1

Temat: OXY _GEN

co myslice na temat tego koncentrat bialek serwatkowych wpc 35% z oxy-gen ?

2

Odp: OXY _GEN

ja bym tego niekupil

3

Odp: OXY _GEN

a co to za bialko 35%??to raczej gainer z duza ilością bialka

4

Odp: OXY _GEN

dlaczego

5

Odp: OXY _GEN

35% bialka to przypomina dobrego gainera ewentualnie bulka a nie koncentrat bialka.
Koncentrat bialka powinien mieścić sie w granicach 70% i wiecej moim zdaniem

6

Odp: OXY _GEN

bialko 35% bialka to nie bialko //:-D :-D /

7

Odp: OXY _GEN

wg.
mnie ta firma to coś w stylu megabola, lub jeszcze gorsza, niewiem czy to jest polska firma czy nie, ale jeśli tak to chyba swoja fabrykę maja w jakiejś wiejskiej oborze, bo nic mi niewiadomo o tej firmie, poza tym tak naprawdę to niewiadomo co oni tam dają i wg.
mnie warto inwestować w sprawdzone firmy.
Wierzcie mi lepiej kupić coś droższego i mniej, niz pare kilo taniego syfu z którego moze byc jedynie fet i problemy zoladkowe.

8

Odp: OXY _GEN

Nie kupuj szkoda kasy na taki syf 35% bialka /

9

Odp: OXY _GEN

chłopaki nie p.......cie sie z jakimiś oxygenami, megabolami,olimpami itp., jak z kasa słabo to wpc, jak nie to markowe bialka, 2 koktajle dziennie styknie + reszta bialka z diety, do tego jakiś dobry gainer po treningu i bedzie ok.

10

Odp: OXY _GEN

Jeszcze nie spotkałem w swojej karierze koncentratu z 35% bialka To jakas serwatka jest.
Przeciez samo słowo "koncentrat" świadczy o tym, ze coś musi byc skoncentrowane, tak? A gdzie tu koncentracja przy 35g bialka w 100g.
Predzej jakiś gainer, ale na pewno nie koncentrat.Poza tym, ta firma to "firma krzak". widzieliście kiedyś jej produkty w dobrym sklepie z suplami? Ja nigdy.