Temat: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

Witam ćwiczę juz od jakiegoś czasu i mam problem z moją klatą ponieważ mam lekka ginekoomastie nie jest ona duża ale jest prosze was o porady jakbym mogł ja usun1a całkowicie jakie cwiczenia robić lub jak sie odzywiaa zresztą ja sam niewiem prosze o pomoc i szacunek

2

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

ginekomastia czy po prostu nadmiar tluszczu na klatce ?

z cwiczen to wyciskanie w szerokim chwycioe sztangi z glowa do dołu

ze srodkow to masc andractim - trzeba miec dojscia, operacja, podobno troche pomaga proviron+nolvadex

3

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

No własnie sam niewiem co to jest ale niechce tego :-) musze nad tym poprocowaa może masz jakiś bardziej dokładny program ćwiczen ??? dzieki za odpowiedz

4

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

napisałem ci jakei cwiczenie

są tez miejscowe spalacze, mozna dostać na http://1fast400.com http://1fast400.com

5

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

Czeoa big_smile
ginekomastia -czyt. cycuszki jak u dziewczynki
Hydroxycut (Musle&Techa) ponoa jest również na to a później Cell Tech na mięśnie (jeśli sie wcześniej nie brało) -to rada z polskiego magazynu kulturystycznego nie mowie, że działa ale Hydroxycut(termogenik) ponoa pomoc miałby..
I ona jest dla tych co sterydy brali i sie teraz małych cycuszków ponawabiali...
Narazie

6

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

jeżeli to tłuszczyk to nie ma obawy ale jeśli to powiększone gruczoły to jest to problem i to nie maly. ponieważ z tego moze powstać rak. powinieneś skozystac z pomocy lekarza om ci wszystko powie. mala operacja wyciecia i zglowy, jeśli to ginekomastia.
b1kug0na1g

7

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

nie iwem jak w polsce, ale w stanach taka operacja kosztuje bagatela... 4000-8 dolarów

8

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

Nie da rady chlopie...Kup se stanik %-)

9

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

W naszym pieknym kraju od 1 sutka 2700zl za 2 to coś kolo 3700-4 Tylko isc na stolik:D ''prawie za darmo'' az sie odechciewa koksiku jak w grę wchodzą takie sumy...Ja sam mam lekkie gino lewego sutka...nic strasznego prawie nie widać ale to mi spać nie daje

10

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

To nie gyno, to tzw. sucze suty

11

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

właśnie kurwa !suczne suty !!

12

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

właśnie kurwa !suczne suty !!

Hamuj sie kolego ze słownictwem :evil:

13

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

ok ok ok !!

14

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

a czym sie zabezpieczać na cyklu zeby nie dostać tego czegos?

15

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

Nolvadex/Tamoxifen, Proviron, Armidex

16

Odp: Jak usunac ginekomastie ?????? pomocy !!

a co z tych najlepsze? moze jakieś polaczenie? bo jak czytałem to nie wszystkie srodki te co wymieniłeś działają w ten sam sposob