26

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

moze chodziło mu oto ze ważył 7 kg mniej przed zaczęciem cwiczenia

27

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

albo ważył 70kg,................no niewiem!

28

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

to ja sie tez pochwale ;p choć nie ma czym //:-D :-D /wioslowanie sztanga 100x10, 104x8, 104x8, 110x6mc 120x10, 130x10, 140x8, 150x5, 6wyciskanie lezac (wl) 80x1 84x9, 90x7, 94x5przysiady 100x10, 110x10, 120x8, 130x5,6wyciskanie stojąc 50x1 kończę na 60x6uginanie lamana 51x10, 53x8, 55x6narzie chyba wystarczy /

29

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

Loki jestem pod wrazeniem :blink: ja chyba niegdy do tego nie dojdę //:-( :-( i swoich cwiczen nie napisze bo szkoda gadać <_< /

30

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

a tam marudzisz //:-D :-D jak zaczynałem to mialem takie samy wymiary jak ty teraz tylko jestem troche wyższy 178 troche samozaparcia, systematyczności i bedzie dobrze //:-D :-D /

31

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

Staram sie jak mogę ,juz jeste poprawa w wygladzie //:-D :-D ale do takiej sily chyba nie dojdę za dużo jak na moja wage

32

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

akurat silny to ja nie jestem //:-D :-D sila raczej przecietna //:-D :-D ale wole lepiej wyglądać niz byc silny /

33

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

No mozna powiedziec, ze mi glownie o to chodzi zeby fajnie wyglądać ale sila tez sie przyda //:-D :-D od dzisiaj zaczen ćwiczyć wiekszym ciężarem <_< moze coś pomoże /

34

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

loki -> falszywa skromność - wg mnie jest niezle moje osiagniecia:biceps 4x8 po 40kgklatka 4x8 po 74kgwioslowanie 4x8 po 56kgbarki (sztanga) 4x8 po 52 kgtriceps (francuskie) 4x8 po 28kg (oczywiscie oburacz)co do progresji to dopiero bede ja wprowadzalpozdroodwazylem sie wiec bez kpin /

35

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

no, jak sie jeden przelamie to zaraz caly tlum za nim //:-D :-D /

36

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

no chłopaki niezle, niezle B) /

37

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

kurde loki nie wypowaidaj sie w takich tematach, kopleksow mi narobiles....a pozatym to respect, ja jestem slaby jak bym ćwiczył przez caly czas dobrze ooo to teraz ty bys był w komplekasach

38

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

To sie cieszcie, ze nie przychodzi do was na silownie i nie musicie tego ciężaru przekładać miedzy seriami Ale dobre sie ćwiczy z taka rozrosnieta swinia /

39

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

Wyciskanie na plaskiej:    1 seria:102* 9 powtórzeń    2 seria:112* 6 powtórzeń    3 seria: 120* 3 powtorzenia    4 seria: 130* 2 powtorzenia suma: 2 tony 210kgNa barki z klatki(robie sezonowo, jak mam ochote):Koncze na ciężarze ok 62kg*6powt.Biceps na modlitewniku:Koncze na ciężarze ok 53kg*6 powt.Rozpietki (w formie): 1hantel 27,5 kg *8powt.Przysiady: ost.
seria 130*6 powtMartwy ciag:ost.
seria 130* 6 powt.
Wiecej nie mogę bo mi sie sztanga wyslizguje z rak //:-( :-( Wlasnie... za ktoś jakiś sposob na to? Rzemienie dużo dajaż bo ja nie mam.... //:-( :-(

40

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

20-30% mozna Większyc ciężar z paskami

41

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

no matesch jest konkretnie ;p no no

42

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

panowie, grunt to wytrwałość i systematyczność reszta przyjdzie sama //:-D :-D i dzieki za mile komentarze, naprawdę mobilizują //:-D :-D /

43

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

pewnie, ze wszyztko przyjdzie jak ktoś robi to co lubi : z każdego kiedyś bedzie kawal byka jak na to zapracuje

44

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

szablaczek1995 uważaj bo mi sie tesh wyślizgiwała sztanga z dłoni przy szgarfield1973sach - w efekcie odbiłem miesien dłoni i 2 tygodnie off.
to boli i ciezko sie leczy....

45

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

głupio jest tez miec palca wybitego bo sztangę sie zle trzyma!! ale trzeba przebolec!!

46

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

zamiast gadać na tematy czy głupio czy fajnie miec wybity palec niech reszta forumowiczów podzieli sie swoimi ciężarami jakimi ćwiczy

47

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

W sumie to nie laduje zbyt wiele- klata 45 kg na pierwsza serie 12 i potem ok, 4, 5 kg dodaje na kolejne serie.
Na barki zza karku ok 30.
kg na ost.
serie-6 pow.
MC- 70kg na ost.
serie ...i tak staram sie nie przesadzac z ciężarem na koszt techniki.A dzisiaj w szkole na siłce zrobiłem sobie teścik i na klatę poszło 7 kg(moglem sprobowac 75 kg-nie wiem czemu tego nie zrobiłem ,ale to nic..)Na mc wziąłem 1 kg ...i tez nie byłem na końcu mozliwosci ,ale boje sie o kregoslup(robilem bez pasa)a na przysiad wziąłem 9 kg na 2 powtorzenia(musze tu podkreślić ,ze jestem 3 miechy po operacji prawego kolana) i potem podszedłem na 1 kg i poszło z mala pomocą kolegiI chyba tyle ...powiem tyle ,ze to mnie zmotywowało i po tygodniu przerwy jadę dalej i dorzucę sobie jakiś cykl /

48

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

Jestem na półrocznym chorobowym ale sila szla zawsze np: biceps kończyłem 58kg na 6 powtorzen...<sztanga prosta> ponad 65 kg tez wziąłem ale to nie h** nie technika.
poza tym nadgarstków szkoda...

49

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

to czemu niecwiczysz na lamanej?? niezły z ciebie bysior B) /

50

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

Siema.no u mnie z :trening: troche slabiej(bicepsik)sztanga 45,50,55.w lapce 44.pompi na tricepsa z nogami przed sobą kończę ze 100-wka 6 ruchow.klata pozioma 80,90,100,110.w klacie 130.to czym mogę sie pochwalic!mc.zalezy od dniażto kończę na 140.