1

Temat: Czy to normalne?

Od tego prowadzenia diety, zdrowego odzywiania sie czasem mi coś odbija.
Jak wychodzę gdzieś z kumpelami a one wsuwają batony czy cos, w dodatku na wieczor czy jak ktoś je po 3 paczki chipsów w szkole to az mnie od nich odrzuca ... To takie troche zabawne a zarazem ciekawe czy tez tak macie //:-D :-D /

Odp: Czy to normalne?

Jak tylko poczuje ze brat otwiera w pokoju te tanie smierdziele(chipsy) to mnie normalnie... //mad.gif :angry: mad.gif /

3

Odp: Czy to normalne?

:-Dhah ostatnio byłem z kolezanka w kinie i jadla właśnie chipsy to myślałem ze umre,albo jak patrze ile ludzie pija coli to... /

4

Odp: Czy to normalne?

obrzydzenie takie jakbys mial pic wodke na kaca //:-D :-D /

5

Odp: Czy to normalne?

po pierwsze nie przesadzajcie ze macie juz obrzydzeniepo drugie po co sie tak ograniczacie...po trzecie ja takich problemów nie mam bo jak na coś ochote to to jem pomimo diety

6

Odp: Czy to normalne?

nie mówimy tutaj o ograniczaniu przyjemności z jedzenia tylko raczej o tym jak reagujemy na niezdrowe odzywianie /

7

Odp: Czy to normalne?

bestaeras1980A nie przesadzaj bo napewno nie masz ideału diety:D:D czasem mozna sobie na coś pozwolic, nie bądźcie jakimiś fanatykami:D

8

Odp: Czy to normalne?

dziś zjadłem kit kata i mi to wisi...przeciesz jak na obiad jest mój ulubiony posiłek to pewnie ze go zjem zamiast kaszy czy ryzu...jestesm młody i nie chce sie czegoś wyzekac nie pozwalać sobie na cos, dieta dieta ale bez przesadytak ogólnie to mi zwisa jak ktoś je coś niezdrowego

9

Odp: Czy to normalne?

Arnoldo-Klee, trzeba było zacząć koleżankę konsumować /

10

Odp: Czy to normalne?

mi to tez nie przeszkadza , sam często lubie sobie zjeść fast fooda , czy napić sie koli

11

Odp: Czy to normalne?

fast foodow to ja unikam nie lubie takiego czegoś jesz oprócz pizzy

12

Odp: Czy to normalne?

Ja mam obrzydzenie do fast foodow od zawsze i Coli zbytnio nie lubie, ale sprite walne sobie jak mam ochote 2 razy do roku.
Batoniki hmmm.... Jem takie zbozowe, albo twix raz na pol roku.
Od slodyczy mnie nie odrzuca /, ale od chipsów i gazowanych napojów tak.

13

Odp: Czy to normalne?

właśnie te chipsy mnie odrzucały z fast foodami to robie tak ze jeśli np.
ide ze przypadkiem znajomymi na pizze to jem poprsotu jeden kawalek przez godzinę

Odp: Czy to normalne?

oczywiście ze nie mam idealnej diety lubie czasem przetracic batona a puszeczka coli dziala zbawiennie na moje klopoty z trawieniem //:-D :-D Chodzi mi o to ze nie mogę patrzeć na najtańsze chipsy i napoje bo mnie poprostu cofa jak pomisle o zjedzeniu/wypiciu czegoś takiego (nic na to nie poradze).

15

Odp: Czy to normalne?

105771:date sob, 03 lut 2007 - 19:26:name kacuranis39U) ''(kacuranis39U @ sob, 03 lut 2007 - 19:26) snapback105771/snapback ''!bestaeras1980A nie przesadzaj bo napewno nie masz ideału diety:D:D czasem mozna sobie na coś pozwolic, nie bądźcie jakimiś fanatykami:DBlax ale jak znasz laske, ktora mogłaby wyglądać jak laleczka ale musi zjeść dziennie na noc te 3 batony to zal dupę sciska, ze o siebie nie dba //mad.gif :angry: mad.gif . Diety ideału tez nie mam, raz na jakiś czas ciachnę coś dobrego z umiarem ale znam ludzi co cale zycie jada na fast foodach, chipsach i coli :blink: Nie mogę patrzeć na takie coś