Temat: RUGBY

Rugby w polsce zdobywa coraz wieksza popularność pomyślałem ze warto założyć post na temat tej wspanialej gry. Dlaczego dzial trenig. Otoz dlatego ze na forum brak jakiegokolwiek dzialu posiwconemu gra zespolowym... (a dlaczego rugby na forum kulturystycznym??-otoz dlatego ze w rugby miedzyinnymi potrzebna jest sila ktora trenujemy na naszych kochanych silkach)opekpisaniePol moze pomysl o nowym dziale na forum?? big_smile

Piszcie tu o wszystkim związanym z RUGBY z wilekimi zawodnikami w tej dyscyplinie a także treningu rugbystow. Poprostu wszystko związane z ta tematyka:D

2

Odp: RUGBY

no ciekawy pomysł gra3em raz w rugby jeżeli to można było gra nazwaa nauczy3 mnie graa znajomy który trenowa3

3

Odp: RUGBY

ee tam mnie rugny nie pociągają gram jak jestem wqrw**** i musze sie wyżyć big_smile

4

Odp: RUGBY

ja strasznie sie nakręcam na tenm sport jest zaje*** big_smile
gram juz 3 rok z przerwami (serce mam chore i mialem przerwe) ale teraz kariera moja sie ładnie rozwija big_smile

5

Odp: RUGBY

(a dlaczego rugby na forum kulturystycznym??-otoz dlatego ze w rugby miedzyinnymi potrzebna jest sila ktora trenujemy na naszych kochanych silkach)opekpisaniePol moze pomysl o nowym dziale na forum??  

hehe a przy którym sporcie nie jest wymagana siła chyba przy szachach i warcabach....... to, że na siłowni trenujemy nie oznacza, że mam zak3adaa dział rugby, kick boxing, boks i inne. Pomysle nad tym ale nic nie obiecuje.

6

Odp: RUGBY

Po co zakładać nowy dzial ?? opekpisaniePol ma racje prawie każdy sport wymaga sily i kondycji na te tematy możemy dyskutować W dziale Knajpa Po treningu

7

Odp: RUGBY

opekpisaniePol big_smile moze nie o to dokładnie mi chodzilo, ale moze warto zrobić jeden dzial w którym walnie sie wszystkie sporty do kupy big_smile poprostu sport big_smile
a generalll nie cfaniakuj (sory ale jestem dziś wkor*** zycie sie nieuklada jak należy ) wiec bluzgam z gory sory ,, wkorzasz mnnie chłopaczku big_smile jak chcecie to mnie zbanujcie czy inna kare zastosujcie mam zły dzien to te dni w miesiącu
nielubie cwaniaczkoiw bo za dużo takich postaci kreci sie do okola
pozdrawiam mimo wszystko cala ta zgraje

8

Odp: RUGBY

hm dziwny post nie dawaj takich

9

Odp: RUGBY

sory ale jestem dziś wkor*** zycie sie nieuklada jak należy

Każdy ma gorsze dni

A co do działu ogólnego o sporcie to dobry pomysl i ja to popieram

10

Odp: RUGBY

hm dziwny post nie dawaj takich

dziwna wypowiedz nie dawaj takich!!! Kordę to rozkaz czy jak??
facet nieumiesz czytać ze zrozumieniem to sie nie wypowiadaj dla innych jakoś to niejest dziwne....
APROPO dziś juz mam lepszy dzien bo zkatowalem plecy na siłce big_smile

11

Odp: RUGBY

zawsze po treningu jeszcze czujesz ze roonie to odrazu humor sie poprawia heheh

12

Odp: RUGBY

po treningu roonie, ponieważ mięśnie sie pompują krwi1 i wydają sie byc duże ale po paru godzinach wszystko wraca do normy, musi up3yn1a troche czasu aż sie miesien zregeneruje i troszke podrośnie lol

13

Odp: RUGBY

korcze zeszliśmy z tematu widze mlao ludzi na forum interesuje sie trym sportem

14

Odp: RUGBY

szachy na masę dobre

15

Odp: RUGBY

RUGBY-jest to sport który ma mala grywalność w Polsce ponieważ nie ma kto tego zapoczątkować w polsce jedyne co w Polsce sie rozwija jest to Pilka Nozna !
Ale rugby nie ! moze w przyszłości bedzie lepiej w polsce i bedzie uważany za interesujacy sport !

według mnie powinni zrobić jakieś szkółki wtedy moze i ten sport by sie przyja !
jak dla mnie Rugby jest dobre sam bym pograł ale nie ma gdzie nie ma boiska przystosowanaego itp.
pożyjemy zobaczymy big_smile

