26

Odp: Kolczyk w brwi....

zdaje sobie z tego sprawę <_< ,nie gram w pilke a bluzy to jakoś bede musial uważać //:-D :-D nareszcie jeden osoba ktora wyraziła sie jasno i bez zbędnych komentow

27

Odp: Kolczyk w brwi....

huculska_ wiesz co to ma do pedalstwa.Ma tyle ze wszyscy uważają ze ci co maja kolczyki są pedałami choć ja tak osobiście nieuwazamacha a co do kolczykow i modyto kolczyki z mody wyszly jakieś 1 lat temu chyba ze ty tak zacofany jestes(niemysl ze cie obrażam ale taka prawda)Ok w pilke niegrasz bluzę będziesz ściągał i uważał a jak sie komuś twoja geba niespodoba i ci zajebie i rozpie..... pul mordy przez kolczyka-fajnie będziesz mial wtedyWiec idź i zrob sobie tego kolczyka i zobaczysz jak będziesz wyglądał zawsze go możesz zdjąć

28

Odp: Kolczyk w brwi....

106198:date pon, 05 lut 2007 - 21:44:name Waldooo) ''(Waldooo @ pon, 05 lut 2007 - 21:44) snapback106198/snapback ''!huculska_ wiesz co to ma do pedalstwa.Ma tyle ze wszyscy uważają ze ci co maja kolczyki są pedałami choć ja tak osobiście nieuwazamacha a co do kolczykow i modyto kolczyki z mody wyszly jakieś 1 lat temu chyba ze ty tak zacofany jestes(niemysl ze cie obrażam ale taka prawda)Ok w pilke niegrasz bluzę będziesz ściągał i uważał a jak sie komuś twoja geba niespodoba i ci zajebie i rozpie..... pul mordy przez kolczyka-fajnie będziesz mial wtedyWiec idź i zrob sobie tego kolczyka i zobaczysz jak będziesz wyglądał zawsze go możesz zdjacDokladnie Waldooo zrobie sobie go //:-D :-D moze i jestem zacofany nie zauważyłem tego ... ale jka mi sienie spodoba i nie bede go chciał to go wyjebie i po wszystkicm tylko szkoda mi troche na to 80zl //:-( :-( a moda to hcyba kiedy byla na kolczyk w uchu tak mi sie wydaje wszystko kiedyś było i powraca nie sadzisz ? tak samo jka fryzura na irokez kiedyś jak widziałem kogoś z takim czymś na glwoie to sie smialem a w tym momencie są go mam tyle ze łagodnego nie to ze wygolone boki ana gorze jakiś piura ..

29

Odp: Kolczyk w brwi....

w sumie niektórym nawet pasuje taki kolczyk ( czytaj, niektórym dobrze jak przypominają pedałów ) joke ofc /

30

Odp: Kolczyk w brwi....

106211:date pon, 05 lut 2007 - 22:18:name xXxpacaviverxXx) ''(xXxpacaviverxXx @ pon, 05 lut 2007 - 22:18) snapback106211/snapback ''!w sumie niektórym nawet pasuje taki kolczyk ( czytaj, niektórym dobrze jak przypominają pedałów ) joke ofc /pojeb.... szkoda slow .. :blink: /

31

Odp: Kolczyk w brwi....

wiesz co to znaczy joke pedale? Zacznij czytać ze zrozumieniem później rzucaj epitety skierowane do konkretnych osób

32

Odp: Kolczyk w brwi....

gówno mnie to obchodzi jaja sobie w tym momencie robicie a nie gadacie z sensem .. : pierdole wasze komenty na ten temat wy tylkobyscie gadał kto ile ma w lapie :/narazie TEMAT ZAMKNIETY

33

Odp: Kolczyk w brwi....

Dobre i tak nieodgadnione kto z nas jest pedałem a kto lesbijką, nie warto się więc kłocić. Temat zszedł na psy, jako przedstawiciel prawa i rownouprawnienia robię coś co was zasmuci /ZAMYKAME /A macie gnoje.
Przezywajcie się dalej.

34

Odp: Kolczyk w brwi....

huculska_ - nie napinaj się tak //:-D :-D Gdybyś nie wspomniał w pierwszym poście o pedalstwie to nikt inny by tego nie powiedział //:-D :-D taka już ludzka natura.Co do wyjścia kolczykow z mody...Nie siedzę jakoś specjalnie w temacie mody ale praktycznie w każdym studiu tatuażu można poddać się tzw.piercingowi czyli kolczykowaniu i panowie ci nie narzekają na pewno na brak zajęcia.Po prostu kwestia gustu //:-D :-D Tak jak mówisz spodoba się to ok ,nie spodoba wypierdzielisz i tyle //:-D :-D /@bobek - taaa fatality mu zrobi tym kolczykiem od razu...

35

Odp: Kolczyk w brwi....

Wydaje mi sie ze temat był zamkniety //:-D :-D ale adanewa_2286c dzieki za posta //:-D :-D moz ei niepotrzebnie ale wkurwia mnie takie coś czego nie wiadomo jak wytłumaczyć hmm

36

Odp: Kolczyk w brwi....

kolczyk w brwi pedalstwo jak będziesz robił go to lepiej zebys dobrze sie napierdalał ;d bo nie wiem jak Twoim meiscie ale mam znakomych co jak widza koelsia z kolczykiem we brwi mówią tylko tak "nie ni kur** co za pedał ide mu zajebie" hrhr wiec pwoodzenai co Cie nie zabije to Cie wzmocni /

37

Odp: Kolczyk w brwi....

