ze zaraz zaczną zadac autografów rhrhrh big_smile i zaraz pytania ile ćwiczyć ile było kg na sztandz ei td jawny wywiad rhrhr : Fajnie sie pożułem ze ejdnak te 3 lata nie poszły namarne ze coś tam widać ze pykam big_smile hrhrr

i jeszcze jak potem poszli wyciskać swoje mega ciężary ci głodni kulturyści big_smile ja zostałem w drogiej salce i slysze rozmowy ... ja to mysle ze bedziem tak ćwiczyć przez pierwsze 2 meisace klatke jak ebdzie juz dobra to zaczniemy ćwiczyć barki tak jak ten koels potem przejdziem do Pelców i lap i za rok będziemy byki myślałem ze sie zwale z lawki :DD:D:D rhhrhr to dopeiro mega muzgi w dziedzinie kulturystyki myslcie ze mogli by dostać moda na forum u ans :> <:-Dha> big_smile

Nie to zebym sie chwalił bo dla większości ludzi z forum jestem przeciętniak big_smile:D ale n takich poczadkujacych robi wrazenie i to tak troche podbudowuje big_smile:D hrhrhr : ... piszcie swoje historyjki big_smile:D

2

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

na mnie sietylkopatrza jakzabieram wszytskie ciężary z siłowni na suwnice do nóg i macham serie 32 kg chociaż ine sytuacje etz sie zdążały

3

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

Fajna hisoryjka xXxStansburxXx mnie osobiście dekoncentruje jak ktoś sie patrzy hamsko jak cwice, a przy takiej widowni to bym sie wQr*** i zjeba* talerzem albo co tam bym po reka mial :evil: Ale dobrze masz ze widownia niedosc ze cie rozprasza to jeszcze podbudowuje-masz zapedy na MrxXxStansburxXxić albo coś

4

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

ekhm, ja to juz wogole jestem poniżej przecietnej na tym forum chyba neutral ale tez juz mialem fajna historie jako ze zawsze byłem sucharek-zero tluszczu i minimalna ilość mięsa potrzebna do zycia, kiedy spotkałem na imprezie kolesia z którym eni widziałem sie z rok dobry, gosc nie mógł mnie poznać w pierwszej chwili, a później jak se popilismy(hehe, a co tam ;P) to mnie pytał na czym tak uroslem, ze mam sie przyznać i nie ściemniać big_smile beuehhe mimo ze wciety byłem i tak mialem polew.. tez meni to bardzo podbudowalo.. gorzej na grugi dzien neutral glowka boli i uczucie kurczenia sie

5

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

dziś w pracy, jak szedłem po newsroomie kumple powiedzieli (tak zartem, nie zlosliwie):
- O cho, idzie Godzilla. Nie, gladiator.
Az mi sie kur*** głupio zrobilo. Tu w gazecie, podobnie jak i w spoleczenstwie panuje stereotyp troche miesni - pusto w glowie . Takie stereotypy potrafia wpędzić człowieka w kompleksy Tylko szkoda, ze nie wiedza, ze tak pusto w glowie to nie mam, bo żaden z nich nie ma dwóch specjalizacji i 6 lat studiow za soba. Jednak kur**** przykro, az sie zalałem purpura miało byc milo i smiesznie, nie wyszlo.

6

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

Ginger1980 ale dorwiesz ich na parkingu ? %-)

a serio, zazdrosc ludzka nie zna granic, pewnie sami prężą sie w lustrach tylko nic za bardzo nie widza

7

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

Delagarz... heheh, nie nie, to inne srodowisko.
Sami intelektualisci.
W okularkach z wloskami na boczek i brzuszkiem big_smile Ale to w końcu moi kumple z dzialu.
Jeszcze jeden cyklon i na wiosne pokaze im brzuch.
Zobaczymy kto sie bedzie smial big_smile Pasibrzuchy jedne.
Siedza, pierdzą w stołki i wcinają pizze big_smile

8

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

i madrze marjio mówi ale niektórzy przez meisnie sie staczają big_smile przykład koleś w mojej mieścinie jak ejszcze tam troche pykał na siłowni to mial nawte stypendium ucyzl sie dobrze teraz rozrósł sie 50cm w lapie i rozmowa z kumplem eeeee był dzie? w gadce mozna wykryc brak inteligencji big_smile to tak na amrginesie ale uważam tak jak marjio bo ludzie mysla ze jak jest duży to tylko trening i nic wiecej takiego człowieka nie intersuje przeciez trening to tylko 1,5-2h dziennie a reszta czasu na zaintersowania przeciez i mysla ze zeby rosnac wystarczy ćwiczyć i nic nie tzreba przy tym myśleć ... ale tego stereotypu sie nie wyzbędziemy nigdy big_smile

9

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

ja tez mam taka historie tylko ze zdarza sie codziennie a wiec jest to tak::::
wychodzę z domu schodzę z 3 pietra na dol..........
otwieram drzwi..........
wychodzę 1 noga z klatki..........
zaraz za nią 2 nóg idzie.............
jestem juz 5 metrow za klatka.............
a tu nagle..........
jak nie odwrut ..........
to smierc...........
wybieram odwrut..........
wbiegam spowrotem do klatki......
patrze przez szybe na drzwiach...........
a tu jak nie warkna........
jak nie rykna.......
krzyczę co to .............. co to..........
a to poprostu wygłodzone PSY PODWURKOWE
zucaja sie na moje kosci szczelnie ukrywane pod koszulka lol
i to jest moja przygoda z silownia lol
:-D:-D:-D:-D:-Dhah:-D:-D:-D:-D:-Dhah
waze 58 :cry: ale mam zamiar 7 moje posty co do tego są a dziale suple
dzieki za uwago
pozdro :

