Temat: Jakies zasady musza byc!!!

Mam propozycje, polega ona na zaostrzeniu regulaminu na tym forum.
Mam 16lat i czytam dużo o koksach ale nie mam zamiaru brac tego shitu i jak widze, ze ludzie 15-17 doradzają sobie w cyklach lub popierają branie koksu w takim wieku to mnie za przeproszeniem chuj strzela.
Dawajcie im ostrzezenia albo bany na ten dzial bo tak nie moze byc.
Wiem, ze dużego efektu to nie da ale możecie pomoc kilku nastolatkom, zeby nie spieprzyli sobie zycia bo wiem jak to wyglada bo mam znajomych, którzy biorą i robią to niedosc, ze w zlym wieku to bez diety i zle ( przyklad: nie ma kasy na odblok to nie kupi bo juz wdupil 100tabsow mety i nic sie nie stało to przeciez nic mu nie bedzie //:-( :-( )W sporcie najważniejsze jest zaciecie w wdupićjac koks idzie sie po najniższej linii oporu czyli olewa sie najwazniejsza cechę każdego sportowca

2

Odp: Jakies zasady musza byc!!!

Z tego co widzie to masz w statusie 16lat wiec co masz tutaj do powiedzeniażTo jets sprawa prywatna czy ktoś bierze czy nie jeśli ktoś tu nierozpisze im cyklu to bedzie gorzej jeszcze bo beda brac takie dawki ze sie pozabiaja,tak czy innaczej tego nieda sie zmienić jeśli bys chciał zeby tak było to musiałbyś zmienić cala wladze,zeby policja wiecej sie temu przygladala,ale oni sie tym niezajmia bo wielu z nich tez bije koksy i znam takich paru.Wiec niepotrzebnie założyłeś ten temat....a wracając do Twoich znajomych to im powiedz jak to szkodzi itd.
wątpię ze poskutkuje ale sprobuj!A po 100tabsach mety to bez sensu kupywac odblok....zreszta bez sensu ilość 100mety i to jeszcze samej

3

Odp: Jakies zasady musza byc!!!

Praktycznie wystarczy, ze takie osoby nie podadzą wieku i juz są bezkarne.
Ciezko sprawdzić czy osoba ktora sie wypowiada ma skonczona 18 lat, ten zapis w regulaminie jest chyba glownie dla zgodności prawnej.Widzisz, ty sam teraz powinieneś oberwać bo masz 16 lat, oczywiście nic Ci sie nie stanie, za to, ze tu piszesz.Dzial ten jest stworzony po to, by pomagać ludziom którzy i tak jak chcą to wezma.
Niech przynajmniej biorą z glowa, zeby jak najmniej sobie zaszkodzic.
A kto bierze, to tak jak Serrano_JL powiedzial, jego sprawa.
ważne tylko by nikogo nie tu nie zachecac.

4

Odp: Jakies zasady musza byc!!!

hmm ... Mi chodzi o to, ze w niektórych topicach są posty w, których ludzie zachęcają do brania koksu a tak nie powinno byc...Biore pod uwagę tez to, ze to nieduży procent bo w większości doradza sie tu odzywki

5

Odp: Jakies zasady musza byc!!!

99298:date pić, 22 gru 2006 - 10:22:name afeigesukot67) ''(afeigesukot67 @ pić, 22 gru 2006 - 10:22) snapback99298/snapback ''!hmm ... Mi chodzi o to, ze w niektórych topicach są posty w, których ludzie zachęcają do brania koksu a tak nie powinno byc...Biore pod uwagę tez to, ze to nieduży procent bo w większości doradza sie tu odzywkiMam wrazenie jakbys wogole niechodzil po tym forum :blink: większości ludzi doswiadcoznych odradza branie koksu ludzia którzy są niepelnoletni,ktorzy maja niewielki starz popatrz na tematy poczytaj.Zobacz jeśli chcesz byc taki chonorowy to niewchodz na ten dzial pisze na nim jak byk >>Doping itd....dzial dostępny od 18lat,wiec niepowinnienes wchodzi Ty w tym momecie tez naruszasz regulamin tego forum.Wydaje mi sie ze lepiej zeby chłopaki rozpisywali koksy,niz zeby brali później ludzie niedoswiadczeni dawki smiertelene(w niewiedzy) ktoś jelsi juz jest zdecydowany na koks nieodejdzie od tej mysli.Tu nikt nikogo niezmusza ani nienamawia....,a ludzie którzy zachęcają znajda sie takie "odrzuty" ale jesteś mądrzejszy wiec powinnienes sam sobie wywnioskować co dobre a co zle.Wydaje mi sie ze ten temat jest zbedny.PS.To Ty zacznij namawiać do supli i wszystko sie wyrowna.powodzenia /

