51

Odp: Kolczyk w brwi....

106364:date sro, 07 lut 2007 - 02:17:name huculska_) ''(huculska_ @ sro, 07 lut 2007 - 02:17) snapback106364/snapback ''!A ja proponuje zamknąć ten temat ! bo Elston1981 sie za bardzo podnieca i nie moze zasnąć :unsure: a pedał to cie zrobił tylko nie wiedział z kim //:-D :-D ZAMYKAC!UUUUUU synu jciekawe czy bys mi to powiedział na ullyycy.

52

Odp: Kolczyk w brwi....

A jakby sie do Ciebie przytulił na ulicy ???

53

Odp: Kolczyk w brwi....

106365:date sro, 07 lut 2007 - 02:18:name LucioNFH) ''(LucioNFH @ sro, 07 lut 2007 - 02:18) snapback106365/snapback ''!No dobrze, juz nie bede.
Ja tez jestem pedalem, ale musze sie wam przyznac... Wiem, ze to zabrzmi obrzydliwie... ale podobają mi sie niektóre kobiety.
Nie wiem co z tym zrobic, bo wokoło tylu przystojnych facetow, a mi te kobiety...Juz gdzieś odpowiadalem, ze to panna Agnieszka jest //:-D :-D I dalem fajnelaqjGma wersje avatarka - z odslonieta twarzą /Bys sie wstydził ty zberezniku, kobit Ci sie zachcialo?!?! Przeca ona nadają sie tylko do prac rolnych.
A ta Panna Agnieszka to przepraszam u CIebie mieszkaż? a moze coś zrymujesz do orzeszkaż?.... twoja laskaż

54

Odp: Kolczyk w brwi....

wkurwiasz mnie koleś z tymi twoimi glupimi gadkami !! nie możesz sie odjebać tylko jaja sobie robisz możemy sie wyzywac ale nie widze w tym sensu !

55

Odp: Kolczyk w brwi....

106368:date sro, 07 lut 2007 - 02:20:name LucioNFH) ''(LucioNFH @ sro, 07 lut 2007 - 02:20) snapback106368/snapback ''!A jakby sie do Ciebie przytulił na ulicy ???Mysle, ze prawdziwe pedały znajda zawsze wspólny jezyk

56

Odp: Kolczyk w brwi....

'' ''!A ta Panna Agnieszka to przepraszam u CIebie mieszkaż? a moze coś zrymujesz do orzeszkaż?.... twoja laskażJako gej do niczego nie mogę sie przyznać Mieszka u mnie, wy gorole takich stworzeń pieknych nie mocie /

57

Odp: Kolczyk w brwi....

No musze przyznoc baco, ze tak piknych to ni chuja ni ma u nos, ale po kiego wala mówisz do mnie gorolu i gwaraż /

58

Odp: Kolczyk w brwi....

Tak jakoś wyszło.
A ty godosz po naszymu ?

59

Odp: Kolczyk w brwi....

A kaj bym nie godol jak godom /

60

Odp: Kolczyk w brwi....

Ida spac, bo jak czytom te ciulstwa to mi sie w Łebie krynci, oz, zech o fuczina zachaczol ciulnal w hajzong i gardina sciepnal na zol z gardinsztanga.
Tero mom dwie dupne dziury w gipsdece.
A kej by było mało to mi sie chepie karminadla z lobiadu... Ida lygac, dupca wos.
CIAO

61

Odp: Kolczyk w brwi....

Ida spac, bo jak czytom te ciulstwa to mi sie w Łebie krynci, oz, zech o fuczina zachaczol ciulnal w hajzong i gardina sciepnal na zol z gardinsztanga.
Tero mom dwie dupne dziury w gipsdece.
A kej by było mało to mi sie chepie karminadla z lobiadu... Ida lygac, dupca wos.
CIAOhrhrhr nic nie yroyumialem oprocy dupce Woś ;lol:

62

Odp: Kolczyk w brwi....

ja tylko troche rozumiem chociaż jestem rodzonym Ślązakiem

63

Odp: Kolczyk w brwi....

Ja mam kupla na slasku nawet 3 //:-D :-D i nie slyszalemo niektórych slowach : jakieś nowe wymyślają ..

64

Odp: Kolczyk w brwi....

gwara slaska taka jest ciezka do zrozumienia jak nie posługujemy sie nią na codzien albo o niej nie slyszymy, zresztą jak kazda gwara . osobiście wole jezyk polski a nie gwarę jakas

65

Odp: Kolczyk w brwi....

Ja mialem kolczyk we brwi poziomo i zajebisty był //:-D :-D tylko wtedy kiedy go zakładałem ostro piłem : heh glupotadostalem zakazenia nic nie widziałem na jedno oko , brałem antybiotyki i pare dni w domu spędziłem przy malych dreszczach... Wiec uważajcie ... swoja droga niedługo znowu sobie zrobie bo jest zajebisty polecam i wcale nie uważam tego ze jest gejowoskie najgorsze są kolczyki w uchu /

66

Odp: Kolczyk w brwi....

Ja juz mam codziennie polewam go woda utleniona i spirytusem //:-D :-D juz nawet jak śpię to mi nic nie przeszkadza //:-D :-D i nie zaluje tego ze mam szkoda mi tylko było 70zl na taka ozdubke /

67

Odp: Kolczyk w brwi....

Kolczyk w brwi? Nigdy! szczyt glupoty, chociaż gorszy jest w jezyku.
Dlaczego nikt sobie w dupie nie zrobi! Strzela mnie jak mam słuchać o tym,ze ktoś oszpeca sie w ten sposob

68

Odp: Kolczyk w brwi....

Dla nie jest to ozdoba i każdy mi mówi ze mi z tym ladniej a nie ze mnie to oszpeca //:-D :-D ale nie każdemu to odpowiada co do jezyka nigdy bym siebie nie przekłuł

69

Odp: Kolczyk w brwi....

nigdy nie mow nigdy /nigdy nie mow nigdy /

70

Odp: Kolczyk w brwi....

Cchial bym ale wiem ze to przeszkadza bardzo kolega jak jadł to sobie zęba wywalił : bo ugryzł kolczyc ... :blink: /

71

Odp: Kolczyk w brwi....

pedały tylko nosza kolczyki.

72

Odp: Kolczyk w brwi....

'' ''!pedaly tylko nosza kolczykiPodobno najwieksze pedały najbardziej najeżdżają na innych gejow.
To jest takie zachowanie defensywne w stosunku do podejrzeń otoczenia.