Temat: Domowy trening, czy oplaca sie do tego HMB?

Na poczatku chciałbym zaznaczyc, iz nie wiedzialem, w którym dziale umieścić ten post, gdyż dotyczy on zarówno HMB jak i "treningu". A wiec tak.
mój codzienny trening wyglada tak:ok 1 pompek (w seriach po 20-25)ok 1 brzuszkow skośnych (w seriach po 20-25)bieg przełajowy ok 40minPlanuje do tego w przyszłym tygodniu dołożyć drazek i jeśli mi sie uda to taka sztangę mala własnej roboty (ok 25kg), na której mógłbym robić biceps i inne cwiczenia tylko wiecej powtorzen.
Co myslicie o tym treningu? Czy oplaca sie go wspomagać HMB.
Moim głównym celem jest zrzucenie kilku kg i rzezba miesni (mase miesniowa mam, ale tluszcz ja niweluje /). Prosze o porady

2

Odp: Domowy trening, czy oplaca sie do tego HMB?

Czy oplaca sie kupować HMB ? - nie, to jest gówniany chwyt marketingowy Czy oplaca sie kupować HMB na trening domowy? - nie, to jest gówniany chwyt marketingowy a w domu to tymbardziej, nie! Juz lepiej do komuś dac jako antykatabolik niz jeść to i trenować w domu

3

Odp: Domowy trening, czy oplaca sie do tego HMB?

przy takim treningu to ci jedzonko styknie

4

Odp: Domowy trening, czy oplaca sie do tego HMB?

nic dodać nic ująć chwyt marketngowynajwieksza pomylka z tym sportem jest taka ze człowiek czasem ćwiczy tak jak on lub jeszcze gorzej a pierwsze co zrobi to pójdzie sobie coś kupić do sklepu

5

Odp: Domowy trening, czy oplaca sie do tego HMB?

HMB sie do niczego nie oplaca /