26

Odp: Egzamin dojrzalosci

Jesenia-TMS nie chce mi sie pieniędzy tracic- praca maturalna to pol dnia pracy.EmluirPL - zwariowałbyś bo co? bo nie mialbys pracy ktora i tak zdasz bo komisja nie jest obiektywna, pracy ktorj nie musisz w ogolw wymowic, bylebys porozmwaial na jej temat z komisja, pacy ktora na zadnych studiach i przez nikogo nie jest brać pod uwage? glupota... Chba za bardzo ulegasz medialnej otoczce wokół matur - test jak test, a szcerzemowiac niektórych sprawdzianów sie bardziej balem - nie wiem co ludzie widza w tej maturze takiego strasznego hmm

27

Odp: Egzamin dojrzalosci

117554:date pon, 07 maj 2007 - 23:12:name Qubus) ''(Qubus @ pon, 07 maj 2007 - 23:12) snapback117554/snapback ''!Z polskiego ustnego boje sie tego.. ze jescze go nie mam :/Tez jeszcze niemam ,ale chyba czas zacząć coś pisać bo do 18 czas,a tu jeszcze gera w czw i angol ustny 15,heh

28

Odp: Egzamin dojrzalosci

nie ulegam zadnej otoczce, chce isc na dobre studia wiec musze to zaliczyć bo maturę z amnestia to se emoge w dupę wsadzaic, dziwne byłoby gdybym sie wogole nie denerwował tymardziej ze jak mówiłem jestem slaby z polskiego co wynika z 3 lat obijania sie w tym temaciepoza tym nie wiem jak u Ciebe w szkole ale u mnie zdarzały sie przypadki ze ludzie oblewali bo byli zbyt pewni siebie /w tym roku jest troche gorzej bo nie ma w komisji nauczycielea który uczył Cie przez 3 lata wiec wchodzisz i mwoisz do zupełnie obcych ludzi.. co do tego ze wogole nie musisz wyglosci swojej pracy to chyba LEKKO przesadzasz roll /

29

Odp: Egzamin dojrzalosci

Niestety EmluirPL nie przesadzam //:-D :-D W zeszym roku za prezentacje mozna było zgarnąć 15 punktów i 5 pkt za rozmowe.
w tym masz 5 za prezentacje i 15 za rozmowe.
Chcą w ten sposob zapobiec "kupowaniu" prac.Pozatym pokaz mi studia na których patrzą na wyniki matury ustnej? (nie mowie tu o niezdaniu, tylko o liczbie punktow)

30

Odp: Egzamin dojrzalosci

;D ;D ;D

31

Odp: Egzamin dojrzalosci

Ja od tygodnia mam wakacje i nie wiem juz co z czasem wolnym robić ustne miałam pomiędzy pisemnymi maturami.
jakoś poszlo...

32

Odp: Egzamin dojrzalosci

Do roboty!

33

Odp: Egzamin dojrzalosci

Do roboty to ja jadę na poczatku lipca

34

Odp: Egzamin dojrzalosci

Do włoskiego obozu na truskawki ?

35

Odp: Egzamin dojrzalosci

eee tam na truskawki do holenderskiego burdelu big_smile lol big_smile

36

Odp: Egzamin dojrzalosci

lol  no tak Holandia rynki pracy otwarła

37

Odp: Egzamin dojrzalosci

Tak szczerze to nie chce mi sie isc narazie do pracy,pragne odpocząć przez jakiś czas a potem robota.

38

Odp: Egzamin dojrzalosci

a ja zdalem angielski ustny 18/2 a polski 19/2 dziekuje, dziekuje a do pracy juz trzeba isc jak najszybciej zeby do właściwych wakacji jescze porządnie poprawić wyglad ; niedługo startuje z nowym cyklem i tylko AP mi brakuje big_smile

39

Odp: Egzamin dojrzalosci

yoyoyo, yo juz dawno nie wpadalem, bo matura, a ostatnio forum nie bylo....Jak wam poszły pisemne maturyż Napiszcie zblizone wyniki...A jak z treningami? Ja przez miesiąc spadłem z wyciskiem o 15 kg i schudłem 5 kg : Ale jak zarobie coś w wakacje to szybko odrobię na suplach.U mnie pisamne w przyblizeniu:Ang rozsz.
80-86% (tu jestem z siebie zadowolony, chociaż na listeningu siedziałem w ostatniej ławce i gówno slyszalem, stracilem z tego 10% całości (((  )Mat rozsz.
78%-85% (Pojebalem sie w liczeniu w dwóch zadaniach, nie zrobiłem tylko wielomianu, gdyby nie bledy liczenia byłbym z siebie zadowolony)Pol podst.
z testu 17/2 , wypracowania nie ocenie sobie obiektywnie.
(biorac pod uwage, ze moja obecność na polskich byla mniejsza niz nieobecność to chyba poszło mi OK, nie lubie polaka i wystarczy mi to, ze nie mowie "przyszlem", "wziasc&quot

40

Odp: Egzamin dojrzalosci

Ustne: Angielski rozszerz.
95% a polski podst.
80% nie jest to moze jakiś hit, ale ja jestem zadowolona

41

Odp: Egzamin dojrzalosci

lola prawie tak dobrze jak ja

42

Odp: Egzamin dojrzalosci

Jxxxx nie ma to jak skromność ;p

43

Odp: Egzamin dojrzalosci

zadna skromność suche fakty a w sumie jesteśmy siebie warci bo co prawda z angola mialem 1 ale z polaka 75

44

Odp: Egzamin dojrzalosci

No widzisz Gratuluje 100-tki z angola.
który zestaw wylosowales? ponieważ chyba byly jednakowe wszedzie.

45

Odp: Egzamin dojrzalosci

jestem rok starszy zdawałem rok temu ale Tobie tez gratuluje bo 95% to prawie 1 a rok temu mialem coś o testowaniu kosmetyków i innych pierdol na zwierzetach.
zazdroszczę Ci teraz wolnego big_smile przede mna cala sesja ;( ;(

46

Odp: Egzamin dojrzalosci

aaa...myslalam,ze w tym roku zdawałeś mature,ale strzeliłam gafę :/Na jakim kierunku studiujesz? Szczerze to bym chciała wrócić do szkoly,bo nudzi mi sie.
Musze poszukać jakiejś pracy na wakacje ;p

47

Odp: Egzamin dojrzalosci

a tam gafe, po prostu nie pamiętasz bo rok temu juz tez rozmawialiśmy na podobne tematy Studiuje na Politechnice Wroclawskiej, na wydziale mechanicznym, na kierunku Zarzadzanie i Inzynieria Produkcji.
Taki miły misz-masz specjalizacji technicznych z zarzadzaniowo-ekonomicznymi.
ponoć praca po tym jest, dlatego sie tu mecze

48

Odp: Egzamin dojrzalosci

Kierunek nie jest zly,wazne by potem byla praca.

49

Odp: Egzamin dojrzalosci

Lola a gdzie Ty sie wybierasz?

50

Odp: Egzamin dojrzalosci

Ja wybieram sie na AM.
Do jakiego miasta jeszcze nie wiem,poniewaz złożyłam papiery w kilka miejsc,tzn.Gdansk,Lodz,Bydgoszcz,Bialystok i Warszawa.