26

Odp: meta i tesc

śmieszne wyniki ? ja ćwiczę dopiero kilka miesięcy lyknolem tylko 3 tabl ile chcalbys zebym po takiej ilosci wyciskal? A teraz napisze ci coc takiego wczoraj byłem na siłowni miejskiej przeważnie ćwiczę w przydomowej ,byl tam chłopak który robiol klatke i biceps ćwiczy 4 lata od 2 na koksie ma 21 lat zapytałem go o wzrost wage ma 176 cm wazy 102,103 kg biceps 49 cm w ostatniej serii na klatke robi 5,6 powt z ciężarem 175 kg !!! widziałem na wlasne oczy i zapytałem go tez na temat diety i gosc mnie wyśmiał mówi ze dieta jest dla panienek on uprawia kulturystykę a nie fitnes a mało tego na biceps 1 kg 6 ruchow zrobił i chyba mi nikt nie napisze ze to sie nie liczy bo jedzie na kosie i jestem przekonany ze Polscy kulturyści nawet takich ciężarów nie używają

27

Odp: meta i tesc

twoje poglady są śmieszne
koniec teamtu nich to ktoś zamknie - prosze

28

Odp: meta i tesc

każdy ma swoje poglady radze ci lepiej nie pisz ze są śmieszne bo mnie nie znasz a to ze siedzisz przd kompem moze ci sie wydawać ze pochlonoles cala wiedze na temat kulturystyka a tak nie jest , a tak poza tym to twoje zdjecie ?jesli tak to naprawdę imponujace prawdziwy potwor jesteś Ha ha

29

Odp: meta i tesc

bk z ciebie

30

Odp: meta i tesc

prosze o zamkniecie tego tematu bo dalsze jego prowadzenie nie ma sensu, on i tak zrobi i bedzier myślał jak chce wiec po co każdy z nas bedzie tracil czas by go uswiadamiac?.To jest tak jakby psa nauczyć mowic... :badgrin:

31

Odp: meta i tesc

Mam nadzieje ze mówisz o sobie

32

Odp: meta i tesc

ja ćwiczę dopiero kilka miesięcy lyknolem tylko 3 tabl

Tylko????Po kilku miesiącach cwiczen???Po kilku miesiącach to ty mogłeś sobie zrobić AZ 1 cykl kreatyna!!!!A i to nie było by wskazane!!!

mówi ze dieta jest dla panienek to gratulacje dla tego pana!!

on uprawia kulturystykę a nie fitnes

Dieta to podstawa w KULTURYSTYCE!!!Niby jak masz budować miesnie, nie dostarczając organizmowi bialka i wegli???????Dieta jest bardzo wazna,a jak juz chcesz koksu, to bez niej nawet nie zaczynaj go brac!!!

prawdziwy potwor jesteś Ha ha

Nie wiem jak ty, ale ja bardzo chciałbym miec tak szerokie plecy. I nie pisz, jakbys sam był wielki- bo twoje wymiary tez nie porazaja( i bardzo daleko im do tego) Margeneee ma racje, niech ktoś juz to zamknie, bo płakać sie chce, patrzac na to wszystko

33

Odp: meta i tesc

napisz swoje wymiary i porównamy je z wymiarami tego goscia jeśli masz wiecej sily i obw w bicepsie to przyznam ci racje . Bo widocznie a was to takie beksy są

34

Odp: meta i tesc

DeclanPL nie trac juz nerwow na niego

35

Odp: meta i tesc

napisz swoje wymiary i porównamy je z wymiarami tego goscia jeśli masz wiecej sily i obw w bicepsie to przyznam ci racje

To juz sie zaczyna robić smieszne!!!Napewno nie mam wiecej sily, powiem wiecej, biorę polowe tego co on, nie mam tez wiekszego bicepsa. Ale ja nie chce tez miec 49 w lapie!!Mysle,ze po 4 latach cwiczen, z dobra dieta osiągnę to, co chce osiagnac, i bede wyglądał tak jak chce.Ale nie chce rujnować sobie zdrowia koksami.Wiem,ze bede ćwiczył jeszcze bardzo dlugo, i nie musze isc na skróty w tym sporcie. Ten sport nie jest dla napalencow, którzy w miesiąc chcą wyglądać jak Pudzian.To sport dla cierpliwych. Cwicze, bo nie chce byc cieniem i byc ZDROWYM!! A branie koksow, niestety nie gwarantuje mi tego 2.

36

Odp: meta i tesc

Ty naprawdę nie kminisz... On ćwiczy 4lata,po koks sięgnął po u2 latach/u,a nie po kilku miesiacach!I faktycznie rozmiary i wyniki robią wrazenie.
Ale ogarnia mnie śmiech jak piszesz,ze kolega na koksie wycisnął 82kg i dosdzedl do 69kg wagi,a w bicu ma 36cm!To mozna osiągnąć na byle jakiej diecie i supłach od czasu do czasu!Nie wierzysz?
ćwiczę 2,5 roku,wyciskam 95kg,w bicu mam 37,typowej diety nie mam,a suple ostatni raz stosowałem rok temu (krete z bialkiem).
jesteś zwyczajnie nie cierpliwy i w krótkim czasie chcesz osiągnąć konkretne rozmiary i wyniki,takie jak ten drugi koles(lub zblizone).Ale nawet on ćwiczy 4lata...

37

Odp: meta i tesc

Nie, mówiłem o tobie ze jesteś po prostu idiota.Czlowieku jak faszerujesz sie koksem majac 36 w lapei to po dłuższym braniu organizm sie przyzwyczai i nic juz nie bedzie rosnac!!Koks moim zdanie sie powinno brac min przy 42 cm w obwodzie bizepsa bo do tego rozmiaru mozna dojsc bez koksu.A jakby Ci ktoś powiedział ze je pedigri pal junior i rosnie na tym to tez bys bral??A tego kolegi sie spytaj poradź by kupił sobie za wczasu watrobe... :-D:-D