1

Temat: anapolon co i jak ???

Witam chciałem sie dowiedzieć czegoś wiecej o anapolonie.interesuja mnie wasze opinie na temat tego staffu,jak sie dawkuje ile czasu trwa cykl i jak sie odblokowuje.z gory dzieki

2

Odp: anapolon co i jak ???

to jest b.mocny staff
lepiej poczekaj jeszcze troche na niego

3

Odp: anapolon co i jak ???

ja nie chce go brac tylko chce pogłębić swoja wiedze narazie nie mysle o tak mocnym koksie.

4

Odp: anapolon co i jak ???

Fakt bardzo mocny towar.
mój kumpel to zaczął brac, przy wadze około 65 kilo.
Nie widziałem go 2 tyg.
i przypadkiem na ulicy go zobaczyłem to szok :motylanoga: Tak mu szyja spuchla ze normalnie to jest niemozliwe.
To jeden z najmocniejszych sterkow - trzeba wiedzieć jak brac bo skutki uboczne to sa...

5

Odp: anapolon co i jak ???

ktoś zna jakieś konkrety???

6

Odp: anapolon co i jak ???

Z tego co czytałem to super jest nawet do 1 kg mozna nabrać w czasie cyklu ale ponoć nabrana masa jak szybko przyszla tak szybko znika.
cykl na anapolu trwa 3-4 tygodnie po 2- 3 tab na dzien zalezy jak kto woli.
Cykl nie moze trwać dluzej niz 4 tygodnie bo po tym okresie nie notuje sie juz zadnych przyrostow. Niezbedne jest odblokowanie Colmidem i HCG gdyż skutecznie blokuje podwzgórze i przysadke.

7

Odp: anapolon co i jak ???

Dawkowanie: 1 tabl. dziennie nie dluzej niz przez 4 tygodnie.

Oslona i regeneracja watroby: Sylimarol, Hepatil.

Po cyklu koniecznie odblokowanie (Clomid, Nolvadex, HCG...).

To nie jest wcale taki mocny środek tylko 1 tabl. ma az 5 mg czynnej substancji, jakby brac 50mg Metanabolu dziennie to tez rezultaty byłyby przynajmniej tak samo duze.

8

Odp: anapolon co i jak ???

a wontrobe od mety musiałbyś wymienić po 10tabletkach dziennie?za ile za 2miesiace zastamow sie co piszesz czlowieku!

9

Odp: anapolon co i jak ???

Nie wiem czy akurat wontrobe musiałby wymienic, a 4 tyg.
to jeden miesiac, a nie dwa.
Nie pisze o sile skutków ubocznych tylko o potencjale anabolicznym, a to nie to samo.

10

Odp: anapolon co i jak ???

dzieki za informacje, ja i tak nie mogę tego brac bo mialem żółtaczkę typu b jak mialem 12 lat wiec musze sie oszczędzać albo kuc ale to tez daje po Watrobie

11

Odp: anapolon co i jak ???

No to daj sobie spokoj jak miales żółtaczkę kiedys.
Ja bym na twoim miejscu wogole nie ryzykował koksu.

12

Odp: anapolon co i jak ???

to nie jest środek dla amatorow.

13

Odp: anapolon co i jak ???

Jezeli miales problemy z watroba wczesniej to masz 2 wyjscia, Pierwsze lepsze to odpuscic w ogole, a drugie to bezwgledne czeste robienie testow watrobowych w trakcie inaczej rozwalisz sobie watrobe masakrycznie.

DoktorDoping.pl - apteczne sterydy bez recepty. Anaboliki, koks.