10

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

Co do tych przyjemnych chwil to mialem taka ostatnio.
Otoz jak ćwiczę zawsze u siebie w piwnicy to wszystko spoko i wogole.
Silka nie jest moja, ciężarki są podpisane ile każdy wazy.
I tak u siebie na siłce wezmę na klatę 7 kg max... Raz wybrałem sie z kumplem do goscia robić mu kompa bo mu sie zepsuł i weszliśmy na gadke siłki i pyta sie mnie ile wezmę na klate.
Ja nie zastanawiając sie mowie: ... 75 kilo Gosc na to mówi to chodź sprawdzimy (nie wiem czy wyglądam na 75 na klatę czy nie w każdym razie poszedłem - a te 5 kg se dodalem). kładę sie na ławce (gosc ma siłkę w domu w jednym pokoju- atlas, laweczka, modlitewnik, 2 sztangi, 2 hantle). Na gryfie 6 kilo - podnosze i tak jakby to było 4 kilo u mnie w piwnicy.
wziąłem oczywiście 7 później 75 a na koniec 9 :roll: . Gosc ma wszystkie krążki orginalne - wiec ja mam na siłce zle zwazone.
hehe to było dla mnie mile zaskoczenie ze wziąłem 15 kilo wiecej niz myslalem....

11

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

ćwiczyłem jakiś czas na profesionalnej siłowni , i jak wiadomo ... każdy spinka , każdy jest silny i dobry , każdy chce sie pokazać , robimy sobie klatę z typami i sie podniecamy ile to my nie ciskamy na klatę (wtedy90kg) seria ... każdy sie pręży , każdy jest wyjebany
po 3 minutach na siłkę przychodzi stary dziadek coś kolo 55-6 lat , wasy , widać ze stary dziadzia , my z niego beka ... dziadek podchodzi do sztangi i zaczyna serie... 12 KILOGRAMOW... spuściłem głowę i patrzałem na dziadka , i jakoś dziwnie sie poczułem

pozdro

ps. bgr0m0wsk1 nieprzejmuj sie ! bedzie dobrze ziaaaaa

12

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

NO BEDZIE DOBRZE W ZIMIE BO psów NIE MA NA PODWORKU big_smile:D:D:D:D:D

13

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

kiedyś był takie temat juz.......

jakieś pol roku temu w szkole na w-f'ie poszliśmy z klasa na silke....
no i wiadomo ja tylko na cala klase cwicze, tzn są jacyś tam pseudokulturysci co pojedli po 100-wce metki i później zapili ja...:D

zaczęli tam sie prężyć i po 30kg na klatke brac, jeden nawet ok 4 pocisnal:D
założyłem dla nich 5 kg to myślałem ze im kosci popekaja- nie dali rady nawte wyrwać tego....
czas na mnie..........:D machnolem ta 50-tka kolo 20-25razy.... to stali i sie patrzyli jak na jakiegoś Boga...
poznije zazucilem sobie 100-wke i tez na luzie ja pocisnelem.....to do końca dnia tak sie pucowali ze parodia...:D

no i jak respekt wzrosl..... )dla takich chwil warto ćwiczyć

14

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

heheheh ^_^:::

15

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

To mysialo byc fajne DefazioEdwar

16

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

To ja mam często ze kumple sie pytają co ja wpier.alam ze tak uroslem.
To zawsze mowie to co chcą usłyszeć wiec zazwyczaj mowie ze omke Ale fajnie sie słucha jak tak ci mówią big_smile yikes choć juz jest to troszke uciążliwe : bo postrzegają mnie jako kolejnego koksiarza.
No ale cóż teraz jak ktoś przypakuje to dla innych staje sie koksiarzem

17

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

A ja jestem ciekaw jak sie na mnie beda patrzyć jak ja taki chudziutki ??
Jutro chyba na w-f skoczymy na siłkę ciekawe czy jest ktoś w klasie lepszy :badgrin: Czas pokaze big_smile

18

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

Mnie sie milo zrobiło jak po powrocie z urlopu mnie zobaczyła kompela z pracy, a ona byla na urlopie wczesniej i przez 1 miesiąc sie nie widzielismy. byla pod wrazeniem moich postepow i nawet mnie posadzila o sterydy, hehe ale nie zna sie wiec uznałem to za komplement, a teraz laski w pracy nazywają mnie swoim przywatnym bodyquardem!!!

PS ale troche przesadzaja!!

19

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

Mnie sie milo zrobiło jak po powrocie z urlopu mnie zobaczyła kompela z pracy, a ona byla na urlopie wczesniej i przez 1 miesiąc sie nie widzielismy. byla pod wrazeniem moich postepow i nawet mnie posadzila o sterydy, hehe ale nie zna sie wiec uznałem to za komplement, a teraz laski w pracy nazywają mnie swoim przywatnym bodyquardem!!!

PS ale troche przesadzaja!!

20

Odp: Przyjemne chwile z cwiczenia :D

A mi było milo, jak mój brat cioteczny, którego nie widziałem ok 2 miesięcy przyszedl, popatrzył na mnie i powiedział jak ty urosles, fajnie wyglądasz a ja mu mowie, ze to zasluga cwiczen i dieta:D