Temat: Czy obaid moze byc o 18 godzinie?

Obiad jem dopiero o 18 godzinie bo wczesniej nie mogę go zjeść bo codze na siłkę o 14 i mam odpowiednio dobrane posilki przed silownia i mam pytanie czy ten obiad mogę jeść o tej porze? bo z tego co czytałem to od zakonczenia treningy w pozostałych posilkach powinno dominować raczej samo bialko , no ewentualnie jeszcze wegle po treningu.No a tu wyskakuje z obiadem gdzie mam 76 g wegli jest on przed ostatnim posilkiem, poprostu inaczej nie dam rady rozplanować tych posilkow tak mi najlepiej pasuje.No a przeciez w ciągu doby musze dostarczyć tyle wartości odżywczych ile ma byc.Wiem ze wegle w dużych ilosciach spożywać należy do treningu wyłącznie natomiast w pozostałych posilkach powinno ich byc coraz mniej i wogule dlatego obiad powinnien byc w poludnie zgodnie z tym ale ja nie dam rady inaczej bo silka o 14 a przed nią mam przeciez posiłek przedtreningowy.czyli jak poprwnie bedzie jak bede spożywał ten obiad o 18??????????????

2

Odp: Czy obaid moze byc o 18 godzinie?

wegle coraz mniejszych iloscach jest po to aby ci nie poszło na fat aby zostały przemielone przed snem, mysle ze spokojnie możesz tak jest troche powalone ale coz, tobie zajmuje trening od 14 do 18?