Temat: ile % ma sie tluszczu ?

tak jak w temacie jak mozna zmiezyc ile ma sie % tluszczu w ciele ?

2

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

są do tego specjalnie przyrzady, zarówno mechaniczne, jaki i elektroniczne Ten poniżej kosztuje 32 zl big_smile

3

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

tak ale gdzie go mozna nabyc ?

4

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

i na jkiej zasadzie dziala na podstawie obliczeń czy jak bo heh są takie wagi co podaja poziom tluszczu ale opnę przeliczają jakoś wzrost na masę al jak ktoś jest napakowany i ma bardzo niski % tluszczu to i tak waga potraktuje tojako nadwagę i wywali mu ogromny poziom tkanki tłuszczowej

5

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

xXxMarlenexXx: masz link na PW

6

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

xXxarturunioxXx gdybys mógł to ja tez poprosze link.. przydałoby sie coś takiego do stalej kontroli.. masz taki przyrząd czy inny do pomiaru bf? albo wogole ktoś inny? warto to kupic? daje to urzadzonko dokładny wynik?

7

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

właśnie jes zamówiłem big_smile wiec nie mogę ocenic.
Sadzac po opisie produktu i metodzie pomiaru teoretycznie przybliży ono poziom TK w organizmie.

8

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

xXxarturunioxXx jak możesz to dla mnie tez link by sie przydal

9

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

i dlamnie tez
a tak wogole to niech ktoś napisze ile powinno byc tego % tluszczu bo to mnie interesuje ...jak juz wicei mam w niektórych miejscach wiecej tluszczu niz w innyh i dlatego chce wiedzieć ile powinno byc równomiernie albo ile na każdej partii xD zeby oczywiście zdrowo wyglądać
interesuje mnie ile % to juz hujow* wyglad i td XD

10

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

Wiec tak. przyrząd ten nie pokaze nam dokładnego poziomu TK, lecz na podstawie wyliczeń arytmetycznych nam go dużo przyblizy. Kiedy mamy juz konkretny punkt odniesienia w postaci wyniku możemy decydować o stanie swojej TK. Co do samego poziomu TK, to 7% jest juz na granicy bezpieczenstwa. Rzadko sie zdarza by ktoś w naturalny sposob mial taki poziom (niektorzy pilkarze). Nie mozna powiedziec, jaki procent to juz ch***wka, bo przy takim osadzie uwzglednia sie kilka zmiennych: waga, wzrost i coś tam jeszcze. Aby przekonać sie, czy ma sie nadwagę lub niedowagę mozna zastosować standardowy wzór obliczen:

BMI masa ciała w kg wzrost w metrach podniesiony do kwadratu

Klasyfikacja otyłości (WHO) uwzględniając BIM

prawidlowa masa ciała -    18,5 - 24,9 BIM
nadwaga - powyżej i równy 25
nadwaga bez otyłości - 25 - 29,9
stopień I otyłości - 3 - 34,9
stopień II otyłości - 35 - 39,9
stopień III otyłości (ekstremalna) - powyżej i równy 4

11

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

PS.
Klopoty z edycja ------ weźcie poprawke, ze wskaźnik BIM trudno odnosić do kulturystów z wiadomuch wzgledow

12

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

u mnie prawidlowa masa ciała ........jak narazie

13

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

daddario, to pracuj, pracuj, zeby ci BIM wskoczył na 3 poziom

14

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

no dostałem linka i big thx ( ten przyzad nie dalmnie ale dla kumpla ale moze sam terz skozystam )
xXxarturunioxXx a muglbys powiedzieć jak to dziala ?

15

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

mario wez wstaw tego linak tautj i każdy bedzie mógł sobie zerknąć Bo aj tez bym chętnie zakupił to urzadzenie jeśli jest dobre zeby kontrolować ilość Tkanki tłuszczowej Pzodrawiam

16

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

akiibiseudew1974 a czy to niebedzie reklama sam gdalaes tak w innym dziale ( SW ) a tu amsz linka do tego http://www.kami.med.pl/?grupa 2&item 325 http://www.kami.med.pl/?grupa 2&item 325

17

Odp: ile % ma sie tluszczu ?

Zakres normy to 10-18 procent u mezczyzn.
Ja mam 12,5 % chyba nie jest najgorzej .