1

Temat: wybor Gainera

----> pomóżcie mi wybrać rodzaj gainera chodzi mi o firmę i "model"  potrzebuje go na spozycie odrazu po treningu  ja trenowałem dobre 5 lat ale z dziurami duzymi, nie jestem typowym nowicjueszem ale jeszcze nie czas by sie zasypywać supłami wyszukiwanymi  oczywiście o ile sie nie mylę po trenigu należy spozyc posiłek wegle do bialka 4:1  i takiego tez szukam tylko wogle nie orintuje sie co do firm i "modeli"z gory dzieki za pomoc

2

Odp: wybor Gainera

Gainera wybierz pod katem swojej diety czyli sprawdź ile czego ci brakuje wegli, bialka i zakup takiego gainera co bedzie dla ciebie najlepszy.
Nie powiem ci jakie gainery są najlepsze bo każdy wtym temacie ma inne zdanie  dla mnie był pasowny mass xxl treca. 

3

Odp: wybor Gainera

fakt tak brzmi teoria zeby dobrać pod to ile brakuje wegli,bialek w diecieale w sumie chodzi mi o sam "model" , skłaniam sie do Gainer 1 lub 2 vitalmax ?? 

4

Odp: wybor Gainera

1 Vitala bedzie dobra jak jesteś ekto i potrzebujesz konieczne nabrać masy nie koniecznie miesniowej.
Mysle ze jeżeli ci chodzi tylko o wypelnienie wegli po treningu to 1 bedzie lespza bo jest tansza