1

Temat: 182cm i 57kg... co polecacie?

Witam!Mam zamiar zacząć ćwiczyć i wyrzeźbić troche swoja sylwetke, ale mam pewien problem bo mam 182cm wzrostu przy wadze 57kg  ':-(' Moim zdaniem to troszke za malo... co mam w tym przypadku zrobic? Czy moze jest dobrze i efekty nie beda takie zle? Przy okazji nie bede zakładał nowego watku, zapytam sie tutaj: czy ATLAS (taki za około 1000zl) bedzie bardzo dobry do cwiczenia i wyrabiania sobie wszelkich miesniżZ gory dzieki za wszelkie odpowiedzi.Pozdro.

2

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

zamiast atlasu za tyle kasy kup karnet na silownie za 50zl

3

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

a jedz ile wejdzie bo 182cm i 57kg to jest masakra podejrzewam ze wyglądasz jak..szkielet ! albo wydaj troche hajsu na gryf ławeczkę i obciazenie, jeżeli nie masz gdzieś blisko silki..ja mam 5km na silownie dlatego ćwiczę na wlasnym sprzecie.Lecz silownia bedzie lepszym rozwiazaniem ;p

4

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

właśnie o to chodzi, ze nie jem za mało ; Nie wiem zupełnie dlaczego tak jest, ale mimo ze dużo jem to jakoś nie mogę przytyc, ale to juz chyba rodzinne bo tak samo jak i ojciec i brat byli w moim wieku szczupli to teraz im nic nie brakuje (ojciec ponad 100kg żywej wagi przy chyba 170cm wzrostu). A co do silki... mieszkam na wsi i do najbliższej siłowni mam 20km ; Czy przy mojej wadze jest sens w ogole cwiczyc?

5

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

tak,pewnie ze jest sens..a nie masz jakichś kumpli z którymi bys zrobił silownie? musisz sobie ułożyć jako taka dietę do tego trening na wolnych ciężarach i jazda tutaj diety: 8691. (autor Hoysted-831)trening ogolnorozwojowy: 9570. (autor Raptor)trening na mase: 7927. (autor Lee)

6

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

właśnie o to chodzi, ze nie jem za mało ; jeżeli nie tyjesz to jesz mało lub masz nadczynność tarczycy, bulimie, anoreksje itp Wiec nie wszczepićj sobie, ze dobrze jesz :

7

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

wlasnie..Jezeli sie poswiecisz to daszz rade...ale pamiętaj ze to niejest kwestia 1 roku... tylko paru ładnych lat....ale warto big_smile

8

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

Za pewne twoje sniadanie polega na jednej kromce chleba a obiad na jednym kotlecie i zjedzeniu 2 ziemniakow dlatego nic nie tyjesz

9

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

posilki co 3h pelnowartosciowedo każdego posiłku z wyjątkiem po treningowych i ew przed, dodajesz oliwe z oliwek, olej lniany, na poczatek po pol łyżki stolowej, waga stoi do zwiększasz

10

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

A mam pytanie:palisz papierosy?

11

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

Nie przepadam za papierosami 'uoeee' Alkohol to tylko przy poważnej okazji i nie za duzo, i średnio co 2 dni wypije sie z 1-2 pifka.

12

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

i myslisz ze to malo, 2 piwka co 2 dniżjedno piwko na tydzine:D

13

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

takie picie to w sporcie BARDZO DUZZZZOO ':trening:'

14

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

nie wiem dlaczego ale myslem ze ważysz ponad 60kg w takim wypadku to radze sie przejsc do lekaza, bo wyglądasz okropnie z tego co sadze

15

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

Napisz jeszcze ile masz lat.
Jak wiecej niz 15 to idź jednak do tego lekarza po " Mega C" albo zacznij jesc...

16

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

Latek... w październiku kończę 21  'okok'

17

Odp: 182cm i 57kg... co polecacie?

To ty jesteś masakrycznie chudy....zastanawiam sie czy cie mocniejszy wiatr nieprzewraca