1

Temat: Kolczyk w brwi....

witam chłopaki ma ktoś z was kolczyk w brwi ?? bo mam zamiar sobie zrobić //:-D :-D chętnie zobaczę wasze ja wyglądają ijakie kolczyki polecacie (jakieś małe ) wiec zaczynamy temat /

2

Odp: Kolczyk w brwi....

Ale to pedalskie jest /

3

Odp: Kolczyk w brwi....

SS dzieki za wypowiedz ...

4

Odp: Kolczyk w brwi....

No dobra tylko troche pedalskie ale dostać w to bym nie chciał : (dawno temu tez chciałem miec)

5

Odp: Kolczyk w brwi....

Co by tu napisac... ale to pedalskie jest //:-D :-D /

6

Odp: Kolczyk w brwi....

pedalskie nie pedalskie ale brew bezie ci po pewnym czasie wisieć nad okiema po fajnelaqjGmie jak ktoś soe bedzie z tobna bil to ci moze oko rozwalić a nawet go wyrwać i wtedy masz juz lipe

7

Odp: Kolczyk w brwi....

jeśli tobie sie podoba, to zrob.
każdy ma do tego prawo, nam nie musi sie podobac.
jeśli masz jednak wątpliwości i nie jesteś pewien - to nie rob /Ja znam kumpla który se zrobił kolczyk w brwi wdało sie zakazenie.
Kapa sprawa /

8

Odp: Kolczyk w brwi....

Nie wiem jak w waszych Miastach jeste ale u mnie spora czesc pludzi ma taki kolczyk //:-D :-D /i mi sie to podoba jeszcze poczytam coś o tym jakie mogą bys skodki uboczne i sie zastanowię ...

9

Odp: Kolczyk w brwi....

powiem Ci, ze to pedalskie jest;P w dodatku jak sie w coś takiego dostanie to ciezka sprawa najlepiej jakieś male gówienko soie tam walnij

10

Odp: Kolczyk w brwi....

Hehe takie rzeczy to juz są pedalskie xDxD

11

Odp: Kolczyk w brwi....

moze kutasa tez sobie przebijesz ? //wacko.gif :wacko: wacko.gif B) roll /

12

Odp: Kolczyk w brwi....

ja ogólnie nie jestem za zadnym farbowaniem wlosow ( sam mam jasny blond :blink: myslalem, ze z wiekiem wlosy mi ściemnieją a tu lipa i wyglądam jakbym był farbowany ) nie jestem tez za kolczykami i tatuazami, no chyba, ze taki co sie tylko kilka lat trzyma to moze bym sie skusil.
ogólnie ciało powinno sie przyozdabiać tylko swoimi mulami //:-D :-D /

13

Odp: Kolczyk w brwi....

106090:date pon, 05 lut 2007 - 15:17:name xXxpacaviverxXx) ''(xXxpacaviverxXx @ pon, 05 lut 2007 - 15:17) snapback106090/snapback ''!\Ogolnie ciało powinno sie przyozdabiać tylko swoimi mulami //:-D :-D /Swiete slowa, popieram.

14

Odp: Kolczyk w brwi....

ale tatuaże które coś znaczą mogą byc,ale ja narazie niemam zamiaru sobie robić zadnego

15

Odp: Kolczyk w brwi....

widze ze jestem tu jedyny który lubi i mięśnie i tatuaże i kolczyki , znaczy sie nie podobają mi sie kolczyki u chłopaka w uchu ani w nosie i taich tam ale w brwi mi sie podoba i chce miec jak bedize beznadziejnie to wyjmę i tyle ... 106083:date pon, 05 lut 2007 - 14:17:name Aen06T) ''(Aen06T @ pon, 05 lut 2007 - 14:17) snapback106083/snapback ''!moze kutasa tez sobie przebijesz ? //wacko.gif :wacko: wacko.gif B) roll Dobry jests //:-D :-D pokazałeś co potrafisz spoko zrobie sobie jutro a ty sobie zrob w muzgu bo chyba coś ci brakuje :blink: /

16

Odp: Kolczyk w brwi....

