1

Temat: gainer 737

witam czy ktoś stosował tego gaineraż jakie efekty i jak sie ma stosunek jakość - cenaż jest tani a wiadomo nie zawsze tanie jest dobre

2

Odp: gainer 737

smaki są do bani (zreszta jak wszystkie odzywki megabola) i bialko gówniane (pszeniczne). Lepiej kup sobie ryżu i piersi z kurczaka, tuńczyka albo jakieś inne jedzonko.

3

Odp: gainer 737

zastanawiałem sie czy kupić tego gainera czy mass xxl treca, a dieta tez bedzie do tego

4

Odp: gainer 737

zdecydowanie mass xxl - przynajmniej dobry w smaku jest i ma dobre bialko

5

Odp: gainer 737

jak juz gainer to z Olimpu a nie z Treca

6

Odp: gainer 737

stosowałem mass xxl 3k i przybrałem 4kg a teraz jem tego właśnie gainera z megabolu smak le i efektow nie widać a stosuje juz ok 10dni a przez te dni na mass zrobiłem ok 2kg masy WIEC KUPUJ MASS XXL SUPER

7

Odp: gainer 737

ja tez polecam z Olimpu ale z tych dwóch wymienionych wybrałbym Treca

8

Odp: gainer 737

no tak tylko ze za treca 3kg zapłacę 84zl a za olimp ile??

9

Odp: gainer 737

zalezy za co za Gain Bolica 6 zapłacisz ok 94 zl za 4 kg, Super Whey Mass za 3,8 kg ok 12 zl , Olimp MCT 3,8 kg ok 11 zl - różnią sie ilością bialka i składem dodatkow , ja brałem wszystkie najlepiej nabrałem masy SWM , gain bolic dobry ale warto do niego ostrowii dodać - fajna podstawa do robienia sobie roznych zestawień ilościowych bialko/weglowodany

10

Odp: gainer 737

megabol jest taka syfiasta firma, ze juz nie mam slow na ich nowe pomysly, a tym niby gainerem to juz rozj.ebali wszystkich %-)

11

Odp: gainer 737

NAjlepsze są reklamy Megabolu . a Produktem roku jest TESTosterol i Gainer 737.
Zamiast glutainy kwas glutaminowy a zamiast bialka zwierzecego bialko pszeniczne- rownie dobrze mógłbyś wpierdzielać mleko w proszku z mleczarni leppiej by ci to chyba wyszlo ... ALe tak nie rob to tylko porownanie

12

Odp: gainer 737

w sumie 1 zl to mi różnicy nie robi a mam 4kg Gain Bolica 6 + ostrowia to wyjdzie gdzieś 12 - 13 zl z tego co licze.

13

Odp: gainer 737

mam jescze takie pytanko czy lepiej kupić mass xxl czy moze magnum 5 (szukalem na forum nie znalazłem satysfakcjonujacej mnie odp.)

14

Odp: gainer 737

przytyłeś te 4kg ale na brzuchu A za co płacisz z Olimpa za jakość przynajmniej jest to popularna firma i możesz sie spodziewać efektow lepiej zapłacić 150zl niz za syf z Treca za 80zl

15

Odp: gainer 737

lormus1980 przytyłem przez ok 2 dni 4kg i nie na brzychu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mialem do tego kreatynę z OLIMP i dextroze i nie odzywaj sie jak nie wiesz !!
i nie pisz glupo ze TREC to SYF !! zostaw to dla siebie i nie odradzaj innym TRCA bo to BARDZO DOBRA FIRMA!!

16

Odp: gainer 737

no dobra ale ja pytałem o to który z tych dwóch produktów jest lepszy, a nie o to co sadzicie o tych firmach!!

17

Odp: gainer 737

porównaj składy na 100g a będziesz mial odp.

18

Odp: gainer 737

lormus1980 przytyłem przez ok 2 dni 4kg i nie na brzychu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mialem do tego kreatynę z OLIMP i dextroze i nie odzywaj sie jak nie wiesz !!  i nie pisz glupo ze TREC to SYF !! zostaw to dla siebie i nie odradzaj innym TRCA bo to BARDZO DOBRA FIRMA!!

Nie bulwersuj sie chlopie trzeba było napisać ze z kreatyna łączyłeś bo w tedy to realne ale większość nachodzi woda w mięśniach a jaka miales ta kreteż?

19

Odp: gainer 737

Bartek, dawaj fotke, chce zobaczyć te 4kg miesni w 2o dni, chyb jetes cudem genetycznym

20

Odp: gainer 737

Kitty1991 w swieta cuda sie zdarzają big_smile

21

Odp: gainer 737

brałem kreatynę z OLIMP 300caps MEGA CAPS.Zdenerwowalo mnie to ze kisiel napisał ze TREC to SYF :

22

Odp: gainer 737

każdy ma wlasne zdanie - dla niego syf i tyle nie ma sie co denerwować - według mnie TREC to kiepska firma i wcale nie jest tania jak sie wydaje