Temat: Jaka kreatyna?

Zastanawiam sie nad jakas kreatyna, ale nie wiem jaka wybrać (jest jej tyle rodzajow)
Mamzamiar kupić kreatynę 1 Olimpu w kapsu3kach (400) czy starczy mi to na jeden cykl i co o niej myslicie, może są jakieś lepsze?

2

Odp: Jaka kreatyna?

Zależy jak będziesz brał jeśli 1 gr.
dziennie niezale?nie czy dzien treningowy czy nie to starczy Ci na 4 dni.
Ale w dni nietreningowe bierz tylko 5 wiec powinno starczyć ale sobie dokładnie policz bo nie wiem ile razy w tyg.
trenujesz.
fazę nasycenia sobie odpusa w takim razie.

3

Odp: Jaka kreatyna?

A to twój pierwszy cykl z kretaż

4

Odp: Jaka kreatyna?

Mi znajomi polecili kreatynę firmy Trec 25 kapsułek - koszt 59zł

5

Odp: Jaka kreatyna?

ja mogę polecić cell pumpa biogenixa-zreszta to taki maly komplekt jablczan kreatyny, moim (malo fachowym) zdaniem to jest bdb.
(ja tylko czytalem) doswiadczenie mam tylko takie ze pierwszy raz teraz właśnie biorę krete od dzis, popijam dextro juice i jest smaczne i przyjemne uczucie

6

Odp: Jaka kreatyna?

jak to jest twój pierwszy cykl to zaczni od mono a jab3czan zostaw sobie na późniejszy okres kiedy mono juz nie bedzie na cibie tak działac . ja bym ci radzi3 vitalmaxa 3 g , nie jest ona droga alejest dobra , starczy na jeden cykl . i pamiętaj ze kreatyna bez odpowiedniej diety nie daje pe3nych rezultatów

7

Odp: Jaka kreatyna?

Extreme Pro creatine firmy śni !! polecam super kretka i super efekty moim zdaniem jedna z najlebszych ..

8

Odp: Jaka kreatyna?

Ja obecnie biorę kreatynę z tauryna Treca jestem zadowolony