1

Temat: polskie wpc

szamał ktoś to chyba mozna w sklepah z odzywami dostać i w miarę tanie chyba bo o ostrowii to na razie pomazyc mozna :evil:

2

Odp: polskie wpc

Nie wiem o jakie bialko ci chodzi.

3

Odp: polskie wpc

jest na allegro i w gazetach rekklamuja

4

Odp: polskie wpc

qrde ile kosztuje i gdzie zakupić !! a o tej ostrowi tez bym mugl ktoś coś napisać do huja !

5

Odp: polskie wpc

a nazwe podasz ... ?
allegro mi sie kojarzy z serwatka bialkowa
a tu o niej poczytasz:

6

Odp: polskie wpc

olje nie pamiętam cen ale nie jest drogie a o ostrowii zapomnij

7

Odp: polskie wpc

hm czemu o ostrowi mam zapomnieć ;p jest niedostwpna czy co ?

8

Odp: polskie wpc

dlaczego ?

9

Odp: polskie wpc

CENZURA

Ostrowia to nie Mlekovita (na allegro mozna znaleźć aukcje, na której gosc sprzedaje 25kg wór serwatki białkowej - bialko to tylko 11g/100g; laktoza tam rzadzi)

10

Odp: polskie wpc

Przeciez Ostrowia ma bardzo dobrej jakości WPC.
Pol roku podobno otwierali i szykowali sie z linia produkcyjna.Zreszta zostało przebadane i porównane z innymi i wypadło najlepiej.
Dobre bezsmakowe WPC.

11

Odp: polskie wpc

tak wszystko sie zgadza ale ja chciałbym to kupić w sklepie z odzywkami czy to dla nich tak i problem to sprowadzić a co do nazwy to poprostu polskie wpc z takim kolesiem na nalepce

12

Odp: polskie wpc

i co wy na to nie najwyzsza cena nie?

13

Odp: polskie wpc

a chłopaki myslicie o tej serwatce http://www.strefamocy.wer.pl/product_info.php/products_id/669OXY-GEN Naturalna Serwatka smakowa 5000g 80g bialka/100g - 5kg za 79zl

14

Odp: polskie wpc

a laktozy?

15

Odp: polskie wpc

nie zdążyłem sie zapytac, bo właściciel sklepu mi spierniczył z gg

16

Odp: polskie wpc

GoodletR, thx za info chyba sobie zamowie

17

Odp: polskie wpc

Powiedz jeszce jak mam znalezdz ten sklep lubb daj jakieś namiary

18

Odp: polskie wpc

GoodletR, NIE USKUTECZNIAJ REKLAMY NA FORUM
nie ma za co KopciuszekkPol

artek96, jak chodzi o serwatke OXY-GEN'a, to kliknij w moim poprzednim poscie na pelna nazwe podanego supla (jest mniejsza czcionka) i zostaniesz bezpośrednio przeniesiony do tego sklepu ; a jeżeli chodzi o serwatke Ostrowia, to w cytowanym mailu pisze, ze mozna kupić wysyłając zamowienie mailem

pozdr

19

Odp: polskie wpc

Serwatka smakowa Oxy-gen od serwatki z Allegro rozni sie jedynie smakiem Przeceiz to tylko serwatka bialkowa, wiec nie ma o czym dyskutowac.

20

Odp: polskie wpc

sorry za uskutecznianie rekalmy - nie mialem tego na celu, nastepnym razem nie bede uskuteczniał

21

Odp: polskie wpc

Ja jak kupuje odzywki to tylko od 15 zl wtedy mam gwarancje lepiej eypieprzyc dużo niz kupić odzywke za 45zl
bądźcie czujni nie raz mi sie to zdarzyło

22

Odp: polskie wpc

odnośnie wspomnianej serwatki za 79zl, to radze nie kupować - inny sklep, inne opakowanie, ta sama nazwa (i firma) i... tylko 13g bialka (a cena o 4 zl mniejsza)

i zeby żaden mod/admin sie nie czepićl - nie uskuteczniam rekalmy, tylko ostrzegam przed tym dziwnym zjawiskiem jakim jest serwatka oxy-gen'a neutral

23

Odp: polskie wpc

GoodletR, kwoli jasnosci. Uskutecznianie reklamy na forum, to np. zachwalanie produktow/suplementow podajac konkretne zrodla ich nabycia z adresami, meilami, tudzież linkami do stron www.

PS. I bardzo dobrze, ze ostrzegasz, bo to nie produkt dla kulturystów

24

Odp: polskie wpc

ta serwata to podobno shheet

25

Odp: polskie wpc

to ladna poppucha z tya serwatka to preparat wzbbogacony o serwatke bialka 80% ale nie jest napisane ile tego bialka dodali to najprawdopodobniej gainer słabiutki jest i ma zapewne 1 g bilaka w 1 g preparatu po cenie mozna takie proporcje wnioskować