1

Temat: Nowe koszulki - nowe logo strony

Juz niedługo bedzie mozna kupić koszulkę z nowym logo serwisu (logo znajduje sie poniżej w tym temacie). Przez dłuższy okres czasu nie było mozliwosci zamawiania koszulek i chcemy to zmienic.

dostępne beda nastepujace rozmiary koszulek: S, M, L, XL, XXL

- koszulki koloru bialego
- gramatura koszulki (grubosc materialu) wynosi 170g/m2 wiec bardzo przyzwoita
- 100% bawełny
- podwójny szew przy rękawach i wzdluz brzegu
- tasma wzmacniajaca wzdluz karku

Logo strony znajdować sie bedzie na przodzie koszulki

Cena koszulki wraz z przesylka wyniesie maksymalnie 25zl

Juz teraz możecie składać wstepne zamowienia, prosze tylko o prywatna wiadomość o temacie: Koszulka w tresci: Jestem zainteresowany koszulka. lub e-mail: admin@

Po otrzymaniu wiadomosci otrzymasz numer konta, na które należy wpłacić odpowiednia kwotę pieniedzy.

jeśli macie pytanie to piszcie - chętnie odpowiem.

2

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

Tak to bedzie wyglądać mniej wiecej ... mniej wiecej, czy napewno ?? jestem wstępnie zainteresowany, ale okaze sie ostatecznie w okresie swiat bożego Narodzenia.

3

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

ja jestm zainteresownay tlyko kurde przydałoby sie logo jeszcze na plecach badz rękawach w starych koszulkach chyba wakawibaszii mial na rękawach logo

4

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

To nie było logo tylko reklama firmy ktora te koszulki robiła .... wiem bo zamawiałem i mam 1 dla siebie zostawiona

ETYL dlatego napisałem ze mozna składać wstepne zamowienia bo pierwsza partia jaka przyjdzie to 2 koszulek i kto pierwszy sie zgłosi temu wysle. Pozatym jak przyjdą z drukarni to zrobie zdjecia samych koszulek, jak leza na ciele itd.

5

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

ja zamawiam

TickellPL, te koszulki beda robione tak jak temte poprzednie ?
bo jeśli tak, to naprawdę warto kupic, jakoś super, do dziś nadruk wyglada jak nowy

6

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

ja tez biorę

btw TickellPL zastanów sie co z tymi gaciami niezły patent

7

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

hmm czyli koszulka jest koloru bialego z logiem z przodu, podoba mi sie

8

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

kurde brał bym ale krucho puki co z kasa pomysle na swieta

9

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

lol 25 zl zadna kasa : a na siłkę przyda sie ^^ ja dla siebie 1 napewno

10

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

No to ja tez sie skusze

11

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

a kolor tylko bialy, czy beda inne warianty ??

12

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

wakawibaszii metoda bedzie jeszcze lepsza bo tym razem do druku zostanie zastosowany sitodruk jest to najtrwalsza metoda druku. Tak wogole to mialy byc bezrekawniki, ale niestety brakło koloru bialego ... MasteroHarw daj juz spokoj z tymi gaciami z logiem

Jak narazie zamówiłem 2 sztuk koszulek na probe, jeśli bedzie zainteresowanie to bede zamawiał regularnie i moze w wiekszych ilosciach. jeśli ktoś jest wstępnie zainteresowany niech pisze na PW !

Obowiazuje zasada kto piewszy ten lepszy. Jak macie jakieś pytanie to gg: 7658281

Jak narazie na listę wpisuje: wakawibaszii, Marvin1982 x2, MasteroHarw, MaiW14, xXxVilipovicxXx

Zostaje sie 14 koszulek ...

13

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

no to gites

14

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

TickellPL rozmiar L dla mnie big_smile

15

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

TickellPL ja Ci juz pisałem na ten numer GG
Ze biorę tylko nie wiem jaki rozmiatr bedzie dobry

Ale 1 biorę na bank big_smile

16

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

OK zaraz dopisze Cie na listę ...

17

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

Bodzio gratuluje koszulki hehe

18

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

TickellPL i jak idzie z koszulkami?

19

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

w sumie ciakawy ten nowy wzor, choć zawsze mi sie inaczej taka koszulka kojarzyła (czarna z bialym starym logo lub biala z czarnym logo) przydałoby sie, zeby logo było tez na plecach.
Skusze jak przyjdę nieco do kasy.
Na razie wyrażam swoje zainteresowanie i chec posiadania takiej koszulki, nie wiem tylko czy sie zalapie na pierwsza partie :

20

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

ja tez jestem zainteresowany a jak za to trzeba zapłacić przelew czy za pobranien?

21

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

to jakz tymi koszulkami??

22

Odp: Nowe koszulki - nowe logo strony

Najtaniej wychodzi jeśli zamówisz koszulkę i wpłacisz pieniądze na konto, w przypadku gdy chciałbyś koszulkę za pobraniem dolicz do ceny koszulki 10zl bo tyle kosztuje pobranie według cennika Poczty Polskiej ....

Co do koszulek to na dniach bede mial pliki graficzne od grafika i wysyłam je do firmy zajmujacej sie wykonaniem koszulek z nadrukiem big_smile