1

Temat: MALY PYTANIE!!!

Siema!! Mam takie pytanie czy bo dłuższej ( 6 miesiecy) przerwie w cwiczeniach chce zacząć ćwiczyć i czy mogę odrazu tez brac odzywki czy musze ze 2 tygodnie poćwiczyć i dopiero odzywki?? Z gory dzieki!!!

2

Odp: MALY PYTANIE!!!

jeżeli jest dieta to jako uzupelnienie możesz brac gainera/bialko w zależności od brakow

3

Odp: MALY PYTANIE!!!

poczekaj jak wrócisz do formy i wtedy zapodaj jakieś suple tak to walisz kasę w bloto, lecz jeśli to uzupelnienie diety tak jak Wacuś pisze to odrazu możesz

4

Odp: MALY PYTANIE!!!

zazwyczaj bierze sie suple po ok.
pol roku jak ktoś ćwiczy od zerawlasnie, na poczatku daruj sobie bo organizm bedzie bardzo dobrze reagował na rozwój miesni

5

Odp: MALY PYTANIE!!!

JA wczesniej juz ćwiczyłem tlyko mialem dluzsza przerwe...;P a jak ktoś zaczyna od zera i weźmie kreatynę lub inna odzywke to nic mu to poprostu nie da tak jakby ćwiczył na sucho czy mogą byc jakieś skutki uboczne...???

6

Odp: MALY PYTANIE!!!

skutki unoczne w odzywkach jakby było to nie byly by dopuszczone na rynek //:-D :-D Odzywki to samo zdrowie A ogólnie lepiej poczekaj jakiś czas z odzywkami, wiadomo, ze na poczatku będziesz w szybkim tempie wracał do formy, a jak juz zobaczysz, ze jest dobrze, albo ze dalej juz nie idzie to wtedy zacznj //:-D :-D /