16

Odp: RUGBY

jedyne co w Polsce sie rozwija jest to Pilka Nozna !  
z tym sie niezghodze big_smile w polsce jedynie co to rozwija sie korupcja, bezrobocie (i dwa ostatnio najczęściej używane wyrazenia) terroryzm i unia europejska big_smile
pilka w polsce schodzi na psy....
co do rugby to w większości miast są drużyny rugby,, miasta trojmiasta warszawa, sochaczew, bytom, poznan, krakow, bydgoscz, torun, są jescze dwie wioski o których mi waidomo to jest Unisław w którym gram i ryjewo.... mozliwe ze są jaskies jescze miejscowosci:D rugby zaczyna sie w polsce zaczyna sie rozwijać w historii przedwoojejnnej mielismy niezla reprezentacje, podczas wojny wszystko padlo no i teraz aczynaja wszystko od nowa... na AWF-ie gfdanskim mozna zrobić licencje trenerska są tez kursy instruktorskie big_smile
co do boiska wymiarty jak do pilki nożnej wystarczy torche checi i mozna wszystko zrobić śluby mozna przykręcić do bramek piłkarskich postawić kilka chorągiewek zrobić dodatkowe linie i... w3ala pozdro

17

Odp: RUGBY

Hej zapomniałeś o LODZI o jednej z najlepszej drużyny w Polsce o Budowlanych ale to szczegol....a co do reszty to masz racje... tylko trzeba troche checi, ostatnio nawet ja z kumplami z klasy zaczęliśmy odwalać troche z pilka do rugby, jest niezle wiekszy polew ale moze sie zmieni.................

18

Odp: RUGBY

o właśnie wielkie sory dla ludzi z lodzi fakt mialem okazje grac z junioami z budowlanych ładnie pomykają po boisku big_smile faktycznie jedni z lepszych w polsce niewime dokładnie ale w pierwszej trojce są na bank

i conan tez i conan tez, przyjacielem rugbystów jest big_smile

19

Odp: RUGBY

W poznaniu również działa dru?yna rugby, nazywa sie Posnania...... tak mi sie przynajmniej wydaje hehe - s3yszeliocie coś o niej ? Z tego co wiem to nie odnosi jakiś super wynikow.

20

Odp: RUGBY

tak jest posnania poznan:D niewime jak tam u nich z wynikami ale przegraliśmy z nimi (kategoria kadetow) w zeszłym roku nieapmietam wyniku :Dsize 1Wyslany Czw Cze 10, 2004 10:24 pm:proponuje adminowi tego forum zeby porobił troche pozadku i pogrupował posty np. ten mógłby zapodać to dzailu inne sporty widziałem tez temat pilka nozna tam gdzie nietrezba:d jakbys mial czas opekpisaniePol to mógłbyś troche poprzezucac??? byłoby wygodniejsize 1Wyslany Sro Cze 23, 2004 10:17 pm:w sobote 26.06 w Unisławiu mojej rodzinnej miejscowości odbędzie sie Turniej ... Mistrzostwa Polski juniorów w Rugby 7-osobowym....
zapraszam wszystkich bardzo serdecznie impreza zaczyna sie o 1 przewidywany koniec 16 po turnieju pokaz StrongMen Roberta Szczepanokiego a potem wiejsak potancowa
w turnieju biorą udzail czołowe drożyny z Polski!!

21

Odp: RUGBY

Elo.

My gramy w Debicy. Amatorsko, ale moze kiedyś coś z tego bedzie. Gra jest zajebista.

22

Odp: RUGBY

Grajcie, grajcie może w przyszłosci awansujecie lub dostaniecie sie do jakiegoś klubu....

23

Odp: RUGBY

RUGBY to zajebisty sport dla ludzi z mocnym charakterem poprostu dla kozakow , i nie mam nic przeciwko zeby zrobić taki dzial , w tej dyscyplinie wyjadkowo wymagana jest sila i masa mój brat jest trenerem rugby gra od podstawówki zawsze tez chciałem grac ale nie miale waronkow fizycznych a teraz jest za późno troszke
mateczek81 oglądałeś ''to my rubisci jak nie to obejrzyj tego samego reżysera co blokersi i klatka kozacki film o arce gdynia
RUGBY I LOVE THIS GAME

24

Odp: RUGBY

a bardziej od rugby rajcuje mię hokej nauczyłem sie jeździć na łyżwach jak nie umiałem jeszcze dobrze chodzia to najwspanialszy sport na swiecie lepszy niz silownia

25

Odp: RUGBY

oglodalem To My Rugbysci... fajne,,, a gdzie twój brat trenuje??