26

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

długo zastanawiałem sie czy odpowiedzieć na twoje pytanie czy tez skasować twój post . człowieku jeżeli uważasz ze taka sylwetkę da sie zbudować bez koksow to daj sobie spokuj z tym sportem.
Oni są naładowani towarem do granic mozliwosci.
W kulturystyce zawodowej nie ma poprostu badan.

27

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

Nie słyszałem zeby metak byla stosowana w sportach wytrzymałościowych . Zwiekszenie masy na 100% nie bedzie równało sie zwiekszeniu szybkosci.

Praktycy z lekkiej odemnie z uczelni twierdza, ze metka bardzo uposledza wytrzymalosc, bardziej niz jaki kolwiek inny kox, czy to prawda to nie wiem bo nie probowalem .

28

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

długo zastanawiałem sie czy odpowiedzieć na twoje pytanie czy tez skasować twój post . człowieku jeżeli uważasz ze taka sylwetkę da sie zbudować bez koksow to daj sobie spokuj z tym sportem. Oni są naładowani towarem do granic mozliwosci. W kulturystyce zawodowej nie ma poprostu badan.
wrzuć luz koleś tak szczeze to nie wiedziałem dlatego pytam ; sadzilem ze to mozliwe ; a tego sportu pomimo iz po koks nigdy nie sięgnę nie rzucę bo tak wyglądać nie chce

29

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

Ja osobiście popeieram wypowiedz BombolillaPL-a ponieważ sam wiem ze sie nie da takiej sylwetki zrobić na samych odrzywkach czy innych dozwolonych srodkach.
Organiz człowieka ma pewne granice rozrostów i trzeba jakoś poprostu je przelamac.

30

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

Co wy mówicie o Mr.Olympi wystarczy dodać tylko ze nawet nasi Polscy debiutanci startujacy po raz pierwszy w zawodach typu debiuty czy tez pierwszy krok juz mieli styczność z saa.

31

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

heh ale kiedyś przeciez chyba nie było tych całych koksow? moze macie jakieś foty starych kulturystów co osiągnęli to bez dopingu?

32

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

No jest jedna taka postać Sandow potem to juz kox, wliczając w to Schwarzenegera, Scotta, Columbu, Zane, Haney'a i cala ta ekipe, tyle ze oni brali znacznie mniej niz sie bierze obecnie i glownie metkę bo nowocześniejszych koxow, hGH itd.
jeszcze wtedy nie bylo.
Generalnie od lat 50'tych możesz juz traktować profesjonalna kulturystykę jako nieczysta .

33

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

DO kr1st: Ja nie mam zamiaru niekogo nawracac, ani nikomu moralizowac.

Ja niema nic przeciwko, jezlei ktoś bierze koksy (to jego sprawa) ale, niewiem, strasznie dziwnie mi sie robi kiedy chłop pisze, ze ćwiczy miesiąc i bierze kosky, a nie słyszał o odbloku. i naprzyklad niewie ze mu mogą urosnąć cycki itp..

poprostu, myślałem ze w tym temacie znjada sie wypowiedzi które skłonią młodzież do zastanowieani sie, czy warto, albo czy naprawdę tego chca.. Sadze, ze gdy człowiek przeczyta, ze mogą mu urosnąć cycki, to torszke pomysli.
A nawet jak wezmie, to moze bedzie żałować bo niewidzial co sie moze zdarzyc...

Pamietma kr1st: kiedyś chyba narzekałeś na to ze wzioles kosky.. no i wiesz...

Zawsze są jakieś skutki nieodwraclane po koksach, czy moze sie myle?

A propo, ja kto jest właściwie z przyrostami po cytklu?? wracają do normy czy, maleją i z wydzielaniem sie hormonow..

PS: kiedyś czytalem, jak chłop zrobił sobie cykl i dopiero po pol roku, zaczęło roibc mu sie gyno. poszedł do lekarza, i okazało sie ze ma za niski poziom hormonów (chyba zle sie doblokowla). to jest dosz przykra sprawa lol

34

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

Powiem wam tyle około 9 % tych którzy chodza na siłkę albo juz wzięli albo dopiero wezma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

35

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

Powiem wam tyle około 9 % tych którzy chodza na siłkę albo juz wzięli albo dopiero wezma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prawda ten kto dluzej sie zajara sprobuje soczku