26

Odp: HMB

a czy to prawda to co pisza w sklepach on-line, ze po hmb moz dojsc do przyrostu 4-8 kg beztłuszczowej masy miesniowej??

27

Odp: HMB

po jednym cyklu napewno nie! ale to zalezy od wielu czynnikow np.
kto ma jaka przemianę matreii itd., jak jego organizm przyswaja takie rzeczy!

28

Odp: HMB

a czy to prawda to co pisza w sklepach on-line, ze po hmb  moz dojsc do przyrostu 4-8 kg beztłuszczowej masy miesniowej??
Z tego co ja wiem o TAK, ale głównie jest to chwyt reklamowy a pozatym zależy to od wielu czynnikow np.:
uwarunkowania genetyczne
intensywnosa treningu
rodzaj diety lub jej brak
zażywanie jakiś innych kuracji nie koniecznie legalnych

29

Odp: HMB

a czy to prawda to co pisza w sklepach on-line, ze po hmb  moz dojsc do przyrostu 4-8 kg beztłuszczowej masy miesniowej??
Bardzo wątpię 4 może i tak z w po3aczeniu z innymi supłami ale 8 to już chyba przeadzili. 8)

30

Odp: HMB

Czy mozna brać HMB razem z gainerem i jak to rozplanowaa . Mam staż na siłce miesiaa

31

Odp: HMB

odposa sobie HMB - jest drogie i aby zobaczyć jakieś efekty to trzeba je brać min 4m do tego przy twoim stażu jest kompletnie zbedne.

32

Odp: HMB

ale gainery jak bede brał poweidzmy 2 razy w dniu gdy mam trening i raz jak nie mam.
Myslisz ze to powinno troche pomoc

33

Odp: HMB

za3ozy3es już temat odnośnie odzywek.
skoro chcesz przybrać na masie przed rozpoczeciem AWF-u to możesz sprobować.
dieta i tak jest ważniejsza, bo gainer może ja jedynie uzupe3nia, ale nie zastąpić !
odnośnie gainera to moje zdanie jest takie, że może go brać kazdy, niezależnie od stażu.
policz sobie wegle, bialko i tłuszcze w diecie i gainera bierz tyle razy aby uzupe3nia braki.

34

Odp: HMB

odposa sobie HMB - jest drogie i aby zobaczyć jakieś efekty to trzeba je brać min 4m do tego przy twoim stażu jest kompletnie zbedne.

mój staż to 1,5 roku.
Ja też musiałbym to brać przez min. 4 miechy

35

Odp: HMB

ok awiece moze jaki jest przelicznik ile dziennie potrzeba b ia3ka weglowowdanow i t3usczu??

36

Odp: HMB

siłacz - przy masie:
b- 2g/kmc
w - 5-7g/kmc
nnkt - 1g/kmc

Tkrochmal - ja nigdy nie brałem i raczej nie wezmę HMB, ale wszędzie tak pisza, że trzeba długo brać aby był efekt. (może jedynie na opakowaniu nie).
poprzeglądaj forum i sam to zobaczysz. spostrzeżesz także, że nie opłaca sie w nie inwestowaa - stosunek cena/efekty.

37

Odp: HMB

Dzieki ETYL i tak zrobie.Cos tam już czytałem ale nie o tym że trza to brać aż tak długo!!

38

Odp: HMB

mi po hmb w plynie hi teca poszła zezba.tak ze dal mnie to jest dobre bo brałem tez olimpa w kapsułkach ale nie było zadnych efektow

39

Odp: HMB

Czyli odradzacie brac HMB dla poczotkujacych i nawet nie tylko dla nich..??? wywnioskowałem ze lepsze są gainery i odzywki bialkowe.?

40

Odp: HMB

mam pytanko, co myslicie o hmb firmy trec w p3ynie?obecnie jest promocja, 180ml za 129zł, czy warto kupić?czy może lepiej hi tec'a 70ml w podobnej, tylko rzecz jasna duuu?o mniej, ale może jakościowo lepsza :> ?czekam na odpowiedzi..

41

Odp: HMB

Wed3ug mnie ogulnie firma Hi Tec jest lepsza od Treca.S3usza3em że to Hi Teca w p3ynie jest dosa dobre ale sam nie testowałem ale chciałem.

42

Odp: HMB

już mam wczesniej wspomniane hmb trec'a 180ml, także zobaczymy czy wogole zauważę jakieś zmiany.do tego zakupiłem bialko serwatkowe extensor'a 80.co do hmb odezwe po spo?yciu całej buteleczki 180ml.pozdrawiam.

43

Odp: HMB

Czy wasze HMB wydziela nieprzyjemna won zgniłego jajaż Moje jest Olimp mega kaps 125

44

Odp: HMB

Hmb wali jak murzynska chata przy 8 stopniowym upale, także musisz ja sobie dobrze wymieszać z jakimś sokiem, bo jest taka kwasna, ze mozna jej nie polknac.
Ale przyznać trzeba, ze jeśli chodzi o dzialenie, to jest jak najbardziej ok.
Ja akurat brałem hmb w plynie, ta z trec-a.

45

Odp: HMB

chłopaki i dziewczynki... pragnę podkreślić ze branie HMB nie jest nadaremne jest to dobry środek przedewszystkim na rzeźbę jeśli chcesz zeby dal efekty musisz miec conajmniej 3 kaps.
I juz w tym momencie zbieraj na kolejne 300... ale zapewniam ze efekty tego srodka beda widoczne długo długo po zakonczeniu suplementacji.... POZDRO!!