Temat: Nieodwracalne skutki uboczne

Witam, zauważyłem ze strasznie dużo sobo nie znajacyh sie na koksach chce je zazywac, jak by to byly witaminki z apteki lol wogule nie majac nawet podstawowej wiedzy na ten temat... Uwazaja, ze juz po miesiącu beda brac 200kg na klatke i wyglądać jak Pudzianowski, wogule nie myslac o NIEODWRACALNYCH skutkach ubocznych.
uważałem zawsze, ze na branie koksow jest zawsze czas, (nie koniecznie 1 miesiąc po ropoczeciu treningu) a brak fundamentalnje wiedzy na ten temat skutkow, jest powodem właśnie branie przez hmm...( niewime jak nazwać takie osoby co ćwiczą miesiąc i łykają metke)...Wiec poropnuje zeby tutaj każdy wypowiedział sie o nieodracalnych skutkach ubocznych, jakie przydazyly sie wam, lub waszym znajomym...
o tym jakie są ubytki w produkcji hormonow, np testosteronu.. poktoryms tam cyklu itp.. kiedy przestają pojawiać sie przyrosty itp.. jakieś choroby i problemy ze zdrowiem....

2

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

Wiesz ja ćwiczę codziennie od 3 lat w tym dopiero od wrzesnia ( czyli drugi miesiąc na silowni). Mysle ze na wiosne roku 2006 sięgnę juz po... jakiś termogenik i HMB big_smile zeby nie tracic miesni jak bede gubić tłuszczyk Wszystko co mogę to robie naturalnie.
Ile wyćwiczysz bez odzywek nie mówiąc juz o sterydach tyle Twojego.
Tyle ze jestem za jednym i drugim tylko trzeba wiedzieć jak, ile a przede wszystkim kiedy :!:

3

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

zgadzam sie z toba, trzebawlasnie ,wiedziec, jak i kiedy a dużo osób juz po 1 miesiącu nasilcezaczyna myśleć o koksach... Ja nikogo niechce nawracać od brania koksow.
Ja chce tylko zeby osoby z wlanyhc doświadczeń wypowiedzieli sie co im negatywnego przyudazylo sie po koksach...

4

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

NIe brałem i mam nadzieje ze nie weżnę zadnych koksow bo zycie jest zbyt piekne aby je marnować takie moje zdanie :badgrin: :badgrin:

POzdro dla koxow big_smile

5

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

znów spam %-)
są tacy co sprzedaja, są tacy co kupują i wszystko gra.
Kto chce ten kupuje i bierze, kto nie chce ten tego nie robi - proste.
I niech tak pozostanie.
EOT.

6

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

moim zdaniem koksy są feee ale zdaje mi sie ze w pewnym momencie 3/4 osób i tak ich sprobuje.

7

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

I tak jest i tyle

NIkt tego nie zmnieni big_smile

8

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

są tacy co sprzedaja, są tacy co kupują i wszystko gra.
Kto chce ten kupuje i bierze, kto nie chce ten tego nie robi - proste.
EOT.

To chyba nie jest tak do końca prawda, bo ten co nieodpowiedzialnie bierze i doswiadcza poważnych schorzeń robi krzywde nie tylko sobie ale i innym ludziom np.: dzieciak sobie znicszczy watrobe, a martwi sie o jego zycie cala jego rodzina, koksowi odwali i ciezko kogoś pobije, ktoś zosaje impotentem i cierpi na tym jego zwiazek itd. itp.
Uwazam, ze to jak z alkoholem, do koksu trzeba poprostu dorosnac.

9

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

Koxy są kozackie

10

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

znów spam %-)
są tacy co sprzedaja, są tacy co kupują i wszystko gra.
Kto chce ten kupuje i bierze, kto nie chce ten tego nie robi - proste.
I niech tak pozostanie.
EOT.

AMEN !

i prosiłbym naprawdę o jedno ... zeby co niektórzy zakładający takie topici wbili sobie do swojej moralami przepełnionej bani ze sterydy zawsze w kulturystyce używane beda ... po jakiego hu*a wbijać komuś jakieś smuty ... koks był , jest i bedzie nr 1 w tym sporcie ~~

11

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

ale najlepszy motyw słyszałem niedawno od znajomego, a mianowicie u niego w szkole dil sprzedaje metę - na sztuki - 50gr za tabsa ) kolesie sobie kupują po 2-3 i konsumują do kanapek, to jest dopiero marketing )

12

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

lol lol lol lol lol lol

13

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

hehehehe %-) dobre. Ciekawe jakie są ich oczekiwania po takim braniu mety ? lol

Niewiedza niektórych kolesi na temat brania jest tak porazajaca ze brak slow... ręce opadaja... to jest śmieszne a zarazem smutne...

14

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

oczekiwania ?

kolesie nawet nie chodza na silownie ) po prostu jedza metanabol

15

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

noto beda wielcy;D heh

16

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

przytyć przytyja... ale po co...

17

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

przytyją w hujskim tego slowa znaczeniu xD

18

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

przytyja... he to zalezy ile sobie kupić bo po trzech tab to raczej nie

19

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

4 tabletki Metki na poprawe sylwetki big_smile big_smile big_smile

20

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

ale agenci lol lol lol

21

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

Brak slow po prostu i jak takich dilow nie wybic :badgrin: :badgrin:

22

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

Same witaminki mniam, mniam jak mawia mój koleś lol . Pewnie graja w pilke i chcą byc szybsi silniejsi i sprawniejsi.
A metka to im da lol

23

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

Nie słyszałem zeby metak byla stosowana w sportach wytrzymałościowych . Zwiekszenie masy na 100% nie bedzie równało sie zwiekszeniu szybkosci.
uważam ze moralizatorskie gadanie na temat koksow nie ma wiekszego znaczenia. zawsze na końcu dojdziemy do przemyśleń które przedstawił JodieMajo.
To temat rzeka a i tak jeżeli ktosbedzie chciał to sprobuje. oczywiście jestem przeciwny braniu koksow przez dzieci które od miesiąca chodza na silownie. Wogole uważam ze staż takiej osoby powinien wynosić kilka lat i byc proporcjonalny do wiedzy. Ale tak jak powiedziałem wczesniej nie nam jest to oceniać . Niech każdy robi co uwaza . jeżeli ktoś jest doswiadczony to i tak zdjae sobie sprawę z tego ze nie bedzie nigy naprawdę wielki bez dopalaczy.

24

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

a ci załóżmy coleman i inny z czołówki to oni jada na koksach? to jest dozwolone?

25

Odp: Nieodwracalne skutki uboczne

no pewnie %-) Coleman podobno mial za sobą juz kilka cyklów SAA.
big_smile Musial sie przeciez sporo nażreć tych koksow by tak wyglądać co nie ? %-)