Temat: 14 Luty Dzien Zakochanych

chciałbym złożyć zyczenia Wszystkich Zakochanym, aby miłość Wasza nie wygasla, aby każdy z Was był juz do końca zycia z ta druga polowa...Wszystkiego Najlepszego Dla Zakochanych

W dniu swietego Walentego
życzę Cii bys miala tego
Kto Ci taka kartkę wysle
I cieplutko Cie uściśnie
Aby zawsze kochał Ciebie
I by było wam jak w niebie.

Ah...romantycznie

każdy z Nas moze tutaj napisać co dzisiejszego dnia porabiał
Jestem wolny, dlatego spędzę polowe dnia w domku, a druga polowe na siłowni

Pozdrawiam i życzę udanego dnia 8)

2

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

Dzieki.Dzis mam w planach ....plecy :badgrin:
Ja to święto bede obchodził z moja kobieta dopiero 17lutego (bo wtedy spotkamy sie na week gdyż studiujemy w innych miastach).A co sie bedzie dzialo to łatwo przewidziec... big_smile

3

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

heh barki i triceps od co bede dziś robił <lol2> 2h namiętnego romantycznego treningu z gryfilda big_smile

4

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

a ja mam dziś wolne wiec bede swietowa zaraz po pracy

5

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

ja również chciałam wam złożyć życzonka
Z okazji Walentynek życzę Wam wszystkiego, co najlepsze - w milosci,
przyjazni i kontaktach z bliskimi. Zeby każdy dzien był jedyny i
wyjątkowy i by każdy z nas wśród codziennych obowiązków
odnajdywał czas dla drugiej osoby.

jeśli juz macie swoja druga polowke - by slonce nie
przestawało nad Wami swiecic i byscie każdego dnia przezywali swoje
wlasne Walentynki. jeśli zaś nalezsz do grona singli - by Twoje
dopelnienie w postaci kogoś najbliższego znalazło Cie jak najszybciej
i by to był właśnie ten Ktos, na kogo czekasz buziaki

6

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

W dniu swietego Walentego
Nic nie moze dziać sie zlego,
Nikt nie moze sie dziś zloscic,
Bo dziś nadszedł dzien milosci.

życzę Wam wszystkiego najlepszego w tym dniu :*

7

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

a ja dziś w planie mam barki nie mam lachona wiec problem z głowy big_smile

8

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

A ja chciałbym złożyć wszystkim najserdeczniejsze zyczenia z okazji rocznicy powstania Armii Krajowej!!!! Walentynki i haloween suckz!!!! KURDE, jak ktoś kogoś kocha to niech tej osobie okazuje spontanicznie swa milosc, a nie...14 luty maz daje zonie kwiaty a za tydzień leje ja po pysku... Dla mnie 14 luty to straszna lipa.
Zeby nie bylo---nie pisze tego z zawisci, ze jestem singlem (ba ja sie z tego ciesze)

9

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

to moze z okazji walentynek ICeliaI i beegiwulu pokaza nam swoje foty big_smile big_smile
To byłby najlepszy prezent hehe
Ja dzisiaj spędzam czas przy cs'ie big_smile

10

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

a dla mnie ten dzien to jest zwyczajny kicz w najgorszym wydaniu jeżeli sie kogoś kocha to nie potrzeba 14 lutego zeby mu dac jakiś prezent lub powiedzieć kilka milych slow!a dziś siedzę przed kompem i sobie gram:D no i byłem w szkole :?

11

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

a dla mnie to na zasadzie troche jak picia- czasem sie pije z braku okazji a jak jest okazja- no to jeszcze lepiej 8) nie no żart lols e tam niech se świętują jak chcą i maja z kim

12

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

panowie.. ekhm..
http://imageshack.us http://img391.imageshack.us/img391/2509/walentynki8sd

lols

13

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

do końca zycia z ta druga polowa fajnie by było z latami człowiek dąży do trawych zwiazkow, a tu nikt nie chce sie wiazac na dłuższy okres czasu ... i dla kogo tu dzien zakochanych hmm:

14

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

Koerstz1971a tu nikt nie chce sie wiazac na dłuższy okres czasu ... a po jakiego grzyba wiazac sie na stale ? tym bardziej w tak mlodym wieku %-) nie jestem zwolenniczka stalych zwiazkow moze dlatego, ze nie przywykłam do tego zeby dopasować swoje zycie do kogos...
Tym bardziej jestem znowu po nieudanym zwiazku ... ale i tak jestem z tego zadowolona bo przynajmniej mam czas dla swojej sekcji w której jestem z 2 chłopakami sam na sam big_smile big_smile

15

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

Wow, gdzie ta sekcja jest ? chętnie sie zapisze big_smile:D:D

16

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

Fergerso-HanWow, gdzie ta sekcja jest ? chętnie sie zapisze big_smile:D:D to jedynie kumple z terenu big_smile a ze trzeba z kimś imprezować to sie tak złożyło ze trzymamy sie razem big_smile

17

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

JONASZto moze z okazji walentynek ICeliaI i beegiwulu pokaza nam swoje foty big_smile big_smile
To byłby najlepszy prezent hehe

To jest dobry pomysl big_smile No slonka czekamy na fotki
PoZdRaWiAm

18

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

Oj to byłby swietny prezencik, bo narazie zadnego nie dostałem A Ten byłby extra big_smile jeżeli moje zycie wyglądało by tak jak ta foteczka pośladków LoLiTy to niechce umierać big_smile:D:D:D Raj na Ziemi big_smile....

...hehe...Znow wszystko sie sprowadza to kontrowersyjnego, ale jakże pieknego zdjecia Pani LoLiTkI big_smile:D:D

19

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

A ja mam dla was przestrogę na walentynki oto ona hehe http://www.ucz.tme.szczecin.pl/~loleN/walentynka http://www.ucz.tme.szczecin.pl/~loleN/walentynka

20

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

Heheheh dobre

P.S masz na imię Norbert ? Oryginalne imie, lecz mam tak samo Chyba, ze to Twoja ksywka tylko i wylacznie. big_smile

21

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

ksywka Norbi a na imię Norbert tez mi sie podoba bo zadkie heheheh

22

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

Heh Śmiechowa fotka lol
A co do zdjatka LoLiTki to... NO COMMENT big_smile Wiec jak bedzie z tym prezecikiem dziewczyny? :evil:

BTW. Jeszcze oprócz Lolitki i Malutkiej to chyba Candy25 jest cio? Ale coś tu nie zaglada

PoZdRoWiAm !

23

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

Jeszcze oprócz Lolitki i Malutkiej to chyba Candy25  
Candy25 wstawiła juz kiedyś swoja fotke.Zaluj,ze nie widziales!(jak ci sie chce szukać to moze znajdziesz).Jest jeszcze misxtucc.
przyłączam sie do petycji!

24

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

tandetne i sztuczne to święto lols baaaardzo na sile

25

Odp: 14 Luty Dzien Zakochanych

tandetne i sztuczne to święto lols baaaardzo na sile

tak to prawda ale fotki z okazji walentynek chętnie zobaczę lols