1

Temat: clenbuterol

co sadzicie o clenbuterolu na odblok do winstrolu stanazolin depot i metki z tego co czytałem to ma niby jakieś właściwości anaboliczne podtrzymujące i do tego podwyza temperaturę ciała o 1C i spala tluszcz big_smile czy to nadaje sie jako odblok czy lepiej coś innego

2

Odp: clenbuterol

LOL !!! clembuterol na odblok ? kto ci to wmówił ;p
clen nienadaje sie na odblok , ma zupełnie inne zastosowanie ;p a na odblok po winku ( silne zablokowanie) trza clomid,pewnie hcg jak po jajach da,ale co do ilosci to ci niestety niepomoge masz zresztą podwieszone posty w którym pisza o odbloku

3

Odp: clenbuterol

Clen, to w ogole inna bajka.
Z odblokiem nie ma nic wspolnego.
skąd masz takie informacje? Stosuje sie go w chorobach oskrzeli.
Tudziez, jako efekt uboczny skutecznie spala tluszcz.
Jego właściwości anaboliczne? Moze teoretycznie.
W praktyce nic takiego nie zachodzi, a zjadłem juz go troche Reasumujac, Clen z odblokiem ma tyle wspolnego, co Pudzian z krolowa Elzbieta big_smile Zastosuj standardowo Clomid.

4

Odp: clenbuterol

hihihi ;p tez kiedyś clema zarlem ,,, lapy mi czasem tak drżały ze niemoglem pisać w szkole xD

5

Odp: clenbuterol

boj co jeszcze brałeś o czym nam nie powiedziałeś ?

6

Odp: clenbuterol

ok a jako spalacz tluszczu moze byc czy kicha wogule coś daje

7

Odp: clenbuterol

Jako spalacz tluszczu - BOMBA Leci po tobie jak z prosiaka, az słychać jak sie tłuszczyk wytapić Tylko pamietaj, ze to lekarstwo i nie przeholuj.

8

Odp: clenbuterol

ok to fano za jakiś czas przetestuje

9

Odp: clenbuterol

heheheh ;p cłem ale to ze 3 lata temu jak kiedyś juz ćwiczyłem i jak niecwiczylem z 5 mety ;p myślałem ze jak niecwicze i zezre metę to bede fajno wyglądał ( meta za czasów grubasa, kiedy nic nie ćwiczyłem ) LOL :}

10

Odp: clenbuterol

niezle pomysly, miales Debbie_71L;

11

Odp: clenbuterol

hihihi ;p wiem jak niemiałem pojecia na silce,jak mialem 16 lat i byłem strasznie gruby to se metę szcelilem i myślałem ze sama mnie zbuduje i to jeszce shudne o bede mial mięśnie bez cwiczenia LOL człowiek mial siano w glowie ;p mam do teraz ale nie az takie

12

Odp: clenbuterol

masz zajefane pomysły :-D

13

Odp: clenbuterol

tak heheh takie nieraz mam dymy ze asz mi siebie zal czasem *_*

14

Odp: clenbuterol

Clebuterol jest owszem dobry na spalanie tluszczu,podnosi temp.
ciała nawet o 2 st, ale i tak jest bez porownania z Thermalem Pro, który ma jeszcze dodatki HCA i kofeiny i to on wymiata podobnie jak Ultra Ripped z efedryna.
Clebuterol jest uznawany tez za steryd i lek wiec nie warto brac wiekszych dawek niz jest to napisane w ulotce do tego.Aha i jeszcze jedno na to trzeba miec IadrekIa receptę lekarza

15

Odp: clenbuterol

Pentium znowu głupoty wypisujesz . Po pierwsze w plskich aptekach nie ma clenbuterolu , jdyny podobny środek to salbutamol. Clenbuterol pod nazwa hndlowa Spiropnent mozna dostać w Czechach najbliżej , potem w Bułgarii ale to juz pod inna nazwa. Clenbuterol nie jest uważany za lek sterydowy. Thermal pro razem z ultra ripped nie dorastają do piet clenowi . Napisz czy stosowałeś clena i te spalacze i jakie byly wyniki twoich porównań . oczywiście chce wiedzieć czy w czasie prowadzonego przez ciebie porownania byłeś na tej samej diecie czy moze podczas brania thermala lub clena podjadałeś troche. Jestem ciekaw twoich doświadczeń bo z postu wyraźnie wynika ze miles do czynienia ze wszystkimi wymienionymi przez ciebie substancjami .

nastepna sprawa to clen na końcówkę cyklu ..... cdn

16

Odp: clenbuterol

..... pisze post po poscie bo boje sie ze znowu mi tekst wetnie jak w przypadku hgh. Otoz clen nie odblokouje jak wszyscy zauważyli ale jest niezastapionym srdokiem jakiego powinniśmy używać po cyklu . Otoz clen pali tluszcz inaczej mówiąc dziala termogennie tylko przez dwa tygodnie potem dziala anabolicznie czyli zwieksza sile i masę miesniowa . Jezlei zalezy nam na spalaniu tkanki tłuszczowej stosujemy go dwa tygodnie potem odtawiamy na nastepne dwa zeby znowu do niego powrócić . W dwóch tygodniach przerwy możemy korzystać z termogenikow lub efedryny lub z tego i z tego to taje niezłego kopa!!!.
Uzycie clenbuterolu pod koniec cyklu wydaje sie wiec jak najbardziej uzasadnione ponieważ równoważy spadek masy i sily po odstawieniu saa i dziala anabolicznie na mięśnie . Poleca niech ktoś z was wyprobuje ten manewr a na 100% zauważy ze czuje sie o wiele lepiej niz gdyby tego nie zrobil. Jedyna niezbedna rzeczą do osiagniecia maximum efektu jest madra rozpiska i moment w którym trzeba uzyc clena.