1

Temat: moja dieta

Witam za bardzo nie mam pojecia jak ułożyć sobie dietę wiec starom sie jeść 6 do 7 posilkow dziennie w mniejszych ilosciach najlepiej jak po prostu to opisze
Po przebudzeniu odzywki Baca HMB Cratina dextroza Daurina Izobat bialka serwatkowego oczywiście w odpowiednich odstępach
3 minut po Pierwsze sniadanie 65gram ryżu jedno jajko kromka chleba kawalek kielbasy + mega mass 4 jakieś 30g drugie sniadanie 65gram ryżu jedno jajko kromka chleba kawalek kielbasy 3 minut przed treningiem Baca Cratina dextroza Daurina bezpośrednio po treningu
Baca HMB Cratina dextroza Daurina 3 minut po treningu mega mass 4 jakieś 30g + Izobat bialka serwatkowego na obiad raczej to co jest dla wszystkich s ty ze obiad rozkładam na dwa posilki no i na kolacje cztery kanapki z tym o akurat jest w domu jakas wedlina lub ser czy coś takiego przed snem hmb+ bialka serwatkowego tak to wyglada czy to morze byc
Z drugiej strony nie bardzo mam możliwość stosowania diety po mieszkam z duza rodzina i było by to durze utrudnienie co robić

2

Odp: moja dieta

PNphpBB2&file viewtopic&t 5298 ...iewtopic&t 5298

Nie rozdzielaj obiadu na 2czesci.