Temat: Kolacja Wigilijna .....

hm .. za dwa dni wigilia big_smile Jak myslicie których wigilinych potraw lepiej unikać a których wrecz przeciwnie . Mysle ze to bardzo dobry temat jak na ta porę

2

Odp: Kolacja Wigilijna .....

chociaż wigilia jest raz w roku i mozna popuścić ogranieczenie lol tylko bez przesady, ja wiem ze zjem półmisek kutii po właściwym jedzieniu
pzdr

3

Odp: Kolacja Wigilijna .....

a ja jem wszystko we wszystkich ilosciach az peknewigilja raz w roku i trzeba skorzystac:

4

Odp: Kolacja Wigilijna .....

Ja tez w ten dzien troszke oleje dietkę Raz w roku taka uczta sie zdarza, warto poprubowac tych 12 potraw

5

Odp: Kolacja Wigilijna .....

ciasta, slodycze, swiateczna coca - cola.
wigilia i sylwester to jedyne dni w roku kiedy zapominam o kulturystyce.
no moze prawie, bo w ta wigilie wypada mi trening nóg i barkow na siłce dobrzeze w wiligie jeszcze maja otwarta big_smile

6

Odp: Kolacja Wigilijna .....

zgadzam sie z tygrys 1 i Jaron1974 kured tak sie najem ze pęknę WESOLYCH SWIAT FOR ALL WOMEN AND MEN )NA FORUM (

7

Odp: Kolacja Wigilijna .....

A ja sprobuje 3mac fason big_smile nie no oczywiście zartuje, ale i tak nie bede sie opychał na maxa jedyne czego sobie nie odpuszczę to alkoholu na sylwka, bo fajna imprezka bedzie big_smile big_smile a później total abstynent bede...
Kurde ale ja sie zmieniłem przez ta silownie!!! 8)

WESOLYCH SWIAT!!

8

Odp: Kolacja Wigilijna .....

Kurde ale ja sie zmieniłem przez ta silownie!!!  8)  !
nie tylko ty : ale w sumie to dobrze, będziemy zdrowsi i wieksi 8)

9

Odp: Kolacja Wigilijna .....

w wigilie zadnych ograniczeń - bede jeść to na co mam ochote, a uwielbiam pierogi z kapusta i grzybami oraz rybe w galarecie

10

Odp: Kolacja Wigilijna .....

dokladnie, ja sobie na wigile poszaleje, choć ze slodyczami bede trzymał umiar, a tak dla cikawskich to karp w galarecie z warzywami (1 gram) ma proporcje W:2,1 B:26,1 T: 2,9 big_smile

11

Odp: Kolacja Wigilijna .....

dokladnie, ja sobie na wigile poszaleje, choć ze slodyczami bede trzymał umiar, a tak dla cikawskich to karp w galarecie z warzywami (1 gram) ma proporcje W:2,1 B:26,1 T: 2,9 big_smile

12

Odp: Kolacja Wigilijna .....

Ja laduje ile wlezie a puzniej sie spali na siłce

13

Odp: Kolacja Wigilijna .....

uwielbiam pierogi z kapusta i grzybami oraz rybe w galarecie

Candy to chyba mamy coś wspólnego big_smile

Pozdrawiam

14

Odp: Kolacja Wigilijna .....

Nie najlepsze jest tylko to,ze przez caly dzien nie powinno sie nic jesc,a o 17 wielka obiado-kolacja!
A ja uwielbiam karpika,rybe po grecku (wiadomo bialko ) Zrobie sobie sałatkę z ...tunczyka (nowe danie wigilijne) big_smile Lubie także barszcz z uszkami,pierogi,sernik,makowiec.
A ze nie startujemy w zawodach to możemy sobie dac troche luzu.

15

Odp: Kolacja Wigilijna .....

do oporu , ale potem znowu bede żałował bo pewnie i popije do tego

16

Odp: Kolacja Wigilijna .....

a ja sie nie mogę doczekać grzybowej i pierogow z kapusta i grzybami big_smile

17

Odp: Kolacja Wigilijna .....

Pierogi z kapusta i grzybami, KUTIA (obowiazkowo) i karpik big_smile

18

Odp: Kolacja Wigilijna .....

co ino bedzie i ile wlezie az pęknę

19

Odp: Kolacja Wigilijna .....

bede jak co roku opychał sie ryba po grecku a jak wszem i obec wiadomo ryba bialko <loL>

20

Odp: Kolacja Wigilijna .....

nienawidze karpić, w Wigilie zamiast karpić jem łososia big_smile
pozatym mozna jeść wszystko, wkoncu to jeden taki dzien w roku

21

Odp: Kolacja Wigilijna .....

Ja uwielbiam karpić pierożki z kapusta i uszka!!!

22

Odp: Kolacja Wigilijna .....

ooo tak uszka jak juz czasami nie mogę wytrzymać to sobie ukradkiem podjadam

23

Odp: Kolacja Wigilijna .....

ja osobiście nie lubie karpić ale uwielbiam rybe po grecku ,czy śledzie i w wigilie i dzien swiat napewno sobie nie odpuszczę zarcia Wesolych Swiat !

24

Odp: Kolacja Wigilijna .....

ja karpić nie lubie(ale chyba bede musial w końcu dużo bialka), ryby po grecku tez, ale za to bede sie opychał salatka warzywna i pierożkami

25

Odp: Kolacja Wigilijna .....

juz dziś podjadałem rybe po grecku jutro zjem wszytsko !! noi kapusta z grzybami big_smile