1

Temat: Halotestin kto cos wie na temat jego dzialania?

big_smile u/u

2

Odp: Halotestin kto cos wie na temat jego dzialania?

nie aromatyzuje, używany do ubicia mięsa i poprawieina sily, wywoluje agresje, chyab nie mozna tego dostać w PŁ

3

Odp: Halotestin kto cos wie na temat jego dzialania?

Jak to nie możnaż
Hilda-Sa ile tego chcesz ?

4

Odp: Halotestin kto cos wie na temat jego dzialania?

jest to koks na poprawe sily ale nic przy tym nie wchodzi masy!wiec nie spodziewaj sie przyrostów ale na sile!!!

5

Odp: Halotestin kto cos wie na temat jego dzialania?

:-) :-) :-)

6

Odp: Halotestin kto cos wie na temat jego dzialania?

http://www.steroidtips.com/halotestin

http://www.steroidtips.com/stenoxbox

Halotestin jest doustnym sterydem, który jest rozprowadzany na rynku przez UPJOHN COMPANY od 1957 r. Substancja fluoxymesterone jest prekursorem methyltestosterone.... które przez zmiany w chemicznej strukturze jest dużo bardziej androgeniczny niż testosteron...... anaboliczne składniki halotestinu są bardzo slabe...... podstawowa charakterystyka Halotestinu jest to, że atleci używają go częściej do budowy siły....... rzadziej do wzrostu musku3....... poprzez branie halotestinu nie wzrasta waga ciała...... dlatego używają go atleci.. którzy musza mieocia sie w jakiejo klasie wagowej........ jest on brany również przed zawodami...... lek ten jest silnym androgenem.. jednoczeonie jest bardzo mało aromatyzowany.... pomaga atletom osiągnąć podwy?szony poziom androgenu przy zachowanym poziomie estrogenu...... musku3y diametralnie nie wzrastają, ale stają sie zwarte, twarde..... faktem jest.... że dzienna doza powyżej 2 mg nie powoduje retencji wody i soli.. podczas diety i intensywnych treningów wzrasta u zażywających agresywnooa..... to jest nastepnym powodem dla którego jest on tak popularny....... najczęściej zażywan1 dawka jest 2 - 4 mg na dzien.. kulturyoci dla zaspokojenia swoich ambicji bior1 2 - 3 mg dziennie.. a ciężarowcy często 4 mg dziennie albo i wiecej.... dzienna dawka jest rozk3adana na 2 razy.... rano i wieczorem i popijana p3ynem......substancja fluoxymesterone niszczy w1trobe.... innymi ubocznymi skutkami są wzrost wydzielania tłuszczu z gruczołow 3ojowych (co idzie w parze z trądzikiem)...... krwotoki z nosa.... bole gLowy.... bole gastryczne i redukcja produkcji hormonów w organizmie... W polsce nie spotyka sie podrobek.... czy nosisz sie z zamiarem zakupu ??...

7

Odp: Halotestin kto cos wie na temat jego dzialania?

tak tylko nie wiem w jakiej jest cenie i w tym miescie gdzie ja ieszkam nie można go dostać .

8

Odp: Halotestin kto cos wie na temat jego dzialania?

Hilda-Sa..... nie bede Ciebie nawraca3 bo to nie o to chodzi... powiem tylko tak ... czy wykorzysta3eo już wszystkie inne alternatywy ... że rzucasz sie na g3ebok1 wode ??...

9

Odp: Halotestin kto cos wie na temat jego dzialania?

powiem tak chciałem sobie troszke siły złapac zeby wycisnąć ze 14 kilo tak dla wzmocnienia zaznaczam że miałem już spory kontakt ze SAA dla mnie to nie nowosc. :-)size 1Wyslany Pi1 Cze 25, 2004 11:23 am:zaznaczam ze to bedzie mój przedostatni cykl
bo następny planuje w grudniu i koniec bo i tak wyglądam już dobże.... :-)