Temat: deka w ramie?

Hehe to znowu ja
Mam jeszcze jedno pytanko: mogę sobie podawać Dekę w ramie? Bo słyszałem ze trzeba dokładnie wiedzieć w jakie miejsce zeby nie trafić w jakiś nerw:

2

Odp: deka w ramie?

czy ty nie możesz napisać wszystkiego w jednym poscie

możesz w ramie, udo, lydke, dupe... cokolwiek

3

Odp: deka w ramie?

no no... nawet w paluszka... tego najmniejszego... u nogi :motylanoga:

4

Odp: deka w ramie?

tylko w wacka nie dawaj :-)

5

Odp: deka w ramie?

:motylanoga: :-)

6

Odp: deka w ramie?

heheh ale podobno jak sie smaruje kremem(metanabol) to roonie hehheh
Ostatnuio czytałem o jądrach byka że ponoa mają dużo testo w sobie i można sobie w taki sposob naturalnie przypakowaa lol oczywiście konsumując

7

Odp: deka w ramie?

To może mleko od byka tez zawiera dużo teocia :motylanoga: :roll:

8

Odp: deka w ramie?

hehe skąd takie info wytrzasnales ?

9

Odp: deka w ramie?

To nie wiedziałes o tym? :motylanoga:

10

Odp: deka w ramie?

NO nie 8)

11

Odp: deka w ramie?

mleko z bykaż od kiedy byk daje mleko lol lol lol ????

12

Odp: deka w ramie?

No wiesz... jak potrenujesz z bykiem rekodzie3o... to zakonczenie zostanie uwieńczone pe3nym sukcesem :-) Mleko prosto od byka :motylanoga:

13

Odp: deka w ramie?

a fujjjj przestancie!!! :-)

14

Odp: deka w ramie?

ojjjejjj shit :-) kaviorm_Thax a ty probowales i co wyszlo coś z tego 8) lol big_smile :-) :-) :-)

15

Odp: deka w ramie?

JA słyszałem ze mleko od byka ma dużo białka.TAk nawet na national geographic pisało.NA serio neutral

16

Odp: deka w ramie?

Nie miu chodzi o to ze mleko byka (czyli sperma byka) ma dużo białka no bez kitu,nie sfiruje yikes

17

Odp: deka w ramie?

Heh :motylanoga: :motylanoga: :motylanoga: :motylanoga: Od byka Pijesz to mleko ?? :-) :-) :-) :-) :-)

18

Odp: deka w ramie?

A ja napisałem ze pije to mleko tylko wiem ze ma dużo białka nic pozatym.
A u Ciebie skąd takie skojarzenia jakieś przygody w dzieciństwie miałes :x

19

Odp: deka w ramie?

Grzeczniej prosze !! możesz mi powiedzieć jak byk daje mleko bo jeszcze nie słyszałem o czymś takim rotfl big_smile 8) :-)

20

Odp: deka w ramie?

Nie chodzi tutaj o mleko byka ,tylko o spermę byka tam w nawiasie pisałem.A jak to on daje to możesz sie tylko domyślić :-)

21

Odp: deka w ramie?

aha spoko luz.. 8) big_smile A ile ma konkretnie bialka i w którym numerze to wyczytałeś ??

22

Odp: deka w ramie?

Nie wiem bo nie zbieram i nie czytam tej gazety tylko raz mi do domu przynios3 kumpel tą gazetę zeby mi pokazać bo pomysla3 ze to moze mnie zaciekawic.A konkretnie ile tam sperma byka ma białka to nie pamiętam dawno było :-)

23

Odp: deka w ramie?

Aha.. Ja slysza3em że w więzieniach kolesie sobie wstrzykują w3asn1 spermę w okolicach pepka.. :roll: :roll: 8) ponoć dużo teocia ma ..

24

Odp: deka w ramie?

sk1czcie chłopaki ten temat bo sie niedobrze robi, jeszcze przez wasze g3upie wypowiedzi jak gówniarz sobie krzywde niepotrzebnie zrobi

25

Odp: deka w ramie?

Masz racje rozmowa zmieza w złym kierunku