Temat: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

Awiczenie:
Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4 serie 20, 12, 10, 8
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4 serie 20, 12, 10, 7-8
Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 4 serie 12, 10, 10, 8
Rozpietki na maszynie 3 serie 10-15
Rozpietki na ławce poziomej 4 serie 12, 10, 10, 1 Trzeba przyznaa, że trening zabojczy.

2

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

ale dlaczemu po tyle powtozen??? czy jak ktoś jest wielki to namase jedzie od 2 a nie jak normalni ludzie kolo 1 big_smile
hehehe

3

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

heaa ale co tu sie porównywać przeciez to zawodowiec i juz mam troche praktyki wiec wie jak i co dobrać by było dobrze...trening kosa ale nie dla mnie

4

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

te 2 powtórzeń to rzeyby rozgrzać klatke dobrze bo później serie są z dużym ciezrarem i jak sie nie ebdzie dobrze rozgrzanym to mozna kontujże łatwo złapać temu...

5

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

no faktycznie wygloda to na serie rozgrzewkowa... ale poterm tylko 3serie jak na moje oko mało ale ja jestem amator tego sportu wiec moze niemam racji big_smile

6

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

ja robie tez tak jak Coleman od 2 rozgzrewkowych powtórzeń schodzę z powtórzeniami w dol a ciężar rosnie ... eliminuje to możliwość złapania kontuzji ... a 3 serie mi wystarczają po nich mam juz dobrze spuchnieta klatke... tylko trzeba dobrze dobrać ciezar...

7

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

a ile robisz cwiczen na klate.????????
a co do tego dobierania to masz SWIETA RACJE, sam to zauważyłem jak dobrze dobierzesz ceizar to i technika bedzie poprawna a to niesie ze sobą plusy w postaci rozrostu....

8

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

na klatke mój trening wyglada tak
-Wyciskanie na ławeczce płaskiej 20/12/10/8-6(czasem zaszeleje z ciezraem zalezy od dnia)
-Wyciskanie na ławeczce skośnej 12/10/8 (tu juz nie robie 2 powtórzeń bo po płaskiej mam rozgzrana klatke)
-Rozpietki na ławeczce skośnej 3x1 -Wyciskanie hantli bokiem na skosie (takie dziwne cwiczenie kladie sie bokiem na skośnej ławeczce i wyciska hantle do gory to cwiczenie na wewnetrzna czesc cyca)
i na koniec katuje klatke pompkami na poreczy ile dam rady big_smile

9

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

ale dlaczemu po tyle powtozen??? czy jak ktoś jest wielki to namase jedzie od 2 a nie jak normalni ludzie kolo 1 big_smile
hehehe

Kolokam1988 przecież to nie jest trening/system jakim Ty możesz jechaa, ten trening jest w tym dziale jako ciekawostka i tak prosze ją traktowaa a nie jako wytyczna co do treningu dla amatora kulturystyki.

10

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

Letha64 ten trening twój to lekka przesada.......nie wytrzymał bym a poza tym to jak dla mnie zla koleinosc <ale to zalezy od tego co chccesz osiagnac>
pozdro......

11

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

w tym treningu chodzi o to zeby wybic gorna czesc klatki... trening jest bardzo trudny masz racje ... aleon mi daje efekty z których jestem zadowolony big_smile

12

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

Kolokam1988 przecież to nie jest trening/system jakim Ty możesz jechaa,  
a to niby dlaczego
mogę sobie zrobić 2 powtozen np. 7 kg i dalej jechać juz normalnym ciezarem:D
heheh
ja robnie na klatę 5 cwiczen po 4-5 serii Kordę dla was morderczy jest trening oliimpa:hmm noe niewime napisz moze jakich ciężarów uzywasza... ja tam musze mocno naje*** zeby coś poczuc a nie bawić sie w machanie sama sztanga trzeba sie troche spocić i pomęczyć

13

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

heaa haa ja ostanii zacząłem robić bardzo technicznie to wystarcza mi 8 i jak zrobi bardzo technicznie zero bujania mostkowania i pomocy to schodząc po 3 serii klatka chce mi wyskoczyć a to dopiero 1 cwiczenie najwazniejsza jest techniaka....
Letha64 jak ci daje efekty taki system to spoko każdy ma inny i na każdego inaczej oddzialuje.........Kolokam1988 gratuluje ze robisz 2 pow 70kg i ze robisz 5 cwiczen na klatę twój wybor.........

14

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

to nie chodzi o ilość ale o jakosc... u mnie ciezko jest pozadnie zmęczyć mięśnie wiec musze robić dużo cwiczen tak jakoś dziwnie sie dzieje:D
tak jakby ciagle mi sila sie regenerowała na treningu

15

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

Ja to mam problemy ze zmeczeniem plecow.I jak na drogi dzien nie mam zakwasów to jakoś sie czuje jak bym miał nieudany trening :?

16

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

Kolokam1988 wiesz przecież o co mi chodziło ..... i nie wyrywaj kilku słow z mojej wypowiedzi tylko jak już zacytuj ca31 moją wypowiedY.
Ten trening jest dla doowiadczonych kulturystów a nie dla początkujących.

17

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

a to dlaczego....z pewnym czasem nie będziesz juz tak odczuwał zakwasów jak na poczatku wiem to po sobie organizm sie przyzwyczaja ale przez zmianę cwiczenia lub jakiegoś wariantu możesz spowodować ze podziałasz na inna czesc i pleców i wtedy moze coś poczujesz.......pozdrow.....

18

Odp: Najlepszy trening Colemana na rozrost klatki

Wiadomo, że na poczatku dla organizmu to jest szok - to ?adna nowooa.... trzeba jednak wiedziea, w którym momencie zastosowaa taki trening.