Temat: jak przytyc

mam 176cm wzrostu i 60kg wagi czy ktoś może mi podpowiedziea co zrobią by przytyć nie chodze na siłownie ale ćwiczę w domu mam atlas, ale nie da sie zbudowaa czegoś z niczego.
Dlatego prosiłbym Was o rade co zrobią aby przytya przynajmniej 10kg

2

Odp: jak przytyc

masz racje Raphaelrxdd nie da sie zbudowaa czegoś z niczego dlatego podstawa kulturystyki jest DIETA! dobrze, że to rozumiesz big_smile
W tym dziale znajdziesz chyba wszystko co Ci bedzie potrzebne...jeżeli czegoś nie będziesz wiedział lub rozumiał to pytaj...
Moja rada bedzie krotka ale tresciwa: jedz za dwóch i pakuj, pakuj, pakuj big_smile
W Twoim przypadku możesz sie ewentualnie wspomóc jeszcze jakimś gainerem.
Pozdro.

3

Odp: jak przytyc

jem dosyc dużo ale mam bardzo dobra przemianę materii i to jest mój bol

4

Odp: jak przytyc

mój też big_smile ale trzeba być cierpliwym-efekty beda na 100%

5

Odp: jak przytyc

Moze nie tyle tylko żebys jad3 dużo, ale chodzi o to żebys jad3 dużo wartościowych żeczy, żeby nie były to puste kalorie które przy twojej przemianie materi i tak zaraz spalisz.

6

Odp: jak przytyc

puste kalorie

A to Ciekawe możesz coś wiecej napisać o tych kalorich bo pierwszy raz s3ysze ??

7

Odp: jak przytyc

puste kalorie

A to Ciekawe możesz coś wiecej napisać o tych kalorich bo pierwszy raz s3ysze ??

to jest mowa potoczna puste , czyli niepotrzebne, niepomagające w niczym np. s3odycze, hamburgery itd

8

Odp: jak przytyc

Pierwszy raz sie spotykam z takim okresleniem

9

Odp: jak przytyc

puste , czyli niepotrzebne, niepomagające w niczym np. s3odycze, hamburgery itd

takich rzeczy nie jadam jem tylko w domu

10

Odp: jak przytyc

chyba nie masz co sie tak dołować ja mam dopiero szybka przemianę materii,mam 185 wzrostu i waze 62 kg ale bardzo szybko rosne ale ja mam dopiero 15 lat jak dobrze pójdzie to bede mial 2 cm chcesz przytyć moim zdaniem od tego najlepsze są swieta siedzisz i jesz pozdrawiam

11

Odp: jak przytyc

Dzieki ale przez ¦wieta nie przytyłem ani grama Moja waga stoi w miejscu 60kg i nic

12

Odp: jak przytyc

Ile jeszcze bedzie tematów typu chce przytyć i jak to zrobić ??

Co chwile ktoś pyta o takie coś i takich tematów jest mnostwo. Nie laska poszukać na forum ?!