1

Temat: meta i tesc

Mam pytanko kumpel mi doradal i mowil, ze mam wzias 20tescia prolognatum i 100polskiej mety

doradźcie czy dobrze było by takie coś wziasc i jak powinienem dawkować
Tylko bez dojeżdżania prosze lol

pozdrawiam

2

Odp: meta i tesc

waga, wzrost, wiek, staz, poprzednie kuracje.

3

Odp: meta i tesc

wiek 16 waga 65kg starz z 1rok poprzednio wzielem tylko 2 teski i 2 omki

4

Odp: meta i tesc

Napisze ci jak kumpel to dawkował ,pierwszy tydzień 4 testosterony (pon,sr,pt,niedz)i tak przez 5 tygodni do tego w pierwszym tydodniu po 2 tabl codziennie, metanabolu potem 3,4 i 3,2 i tez starczyło mu na 5 tygodni (to był jego pierwszy cykl przed nim 178 cm 64kg biceps 32 cm wyciskanie 6 kg a po nim 69 kg biceps 36 cm wyciskanie 82,5 dwa ruchy

5

Odp: meta i tesc

Dzieki za rozpise

a jak z odblokiem??

6

Odp: meta i tesc

oj chłopaki koks to nie zabawki po pierwsze masz 16 lat zrozum ze rośniesz dojrzewasz itp itd po drugie waga i staż to sie lapić do kreatyny aha i powiedz mi jeszcze po co ci byly te 2 teski i 2 omki ?? a kolega dziadekkk55 tez nie był za madry i najgorsze co możesz zorbic to dostosować sie to tego co on robił
założę sie ze spokojnie bys zorbil jeszcze z 2 kg masy bez koksu wiec zastanów sie nad tym bo szkoda to psuć uwierz mi

7

Odp: meta i tesc

Margeneee czytaj uważnie ,ja napisałem jak muj lumpel dawkował a nie ja sam wiec sie nie wypowiadaj

8

Odp: meta i tesc

Kozak ::D:

9

Odp: meta i tesc

bez dojezdzaniaż w takim razie tylko rada: wez sie za diete, jak widze takiego patyka w twoim wieku, który bierze/chce wziąć koksy to mnie zalewa

10

Odp: meta i tesc

patykaż? lol
Arnold w wieku 17lat ważył zaledwie 70kg prz wzroscie 180cm
po nie całym roku ponad 100kg :!: :!:
tez był patk ale wziol sie za to co trzeba i stal sie mistrzem

11

Odp: meta i tesc

ale człowieku ty masz tyle lat co ja i masz we łbie popierdolone.Koks w tym wieku??Mam teraz ponad 4 i na razie nie zamierzam wziasc zadnego koksu, a ty musisz sie przeciwstawić swojemu organizmowi naturalnie czyli tak jak poprzednicy pisali, dieta, trening ew.
jakieś suple...

12

Odp: meta i tesc

zgadam sie z przedmowca jak chcesz sobie pozyc jeszcze troche to daj sobie siana

13

Odp: meta i tesc

pierwszy cykl  przed nim 178 cm 64kg biceps  32 cm wyciskanie 6 kg a po nim 69 kg  biceps 36 cm wyciskanie 82,5 dwa ruchy
lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol
Porazajace rozmiary!A jaka sila!No,no!Moj szwagier,ktory nigdy w zyciu nie był na siłowni wyglada dużo lepiej niz ten twój kolega steryd.
A teraz do Santosa.Nie masz pojecia o treningu(Twoj plan był beznadziejny)!Nie masz pewnie diety!A bierzesz sie za koks,o którym również nie masz pojecia.I nie porównuj sie do Arnolda!
Naiwnie myslalem,ze zdjecia,ktore wstawiłeś są po cyklu krety.Skoro są po SAA to powiem ci,ze wyglądasz zalosnie!
Zero szacunku dla takich jak wy! :evil:

14

Odp: meta i tesc

a kolega dziadekkk55 tez nie był za madry
mianco to ty czytaj uważnie i sie nie wypoiwadj jak masz pisać takie bzdury a tak pozatym to sie uspokuj nikt tu nie chce byc złośliwy tylko chce pomudz

15

Odp: meta i tesc

Margeneee Margeneee .... tylko chce pomudz
pomudz to raczej nie, ale pomoc to zdecydowanie tak lols , intencje Margeneee dobre i zgadzam sie z Toba, ale troszke mnie rozwalił byk

16

Odp: meta i tesc

o k....wa ale wstyd no ale za późno aby to zmienić pozdro

17

Odp: meta i tesc

A ja po waszych wypowiedziach widze ze nie chcecie nikomu pomoc tylko chcecie wdać sie w jakas pyskówkę jeśli ktoś bierze koks chyba jest świadomy tego co robi przeciez krzywdy nikt wam nie robi a ze sobie to juz jest indywidualna sprawa

18

Odp: meta i tesc

Ale większość ludzi posiada takie coś jak sumienie...

19

Odp: meta i tesc

Patryssss
myslalem,ze zdjecia,ktore wstawiłeś są po cyklu krety.Skoro są po SAA to powiem ci,ze wyglądasz zalosnie!
Zero szacunku dla takich jak wy! :evil:

właśnie ten cykl to był na krecie olimp 500kaps.

20

Odp: meta i tesc

AniolekLxwiek 16 waga 65kg starz z 1rok poprzednio wzielem tylko 2 teski i 2 omki
To pytam po raz kolejny z czego w końcu był ten cykl?

21

Odp: meta i tesc

AniolekLx człowieku przestań mieszac, wez sie porządnie za zelastwo, jedz dużo i daj se spokoj z koksem

22

Odp: meta i tesc

AniolekLx, jeszcze jeden post w tym dziale BAN na IP

23

Odp: meta i tesc

waga 65kg

chlopie, zastanów sie!!!65kg, 16 lat i za koksy sie bierzesz??Poczytaj sobie, co napisałem w temacie Przestroga !! Poza tym, wez sie za diete, tez ważyłem 69kg, teraz waze 76 i to tylko dzieki dietce, ktora uzupełniam bialkiem. Mialem jeden cykl kreta olimpa ponad miech temu, dzieki dietce, prawie zadnego spadku nie mam.Wiec wez kup sobie lepiej kretke(z transporterem), jakieś bialko(albo gainera, przy takiej wadze) i bedzie dobrze. bo widze,ze masz siano, jak chcesz tyle koksu kupic!!

24

Odp: meta i tesc

brawo dla kleszcz_Yessoa!!!! właśnie chodzi tu o sprawę sumienia, jak dla mnie to możesz brac co chcesz i ile chcesz, ale ja mowie Ci zaniechaj (z ang. cancel lols) jeśli będziesz w stanie zrezygnować z koksow napisz o swoim treningu w dziale trening i diecie, a zapewniam ze napisze wszystko co wiem i co Ci moze pomoc

25

Odp: meta i tesc

Mianicio zrozum,ze wyniki jakie osiągnęliście za pomocą koksu są po prostu smieszne!Nawet wstyd sie przyznac,ze doszliście do takich wyników nie naturalnie.Staramy sie wam wytlumaczyc,ze uprzedwczesne/u i nie umiejętne stosowanie sterydów to ogromna glupota!Natomiast samo stosowanie to faktycznie indywidualna sprawa.