106148:date pon, 05 lut 2007 - 18:49:name huculska_) ''(huculska_ @ pon, 05 lut 2007 - 18:49) snapback106148/snapback ''!widze ze jestem tu jedyny który lubi i mięśnie i tatuaże i kolczyki , znaczy sie nie podobają mi sie kolczyki u chłopaka w uchu ani w nosie i taich tam ale w brwi mi sie podoba i chce miec jak bedize beznadziejnie to wyjmę i tyle ... Dobry jests //:-D :-D pokazałeś co potrafisz spoko zrobie sobie jutro a ty sobie zrob w muzgu bo chyba coś ci brakuje :blink: /Jesli ty chcesz miec i to przemyslales to sie nie zastanawiaj i rob to xD

17

Odp: Kolczyk w brwi....

mi od poczatku ten temat wydawał sie troche lipny bo jak każdy by mial sie pytać na forum np czy ma isc do sklepu czy zrobić kupę to by to niemielo sensu i podobnie jest z tym kolczykiem chcesz to rob nie to nierób acha tylko jeszce niepytaj w której brwi zrobić

18

Odp: Kolczyk w brwi....

106068:date pon, 05 lut 2007 - 14:17:name huculska_) ''(huculska_ @ pon, 05 lut 2007 - 14:17) snapback106068/snapback ''!Nie wiem jak w waszych Miastach jeste ale u mnie spora czesc pludzi ma taki kolczyk //:-D :-D /i mi sie to podoba jeszcze poczytam coś o tym jakie mogą bys skodki uboczne i sie zastanowię ...We Wronkach mieszkasz czy co?? W wawie nie dużo ludzi ma w brwi kolca.
Jak CI sie podoba to rob (oczywiscie jeśli jesteś pedalem), a jak sie wahacz to nie czyn sobie wbrew, ale wybór jak zwykle należy do Ciebie.... (Czarujacym głosem Edyty z Randki w Ciemno)

19

Odp: Kolczyk w brwi....

'' ''!Dobry jests :-D pokazałeś co potrafisz spoko zrobie sobie jutro a ty sobie zrob w muzgu bo chyba coś ci brakuje zabawny jesteś "czlowieku" ... i to bardzo... http://www.fotosik.pl

20

Odp: Kolczyk w brwi....

A rob.
Dziura zawsze moze zarosnąć to nie to co tattoo...

21

Odp: Kolczyk w brwi....

106156:date pon, 05 lut 2007 - 19:12:name Waldooo) ''(Waldooo @ pon, 05 lut 2007 - 19:12) snapback106156/snapback ''!mi od poczatku ten temat wydawał sie troche lipny bo jak każdy by mial sie pytać na forum np czy ma isc do sklepu czy zrobić kupę to by to niemielo sensu i podobnie jest z tym kolczykiem chcesz to rob nie to nierób acha tylko jeszce niepytaj w której brwi zrobicCzlowieku ja sie ciebiemi pytam czy ma go sobie zrobić tylko pytanie jeste taie czy ktoś z was ma i jak to u was wyglada ... <_< jak ci sie nie podoba temat to jest jeszcze ich dużo wiec idź na iiny !!! boze co niektórzy z was nie rozumieją wogole co to znacz byc modnym wam tylko w glowie to zeby sie napakować jakimiś koksami i szpanować do dyskach co to nie wy a co to ma do pedalstaw to nie mam pojecia : bo napewno kolczykk nie zmienia oretacji seksualnej .. wiec sie zastanów co piszesz !!

22

Odp: Kolczyk w brwi....

chłopak sie podenerwował ciut kapke...

23

Odp: Kolczyk w brwi....

huculska_ wyluzuj, jak chcesz to i tak zrobisz ten kolczyk, dla mnie to i tam niema znaczenia.
a jaki chcesz ten kolczyk: takie kolko czy coś innego? ja tam nic niemam do kolczykow....................u dziewczyn /

24

Odp: Kolczyk w brwi....

106175:date pon, 05 lut 2007 - 20:35:name fajnelaqjGm) ''(fajnelaqjGm @ pon, 05 lut 2007 - 20:35) snapback106175/snapback ''!huculska_ wyluzuj, jak chcesz to i tak zrobisz ten kolczyk, dla mnie to i tam niema znaczenia.
a jaki chcesz ten kolczyk: takie kolko czy coś innego? ja tam nic niemam do kolczykow....................u dziewczyn /Nie no coś ty kolka bym nawet za kasę nie założył : ja chce taa jakby sztagę z dwoma kulkami nalutnimi albo takie strzałeczki //:-D :-D byle mało było widoczne

25

Odp: Kolczyk w brwi....

no to spoko, tylko jak dostaniesz z piesci albo pilka albo zaczepisz jak będziesz zdejmował bluzę to moze Ci sie rozwalić luk brwiowy!!