6

Odp: Jakies zasady musza byc!!!

Jak przemyslalem to dokładnie to rzeczywiście topić bezsensowny bo kto chce to weźmie ale przerażają mnie niektórzy na tym forum <_< Bi niektórzy nawet w dietę nie zajrzą a odrazu chcą wdupićc koks ... dlatego napisałem bo zbulwersowałem sie troszke jak wczoraj przeglądałem to forum

7

Odp: Jakies zasady musza byc!!!

99312:date pić, 22 gru 2006 - 14:38:name afeigesukot67) ''(afeigesukot67 @ pić, 22 gru 2006 - 14:38) snapback99312/snapback ''!Jak przemyslalem to dokładnie to rzeczywiście topić bezsensowny bo kto chce to weźmie ale przerażają mnie niektórzy na tym forum <_< Bi niektórzy nawet w dietę nie zajrzą a odrazu chcą wdupićc koks ... dlatego napisałem bo zbulwersowałem sie troszke jak wczoraj przeglądałem to forumto nakierowywuj tych którzy niewiedza jak isc droga Proste

8

Odp: Jakies zasady musza byc!!!

afeigesukot67, no to masz to ostrzezenie, za zlamanie podstawowego punktu w regulaminie tego dzialu.

9

Odp: Jakies zasady musza byc!!!

jakie znowu ostrzezenie? i za zlamanie jakiego regulaminu tego dzialu?

10

Odp: Jakies zasady musza byc!!!

Jak byk widnieje czerwonym fontem na gorze strony!

11

Odp: Jakies zasady musza byc!!!

!--sizeo:15--span font-size:12pt;line-height:100% !--/sizeo--Regulamin dzialu Doping!--sizec--/span!--/sizec--Administracja portalu w zadnej formie i w żaden sposob nie zacheca do stosowania wspomagania farmakologicznego pod jakakolwiek postacia.
Dzial posiada jedynie charakter scisle informacyjny.
jednocześnie informujemy, ze stosowanie wspomagania farmakologicznego moze doprowadzić do poważnych problemów natury zdrowotnej, włączając smierc.Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi poszczególnych uzytkownikow.
zawartość każdego wpisu na tym forum wyraza poglady i opinie jego autora a nie administratorów czy moderatorów a interpretacja i stosowanie sie do zamieszanych informacji jest czyniona na wlasna odpowiedzialnosc.
Z tego wzgledu, zwracamy uwagę na to, iz dzial moze zawierać wiele blednych, nierzetelnych lub całkowicie nieprawdziwych informacji, za które nie ponosimy zadnej odpowiedzialnosci.Na forum obowiazuje całkowity zakaz handlu jakimikolwiek srodkami farmakologicznymi.
Nie wysyłaj ofert kupna, nie oferuj sprzedazy, nie podawaj linkow lub miejsc gdzie mozna takiego zakupu dokonac.
każde podanie takich informacji bedzie zapisywane wraz z dokładnymi logami autora i przekazywane do najbliższej jednostki Policji.!--sizeo:16--span font-size:12pt;line-height:100% !--/sizeo--Aby uczestniczyc w dyskusjach musisz miec ukończone 18 LAT!!--sizec--/span!--/sizec--

12

Odp: Jakies zasady musza byc!!!

No to xXxmanchoxXx wytłumaczył ci na czym polega twoje ostrzezenie.Nastepnym razem przemysl jeśli czegoś niepopierasz to proste nie musisz przyłączać sie do tego bo nikt tu cie niezmusza do anabolow.

13

Odp: Jakies zasady musza byc!!!

n/c