1

Temat: Winstrol

Witam.
Mam 2 tabletek winka zambon-tabsy 2mg.
dostałem od dilla rozpiskę 357753.
Teraz pytanko.
Czy te stezenia nie są za male jak na przyjmowanie samego winstrolu?? Mi sie wydaje ze powinny to byc stezenia ok 20mg dziennie.
biorąc pod uwagę ze to mój 1 cykl na winstrolu jak najlepiej spożytkować te 2 tabsow.
Bede wdzięczny za pomoc.

2

Odp: Winstrol

Zambon klepie właśnie w dawce 15/2 mg czyli 8/1 tabsow , piramidy to prehistoria, wal stala dawkę na 5,6 tyg , pomysl o osłonkach na watrobe i bardzo ważne zeby stawow nie s..... wiec supeł glukozamina jak najbardziej wskazana

3

Odp: Winstrol

Ok spoko.
Tylko ze mam 200tabsow.
Na pełen cykl bede potrzebował ok 400:D także jak najlepiej to rozwiazac? poczekać i jeszcze dokupić czy moze szamać dziennie po jakieś 5-6tabsow("przy zalozeniu ze piramidka to prehistoria&quot .

4

Odp: Winstrol

ile wazysz?

5

Odp: Winstrol

Obecnie 85kg przy wzroscie 170cm.

6

Odp: Winstrol

5 tabsowtabsow troche mało , ja bym poczekał dokupił i walił 8,1

7

Odp: Winstrol

A jest możliwość łączenia np winka zambonu 2mg tabsy i jakiegoś undera tabsy 10mg.
Mozna tak laczyc??

8

Odp: Winstrol

pewnie ze mozna, fajnie sie widzi wtedy roznice miedzy apteka a underem  chyba ze trafisz dobrego z dobrym stezeniem ,wal undera na poczatki a następnie przejdź na zambon i napisz jak to odczules,poz

9

Odp: Winstrol

jeżeli chodzi o under winka to jaki polecacie?? Rozumiem ze dawki wieksze niz 20mg bo stezenia są zanizone.
Jeszcze pytanko jak jest z podrabianiem tabsow zambonu?? mogę jakoś sprawdzić czy nie mam wyjebki.
Niby sie zgadza różowe i twarde tabsy ale moze coś jeszcze??

10

Odp: Winstrol

jak twarde to raczej oki , powinny sie nie kruszyć , ale 100% nigdy nie ma, kilka lat temu dostałem paczkę z takim właśnie winkiem co czwarta tabsa byla polamana , oczywiście obchnolem to jakiemuś żebrakowi :-D!!co do underow , pytaj o cetabon jest razem z witamina b6 i b12 jeszcze pol roku temu dobrze klepało są wersje (starsze) bez witaminek ale podrobek duzo  , następnie to unichem , ec - na soki sie skarza, raz ze substancia zatyka igły a dwa ze nie dziala , ale pewnie to zalezy od seri co do tabsow ,jest jak należy , wyszed tera nowy under ALCHEMIA skupili sie na metce i winku właśnie mam juz na polce, co do dzialania hmm ponoć luks malina , ale nic na ten temat nie mogę powiedzieć ,  jedno jest pewne chcąc sie wbic na rynek z hukiem musza pierwsze serie dobrze zawyżyć ,wiec brac póki cieple 

11

Odp: Winstrol

Dzieki kamilmiecz za porady.
Jak zacznę cyklon dam znac.
Pozdrawiam.

12

Odp: Winstrol

załatwiłem juz caly towar.
dokupiłem jeszcze 1 zambonu także mam 3 tabsow.
Mam zamiar zrobić taki myk ze pierwszy tydzień po 7 a potem juz po 8tabsow dziennie.
Teraz ostatnie pytanko: Kiedy wrzucić artresan i oslonki: po cyklu, czy hepatil zacząć przed cyklem szamac?? Odblok bedzie konieczny??

13

Odp: Winstrol

hepatil za slaby z tego co wiem jeżeli chodzi o SSA, lepiej kup sobie Esselive; łykasz na cyklu jako osłonkę i po cyklu na regeneracje, z artresanem nie wiem a jeżeli chodzi o odblok to 12 tabsow clomidu powinno starczyć bo wino słabo blokuje

14

Odp: Winstrol

spokojnie dla pewności wystarczy, osobiście nigdy po takim środku sie nie odblokowywałem

15

Odp: Winstrol

Hehe niezle jest to forum!17 letni moderatorzy z 1 miesięcznym stażem na silowni,ktorzy nigdy nie koksowali doradzają w dziale doping.Podoba mi sie!

16

Odp: Winstrol

Tzn.
wg Ciebie porad dotyczących osłonek powinien udzielać tylko lekarz ? Na forum są osoby dużo bardziej doswiadczone jak kamilmiecz i Marijo którzy kontrolują wszystkie wypowiedzi w tym dziale.
jeśli nie chcesz wierzyc Gierze wystarczy napisać "Prosze zeby doradził mi pan kamilmiecz", a problem zniknie.
jeśli doradzają zle to są natychmiast poprawiani, ale nie robią rozpisek i jeszcze nie spotkałem sie z tym by pisali jakieś wyssane z palca bzdury.
Pozdro

17

Odp: Winstrol

tgz wiedza ksiazkowa ,ktora jest również wazna a na poczatku napewno wazniejsza jak doswiadcznie i staż ja znam chłopaka z konkurencyjnego forum ,ktory ma leb sześć na 9 , tlumaczy tez wszystkie szczegolly z niemieckich i amerykańskich bordow i zawsze uważnie słucham co ma do powiedzenia bo z palca tego nie wyssał , ma teraz chyba 18 lat  ej!! to nie znaczy ze ja nic nie wiem  'ludek'

18

Odp: Winstrol

Mam wiedze ksiazkowa, jak coś wiem to napisze, jak zle napisze ( co jeszcze  sie nie zdarzyło ) to napewno dostane zjebki od " starych koksow " big_smile