1

Temat: prosze o pomoc!!!!!!!!!!

witam wszystkich mam bardzo ważne pytanie do was mój maz zaczął brac sterydy zapewniał mnie ze nie są szkodliwe w malych ilosciach ze skutki uboczne są wtedy jak ktoś bierze kolosalne dawki on bierze(metke 2-4tabl.dziennie,testosteron krotko działający co dwa dni i długo działający co 5-7dni do tego masę odzywek itp twierdzi ze nie są to duze dawki ale ostatnio zaczęły sie dziać dziwne dla mnie rzeczy jest bardziej nerwowy zaczęło sie pojawiać wieksze owłosienie na jego ciele i ostatnio krew w spermie(to najbardziej mnie przestraszylo)czy ta krew moze byc od sterydow?czy te dawki nie są za duze on twierdzi ze wszystko ok ale nie wydaje mi sie zeby to było takie normalne dodam ze nie pierwszy raz bierze sterydy z tym ze wcześnie brał tylko krotko działający testosteron i metke!!!!!!!!!!nie wiem co o tym myśleć czy ktoś z was mial coś takiego prosze o odpowiedzi bo to naprawdę ważne dla mnie z gory dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

2

Odp: prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Amelia dawki istotnie nie są duze.
Wlosy na ciele oraz nrwowosc do przyjecia nic wielkiego ale jeżeli chodzi o krew w spermie to pierwszy raz slysze o czymś takim.
przeszedłem juz przez niejeden cykl ale powiem ci szczerze ze pierwszy raz o czymś takim slysze.
osobiście nie jestem mięczakiem ale gdybym mial takie objawy to odstawiłbym towar.