106276:date wto, 06 lut 2007 - 15:20:name lukasos_) ''(lukasos_ @ wto, 06 lut 2007 - 15:20) snapback106276/snapback ''!kolczyk w brwi pedalstwo jak będziesz robił go to lepiej zebys dobrze sie napierdalał ;d bo nie wiem jak Twoim meiscie ale mam znakomych co jak widza koelsia z kolczykiem we brwi mówią tylko tak "nie ni kur** co za pedał ide mu zajebie" hrhr wiec pwoodzenai co Cie nie zabije to Cie wzmocni /U mnie raczej tak nie ma //:-D :-D a nawet jak by było to jebie mnie to nich sobie skaczą pajacyki //:-D :-D /

38

Odp: Kolczyk w brwi....

"U mnie raczej tak nie ma a nawet jak by było to jebie mnie to nich sobie skaczą pajacyki "wiec nie pzoostaje Ci nic innego jak tylko isc do salonu i zrobić sobie ten kolczyk .... ale na Twoim miejscu hajs na kolcyzk i przkelucie wydal bym na jakas odzywe/koksik

39

Odp: Kolczyk w brwi....

lukasos_ Odzywki juz mam //:-D :-D jestem na cyklu wiec nie manic do dokupienia no chciałbym jakieś Amino ale nie mamaz tyle kasy /

40

Odp: Kolczyk w brwi....

http://k43.pbase.com/u47/szuszyn/upload/30261092.krowa IPB Image Mi się takie podobają Bo wolę w uszach.

41

Odp: Kolczyk w brwi....

106297:date wto, 06 lut 2007 - 17:09:name LucioNFH) ''(LucioNFH @ wto, 06 lut 2007 - 17:09) snapback106297/snapback ''! http://k43.pbase.com/u47/szuszyn/upload/30261092.krowa IPB Image Mi sie takie podobają Bo wole w uszach.Nie wiem czy tylko ja tak mam ale nie widze tego zdjecie //:-D :-D mam tylko "IPB Image"

42

Odp: Kolczyk w brwi....

Ja mam, wiec nie narzekam ;DTo krowa zakolczykowana tam jest /

43

Odp: Kolczyk w brwi....

Acha //:-D :-D no ja niestety nie mam krowy a dlaczego temat był zablokowany i nagle dalej funkcjonuje ?

44

Odp: Kolczyk w brwi....

No bo zaczęliście na siebie tylko najeżdżać i wyzywać od pedałow, a ja nic do pedałow, murzynow, żołtkow, czechosłowakow, zielonoświątkowców itp.
itd.
nic nie mam.
Ale Elston1981 powiedział, że mnie nie lubi i mi się smutno zrobiło...

45

Odp: Kolczyk w brwi....

<przytula Szeryfa> bedzie dobrze

46

Odp: Kolczyk w brwi....

xXxpacaviverxXx Ty masz juz kolczyk we brwi ze sie tak do szeryfa przytulasz ;> <lol> hrhrhr /

47

Odp: Kolczyk w brwi....

hahha dobre //laugh.gif lol laugh.gif nie mam ale jadę na wies na wakacje to, zeby byc oryginalnym zajumam krowie taki kolczyk i sobie walne //:-D :-D /

48

Odp: Kolczyk w brwi....

106316:date wto, 06 lut 2007 - 22:21:name LucioNFH) ''(LucioNFH @ wto, 06 lut 2007 - 22:21) snapback106316/snapback ''!No bo zaczęliście na siebie tylko najeżdżać i wyzywac od pedalow, a ja nic do pedalow, murzynow, zoltkow, czechoslowakow, zielonoświątkowców itp.
itd.
nic nie mam.
Ale Elston1981 powiedzial, ze mnie nie lubi i mi sie smutno zrobilo...To Cie przytule i przeprosze jak powiesz co to za laska w avku?? Tylko błagam nie zamykaj tematow, gdzie możemy wyzywac sie od... pedalow, murzynow, zoltkow, czechoslowakow, zielonoświątkowców itp.
itd.... bo tak na prawdę to chyba każdy z nas jest tu pedałem i pragnie zrobić sobie kolczyk w brwi , tylko mamy nam na to nie pozwalaja.Co wiecej, zawsze marzyłem o kolczyku w dupie, ale obawiam sie, ze jak ktoś go zobaczy i domysli sie ze jestem pedałem to sprzeda mi kopa i kolczyk rozwali mi moja cala piekna i jedrna pupke, ktora zwykłem masować mydełkiem fa reklamowanym przez przeurocza panią tancujaca nago pod prysznicem madę in china.

49

Odp: Kolczyk w brwi....

A ja proponuje zamknąć ten temat ! bo Elston1981 sie za bardzo podnieca i nie moze zasnąć :unsure: a pedał to cie zrobił tylko nie wiedział z kim //:-D :-D ZAMYKAĆ!

50

Odp: Kolczyk w brwi....

No dobrze, juz nie bede.
Ja tez jestem pedalem, ale musze sie wam przyznac... Wiem, ze to zabrzmi obrzydliwie... ale podobają mi sie niektóre kobiety.
Nie wiem co z tym zrobic, bo wokoło tylu przystojnych facetow, a mi te kobiety...Juz gdzieś odpowiadalem, ze to panna Agnieszka jest //:-D :-D I dalem fajnelaqjGma wersje avatarka - z odslonieta twarzą /