Temat: Jakim ciezarem cwiczycie??

Siema, w tym temacie będziecie pisać jakim ciężarem cwiczycie!!Podajcie swoj starz, wage wzrost, wiek, suplementacje.
I piszcie np.
Wyciskanie zza karku 40kg/45/52,5 porównamy sie do kogoś kto ma np podobny starz

2

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

Staż nie wiem, nie che mi sie zliczać ale ponad rok.zza karku jechałem 12x 60, 10x70, 10x80, 8x 90, teraz zmieniłem trening i nie mam tego cwiczenia w ogole wiec nie wiem.Klatka teraz jadę 12 ruchow 60,70,80,90skośna też 12 ruchow 50,60,70,80biceps słaby, 12x30, 12x35, 10x4 stojąctriceps francuskie tak samo jak bic, ale po 12 ruchow wkazdej seriiTyro kto inny, tylko zebym kompleksów nie dostał hmm

3

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

prosze sie nie smiac....na ostatnim treningu waliłem klatę po 50... //:-D :-D /tak to zaczynałem od 6 kończyłem na ponad 8 , nie przepadam za tym cwiczeniemrozpietki, lubie je i wale po 14kg fajny szpan w szkole jak biorę i jadę a oni ledwie po 4kg umiamc max mojego obciazenia 93kg na 1 powtórzeń

4

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

ja to teraz ćwiczę o wiele mniejszym ciężarem niz przed zlamaniem reki(zdjeli mmi gips 3tyg temu) jak wrócę do dawnej formy to napisze.............narazie to szkoda pisać //laugh.gif lol laugh.gif /

5

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

e 2 tygodnie i bede juz ćwiczył normalnie, widzielsicie ze nikt inny nie chce sie pochwalic?? boja sie czy co? bo napewno to czytali

6

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

Ja nie mam sie czym chwalic, klatę robie 8x 60kg, 8x 60kg, 7x 62,5kg, 6x 65-67,5kg ( zalezy od dnia ), mało ale zobaczcie na mój wzrost i wage : Za to biceps jest moim najsilniejszym atutem robie modlitewnik 8x 43kg, 8x 43kg, 7x 48kg, 6x 51kg ( dalbym rade wiecej ale wole technicznie robić cwiczenia ). efekty ładne bo na lapce mam juz 37cm bez zadnych supli :

7

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

no gratulacje J0sef1na......ja pier.... niezle ten twój bic dzwiga......to ile bierzesz na max'aż?

8

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

lapce mam juz 37cm przy wzroscie 165cm? To kurde czyje masz zdjecie w avartarze?

9

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

swoje ale sprzed 4 miesięcy /na maksa nie wiem ile wezmę bo nie probowalem i nie mam w sumie zamiaru bo po co?

10

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

Ma modlitewniku 51 na ostatnia serie? to u mnie na siłce sami naprawdę poterzni takim ciężarem cwicza... coś trudno mi uwiezyc /

11

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

tak, 6 razy biorę ( kwiczę przy tym jak swinia ale daje rade ). Ja mam biceps naturalnie duży (bez cwiczenia mialem 35,5cm, to chyba duzo) i silny.
To jedyna partia jaka mogę zachwalac... Kumpel tez mi nie wierzył ale jak poszedł ze mna na siłkę raz i zobaczył na wlasne oczy to uwierzyl, czy wy mi uwierzycie.. szczerze wisi mi to :

12

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

ćwiczę śmiesznym ciężarem jak na mój staż az wstyd...

13

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

nie ważne jakim ciężarem cwiczysz, a ważne jak wyglądasz /

14

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

moze tez byc, nie ważne jak wygladasz, ważne jak jesteś silny /

15

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

dokladnie! albo jak ktoś Cie zapyta czemu jesteś slaby to możesz powiedzieć ze ćwiczysz przeciez na mase... gorzej jak masy tez nie masz... ale zawsze jak nie masz masy możesz powiedzieć ze ćwiczysz na sile /

16

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

105831:date nie, 04 lut 2007 - 01:05:name garfield1973) ''(garfield1973 @ nie, 04 lut 2007 - 01:05) snapback105831/snapback ''!nie ważne jakim ciężarem cwiczysz, a ważne jak wyglądasz /wcale nie, każdy ćwicząc chce osiągnąć co innego miedzy innymi tak jak napisali koledzy

17

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

A ja jestem slaby jak kot po rozwolnieniu %-)

18

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

hehe dobre hasło i tak każdy ćwiczy dla siebie i nie wiem czego sie wstydzicie podac tutaj ciężar jakim cwiczycie.
Ja podalem swoje obciazenia na klatę wiec sie pierwszy ośmieszyłem /

19

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

ja ty i Kubuś reszta milczy... //:-D :-D /

20

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

mięczaki /

21

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

no jak wrócę do formy przed zlamaniem to powiem. B) zaraz wam powiem jakim ciężarem ćwiczy mój wojek to sie zjaracie pozdro

22

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

a ja powiem ze takie pisanie niema troche sensu bo wszystko zalezy jaki maz trening bo jak jako pierwsze cwiczenie roibisz klatke na płaskiej ławce to gut a jak na 2 czy 3 to juz inna bajkaa ja robie tak:wyciskanie na klatke 12 powtuzen 63kgbiceps modlitewnik sztanga 12 powtuzen 33barki zza karku (konkretnie slabo)12 powtuzen 40kg

23

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

Ja bede mial 17 lat w lipcu i ćwiczę od wzresnia(4miechy). Teraz waze 87kg przy wzroscie 188.
(zaczynalem to mialem 7kg)Klatka serie 15x60kg , 15x60kg, 12x70, 10x75kg 2x8powt po 80kg , 6x80kg , ( lamna troche mniej )wysiskanie z za karku ok 60kg biceps na modlitewniku ok 50kg a stoja podobnie wioslownie sztanga w opadzie 70kga martwego nie robie bo mi na razie szkoga kręgosłupa roll ___________________________________________Trening, Dieta i GENETYKA to podstawa

24

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

Talib1997 w ogole nie rozumiem Twojego postu.
Napisz jeszcze raz to co chciałeś napisac, ale tak, zeby normalny prosty człowiek jak ja mógł to przeczytać i odrazu zrozumiał o co chodzi? bo z tego co piszesz, wychodzi, ze klaty robisz chyba z 7 serii, potem robisz ja gryfem lamanym i ze ważysz 87 a zażynałeś to wazyles7? kompletnie nic nie orzumiem.
z xXxSharmanxXxiej strony, jeśli w tym wieku i po tak krótkim czasie podnosisz takie ciezary, to naprawdę moje gratulacje, tylko powiedz nam jak Ty to zrobiles?

25

Odp: Jakim ciezarem cwiczycie??

no troche dziwnie to napisałeś :blink: /