Temat: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

Jestem po 1 mety przyrosty przyzwoite.
08.04.2007 zakończył sie cykl później zrobiłem odblok clomidem i zapodałem krete.
Narazie spadków jako takich nie ma jednynie z sily ze 2 kg ale to normalne.
Ile najlepiej odczekać zeby zacząć 2-gi cykl ale juz nie na samej mecie bo chce injekcje teraz przetestowac.
Roznie mówią zeby pomieszać dece z prolka ale nie za mocne na 2 raz? myślałem zeby zapodać dece z meta albo prolke z meta bo omki nie chce widziałem co z kumplem sie porobiło po tym.
myślałem gdzieś nad 1 strzlami deki(prolki) i znowu wesprzeć sie 1 mety.

2

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

jeżeli chcesz uzyskać takie odpowiedzi to wypadałoby podac staz/wage/wzrost/typ budowy, napewno bedzie to pomocne

3

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

i wiek!!

4

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

Sorka juz tyle na forum jestem....przyzwyczailem sie do wypełnionego profilu.
Wiek 20, staż 17 miesiecy, waga obecnie 70,5 bo troche zleciało przez te upaly (bylo 72) wzrost ok 170.. zero fatu czysty miesien... A moze jest coś lepszego (cena nie gra za bardzo roli) od w/w??

5

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

Nie moglem edytowac... czytalem, ze Oxandrolon, Primabolan, Winstrol, Deca są jednymi z najlepszych w senie nie za toksycznych i przyzwoite osiagi... Rady, rady chlopaki...

6

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

Ale ile w nich wyjebek big_smile hoo hoo

7

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

panowie tu hubert  , staram sie wejsc na moje konto , ale coś tu sie pozmieniało i nie mogę RATUNKU!!!!! : : : :'( :'( :'(

8

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

dalem Ci na gg numer gg Gromka pisz do niego chyba, ze masz juz inne gg to pisz mi PW

9

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

Nie no super... pogawędki big_smile pomożecie mi bo nie widze zadnych opinii ?!

10

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

to wszystko zlazey od Ciebie, co chesz osiagnac, ile masz kasy, czy chesz miec wysokiej czy niskiej jakości mase, etc i wiele inncy

11

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

No chciałbym zeby było przyzwoicie tak zeby nie spłynęło ze mnie to zaraz... oczywiście toksyczność tez nie byla mega duza bo jednak nie chce sie truć ostro... namawiają mnie na Omke ale nie wiem sam...

12

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

npp+wino prop+wino ,twoj wybór z dobra dieta zrobisz dobry miesien na omo tez mozna zrobić ciekawy wynik ,ale bez odpowiedniej wiedzy i doswiadczenia wychodzi zong

13

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

hubert radziłeś mi co do metanabolu Mialem konto Na Przem0... Moglys choć troszke mi przybliżyć Co do Omki ile tego?! myślałem zeby zakupić 1 strzalow (5 injekcji 35 zl podobno u nas, nie wiem czy to nie wyjebka) od tego dila mialem metę EAP i naprawdę spoko towarek- myślałem zeby do Omy dorzucić tez miecia... Boje sie troche Decy bo DD mnie przeraza musze powiedziec.
Na mecie tez libido spadło ale stawał jak trzeba bylo.
Teraz dopiero jest wsztstko ok, układ juz pracuje w normie... hubert liczę na Ciebie...
PZD

14

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

poczytaj troche i sam coś uluz meta i oma: 1-12 Omnadren 250mg E7D1-6 meta 20mg EDtak jak hubert prop i winko1-8 prolo 300mg e5d2-9 winstrol 50mg e2d meta prolka1-6 meta 20mg ed1-8 prolo 300mg e5d

15

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

zdecydowałbym sie na Ome + Metanabol.. Warto teraz przez czerwiec załadować to w obieg? 1-12 ?? Chodzi o tygodnie jad dobrze ogarniam.
Czytalem, ze oma ma wysokie blokowanie HPTA.. na cyklu staje bez problemow? później robi sie dziura jak odstawia sie stuff tak jak na mecie bylo?

16

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

oma to test wiec nie bedzie problemu nawet sie ożywi

17

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

Bo załapać DD to nie ciekawie, marpoddd ale warto teraz to ladowac? 1 injekcji powinno wystarczyć jak na razie i wspomaganie Metka..?

18

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

Ja bym nie walił mety i omy przed wakacjami... Spuchniesz ale będziesz mial syfa na syfie i jak sie tak gdzieś na basenie pokazesz?

19

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

i tak jak szybko spuchniesz tak szybko zleci, twój wybor, lecz raczej teraz będziesz mial problemy z dieta w lato wiadomo nie chce sie wstawać o 6 i robić wszystkiego i człowiek ma ochote jeść co chce

20

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

No wiem o co chodzi... Po mecie dopiero zaczęły mi teraz wyskakiwac... i to ile na szczęście twarz czysta jedynie ramiona i plecy.. No to jaki towar bedzie taki co nie zejdzie tak szybko jak wejdzie  'uoeee' chyba nie ma takiego, coś za cos..

21

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

Oma glownie powoduje retencje wody czyli spuchniesz, po cyklu woda zejdzie i za wiele nie zostanie a pozatym lato robieniu masy nie sprzyja

22

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

No tesc tez ma wysoka retencje wody.. Wiec ni go w pi** ni go w Oko... Zawsze coś zejdzie..

23

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

no możesz zapodać enan z winkiem, prop z winkiem, npp z winkiem, npp propenan, deca prop kombinacji masz wiele kombinacji tu tylko blokuje Cie kasadozucisz cynk bezacne i nie powinno byc syfowzincas forte na receptę jest ale czasem mozna kupić bez, mi zadna piczka nie chciała sprzedacedit a tak nawiasem wiesz co to oma jak mówisz ze tesc tez maż

24

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

No zaciekawiło mnie prpo z meta jakby zapodał tylko te częste injekcje : winstrol dobry załatwić to nie lada zadanie...

25

Odp: Ile trzeba odczekac i co na 2-gi cykl

to prol z meta