Temat: Miesien brzucha

chciałbym sie dowiedzieć czy bede mial normalny kształt mięśnia , gdyż tydzień temu mialem wycięty wyrostek robaczkowy i niestety musieli pociąć brzuch. miesiąc bez zelatswa to udreka. Wiem ze szef to bedzie ladny.
Wiec powtarzam pytanie : Czy mam sznase na prosty,kulisty,prosty miesien ??
btw. co za pech bo sobie hantle kupi lem i nawet nie uzuje ich szybko :

2

Odp: Miesien brzucha

Ja bym tobie odradził ćwiczyć brzuch dluzej niz miesiąc bo moze sie to zle skonczyc.
Z czego wiem to jak ktoś od nas z drozyny(pilka nozna) mial wycinany wyrostek to kazali mu kilka mies nie trenowac.
A co dopiero wykonywać cwiczenia na brzuch.
Co do rzeźby to napewno będziesz mógł sobie wyrzeźbić brzuch ale na to trzeba czasu

3

Odp: Miesien brzucha

brzuch bedzie ok, tylko czasu

i pamiętaj ze laski lubia facetów z bliznami

4

Odp: Miesien brzucha

hehe 1 slysze z tymi bliznami

5

Odp: Miesien brzucha

a ja nie spyatjk sie dziewczyn z bliznami bardziej wola gosci no ale nie po rozległych oparzeniach np szrama po nożu

6

Odp: Miesien brzucha

Wiec tnijcie sie ja polecam kosiarkę zylkowa

7

Odp: Miesien brzucha

heh zaraz sprobujemy

8

Odp: Miesien brzucha

szrama po nożu to jest to!!!

9

Odp: Miesien brzucha

Dobre macie pomysły tez sprubuje tylko pozycze MEchaniczna od starszego lol

10

Odp: Miesien brzucha

heh psychole lol 8)

11

Odp: Miesien brzucha

- nie pękaj !!
ja mialem wycinany wyrostek jakieś 3 miechy temu i tez sie martwiłem o mięśnie brzucha
Teraz robie normalnie brzuch i mam kratkę jak dawniej ........ owszem w miejscu ciecia jest troszke inny kształt ale z czasem to zaniknie całkowicie ...
-pozdro

12

Odp: Miesien brzucha

stary wspulczucia mój kumpel mial wycinany wyrostek i nawet teraz 1rok po operacji nie umi zrobić 10brzuszkow bo go strasznie boli

13

Odp: Miesien brzucha

Rajmuandas napisał/a:

stary wspulczucia mój kumpel mial wycinany wyrostek i nawet teraz 1rok po operacji nie umi zrobić 10brzuszkow bo go strasznie boli

A Twój kolega był z tym u lekarza? Bo to nie jest prawidłowa reakcja. Powinien po takim czasie już zapomnieć o tak drobnym zabiegu. Moja koleżanka też miała usuwany wyrostek. Przez trzy miesiące nic nie ćwiczyła i dietę też pofolgowała. Po tym czasie wróciła do ćwiczeń, wspomagała się www.trizer.pl i szybko znowu uzyskała ładną sylwetkę. Sama widząc jej efekty ostatnio zaczęłam stosować ten spalacz tłuszczu. Udało mi się zmniejszyć wagę o dwa kilogramy. Nie mam ochoty na słodycze, mam dużo energii i chęci do dalszego działania i patrzenia na moje efekty.