Temat: Deka +.......?

A wiec tak ziomek wczesniej brał 1 bionabolu, teraz planuje wziasc 1 deki do tego z 2 mety i clomid oczywiście na obl.
1.Czy jeżeli weźmie np 8 stzra3ow deki a nie 1 to bedzie duża roznicaż?
2.Chodzi tu o mete, jaka najlepiej braćż? Bionabol czy może naposilm bo coś ostatnio o niej słyszałem dobrego. I rozpiszcie mi jak możecie jak ja brać, czy sta3a dawka czy piramidka......i kiedy zaczaa ja brać.....
3.Chodzi o clomid czy 2 opakowania czyli 24 tabletki starczaż? i ile ich brac dziennie.....

Co do tego byscie dorzycili jeszce?? chodzi mi o jakieś os3onki typu silimarol, heptail ........

Deka -2 mg tydzien,
Lepiej by było prolo po 2 razy w tyg przez 8 tyg zamiast tej mety??
Ale na prolo nie ebdize miał juz kasy razczej. Nie wiem napiszcie co o tym sadzicie

P.S. Jak macie pisać żeby wzio3 sie za diete, albo suple to lepiej wogole nie piszcie...

Z gory thx za odpowied1

2

Odp: Deka +.......?

1-nie
2-bianabol jest dobry wyjątkiem byla seria 8 sta3a dawka czy piramida każdy ma inne zdanie są zwolennicy ja osobiście preferuje piramidę
3-clomid 2 tab wystarczy clomid bierzesz przez 4 tygodnie 5 mg clomidu dziennie, z wyjątkiem 1 dnia gdzie stosujesz 2 mg.
4-polaczenie decy z bianabolem to dobre polaczenie a

lub tez możesz zrobić tak zamiast bianabolu
deca 1-1 400mg/t
prop 1-12 100mg c2d

3

Odp: Deka +.......?

Sam nie wiem czy lepiej metę czy prolke.... : Wola3bym tabletki...;
Prolke co 2 dzien??, czy 2 razy w tygodniu??

4

Odp: Deka +.......?

ja i moja watroba mamy dość tablet big_smile
prop co 2 dzien rownie dobre polaczenie jest deca+susta ale to juz zalezy od CIebie rośnij

5

Odp: Deka +.......?

tez polecam tescia...nie jedziesz tak po zoladku i watrobie to po 1primo :-)
będziesz mial leprze przyrosty i mniej syfow...to po 2 primo
zrobisz i tak jak zechcesz...to po 3 primo :-)

6

Odp: Deka +.......?

NO to zdecydowa3em sie na prolke ale jak walić ja oc 2 dzien; to ile ja ich mam kupic??
Dekę rozłoże na 8 tyg 1 strza3 co tydzien, to jest 56 dni
Czy li co 2 mam walić tescia;/?
to wyjdzie 28 strza3ow: A jakbym wali3 2 tygodniowo?

7

Odp: Deka +.......?

co 2 dzien to sie napierd....propinicum...
prolka jest teściem dlugodzialajacym wiec możesz walnąć 2x w tyg.
co do deca to tez bym polecał ze 2 x w tyg.
to sam widzisz - jak chcesz miec cykl 8tyg.to wyjdzie tak 3 opakowania(5szt.w jednym-w ostatnim tyg.1 strzal)

z tego co czytam to jest to 2 cykl...troche cie rozwali(mowie o rozstepach)
prolka ciągnie dużo wody...bierz nolwadex, cynk...odbloki po...
prolka jest dość szkodliwa bo długo utrzymuje sie w organizmie...prop pod tym wzgledem jest lepszy, nie ciągnie tyle wody i jest tańszy ale z dupy sito bo walisz co drugi dzien :-)

8

Odp: Deka +.......?

1-8 : nandrolon decanoate : 200mg co 7 dni
1-1 : enanthate : 100mg co 5 dni
0-12 : koenzym Q1 : 1kaps 2x dzienie
1-11 : wit.c : 5x200mg
1-1 : wit.b6 : 2x dziennie po 100mg
1-14 : aspargin : 2x3tab

ODBLOKOWANIE:
12-14 : clomid : 300mg pierwszego dnia, dni 2-21 po 50mg wieczorem
12-14 : nolvadex : 20mg dziennie
12-14 : cynk : 50mg dziennie
12-14 : wit.c : 5x400mg dziennie
11-14 : kreatyna : 2x5g
11-14 : aminokwasy : dawka do wagi ciała

9

Odp: Deka +.......?

Niech weźmie prolo lepiej jeśli nie chce miec Deca Dica, a i watroba mniej ucierpi ...

10

Odp: Deka +.......?

watroba ?

11

Odp: Deka +.......?

niech walnie prolo te 100mg co 5 dni to minimum! deki 200mg co 7 dni to tez minimum! Jak sie nie przyłoży do diety to moze byc rozczarowany! ja bym chyba chociaż na 3tyg metki dodał na poczatku! Cykl zrobi sie sporo mocniejszy big_smile szkodliwszy tez oczywiście nie ch pamięta o silimarolu i hepatilu! 2 clomidu moze go nie ruszyć chyba ze ma z 17-19 lat ale wtedy nawet o tym pisz!!! lol