Temat: Pytanie dotyczace omki i metki

Witam. Znajomy mi powiedział ze metkę najlepiej brac podczas jedzenia lub w trakcie. Jak waszym zdaniem jest lepiej w trakcie czy po?
A co do omki. To czy jak zastrzyki bierze sie raz na 7 dni to należy co strzal brac w inny pośladek na zmianę ze jeden tydzień lewy drugi prawy czy mozna np. ciagle w prawy? Czy to nie ma roznicy?? Prosze odp

2

Odp: Pytanie dotyczace omki i metki

możesz walić w jeden pośladek tylko ze będziesz mial spuchnięty i obolaly to lepiej raz w jeden raz w drugi
omke co 7 dni ?? hmmm wg mnie za rzadko, najlepiej rozpisać w piramidke, ale niech sie specjaliści wypowiedzą

3

Odp: Pytanie dotyczace omki i metki

z drugiej strony lepiej kuc sie w bar bo możesz sobie sam zrobić

4

Odp: Pytanie dotyczace omki i metki

Hym w bar sam troche cieszko hyba by bylo.
Co do metki Corrine_Bil jak juz wczesniej pisałem w czasie najwiekszego katabolizmu.
aco do omki to tak jak pisał dawidą na zmianę wal ponoć puchnie szybciej i zrosty sie robia.

5

Odp: Pytanie dotyczace omki i metki

moim zdaniem lepiej jest na zmianę będziesz mial takie samo stezenie omki w w dwóch

6

Odp: Pytanie dotyczace omki i metki

Ja właśnie sie tak kuje.
Na zmiane, raz w jeden posladek, raz w drugi

7

Odp: Pytanie dotyczace omki i metki

uwierz mi siwyy ze sie da chyba ze masz takie wielkie bary i lapy ze sobie nie dosięgniesz hehe ale to nie mozliwe.co to za problem wkuć władować i wyjac

8

Odp: Pytanie dotyczace omki i metki

Robie sobie zastrzyki w barki samemu ale uważam ze to naprawdę ciezka sztuka i nie jest to takie proste.
Nieraz naprade ciezko to wcisnąć a to dlatego ze musisz używać igły o rozmiarze 0,5 mm a olej przez nią plyniebardzo wolno.