Temat: Megabol Gainer 737

Dobre to? Mam zamiar wziąć tego 9kg ; Musze miec duzo, sredniej jakości i tanio a zalezy mi na 30% bialka, zeby mnie na cyklach nie zlało strasznie

2

Odp: Megabol Gainer 737

ja pierdziele 1 taki gainer wynosi prawie tyle co ja na caly cykl przeznaczyłem lol, skład wyglada niezle ale ja nic nie powiem ;p bo nie jadlem..lol

3

Odp: Megabol Gainer 737

nie no moze przesadzilem ale 6kg napewno musze kupic, miedzy posilkami czasem walne do tego nie zawsze jest jak zrobić jedzenie wiec trzeba sie zabezpieczyć bo szkoda ssą zmarnować 50zl na cykl wydales? kupiłeś krete Vitala + cukier z lidlaż lol

4

Odp: Megabol Gainer 737

3kg kosztuje 5 zl x 3 zeby było 9kg jest 15 ;p a ja wydaje 2 a tak a propo lidla to podobno maja dobre mleko w proszku dużo bialka..to chyba nawet Ty mówiłeś ;D

5

Odp: Megabol Gainer 737

Ja mówiłem o mleku do picia 500ml za 1,75zl które ma 10g bialka ale nie mogę go pic bo takiej sraki dostaje, ze sam sie dziwie siedząc na klopie, ze potrafię tyle zjeść

6

Odp: Megabol Gainer 737

z tego co wiem to bialko w tym gównie to roslinneczemu nie kupujesz tego american muscle co pisales?

7

Odp: Megabol Gainer 737

Nie lepiej kupić za ta kasę jakiegoś porządnego bialka np.
prolo z BX?? Wiecej nie znaczy lepiej a ja bym sie w ten syf z megabola nie bawil....

8

Odp: Megabol Gainer 737

Kumpel bral.Z tego co mowil, to syf a na dodatek smak plasteliny

9

Odp: Megabol Gainer 737

smacznego.
'ludek'

10

Odp: Megabol Gainer 737

no to nic nowego jak na megabol xD

11

Odp: Megabol Gainer 737

Justynawrocek__ prosze Cie! Ty i megabol? nie wierze...

12

Odp: Megabol Gainer 737

'ludek', o tej firmie krążą juz legendy na temat jej jakosci, a raczej jej braku oni wiecej wydaja na reklamę i promocje niz na jakosc.
Wystarczy pomyśleć 3kg tego Gainera kosztują coś lekko ponad 50zl(powiedzmy 55zl)w sklepie czyli tak samo a moze i taniej niz 3kg carbo - gdzie tu logika.
Poza tym przeczytajcie skład Gainera 737 - bialko w 100g produktu 30g bialka w tym WPC i Izolat i ...... bialko z przenicy ciekawe ile tego jest procentowo(bo wg.
mnie w tych 3og bialka 99% to przenica a i tak są to wartości zaniżone bo wg.
mnie tam niema 30g bialka.
Wychodzi na to ze taki wypasiony gainer za 3kg nie powinien kosztować 50zl, tylko 150zl jeśli patrzeć na to co pisze na opakowaniu.
Pozdrops.
jak juz chcecie coś taniego to zamiast 3kg Megabolu za 50zl lepiej 2250g Vitalmax 1 za podobna kase, ewentualnie podam dla przykładu Gainer z Activity Musli Gainer kosztuje za 3kg 50zl podobna cena co Megabol w tym 15g bialka wpc +72g wegli w tym 63 to cukry i tak sie krztaltuja jakosciowop gainery w tymprzedziale cenowym

13

Odp: Megabol Gainer 737

a co powiecie na ten http://www.sklep. 1341i co o nim sadzisz Lukasz ? cena 200zl za 4,5kg 40g bialka w 100g

14

Odp: Megabol Gainer 737

to jest dobre patrzac na sklad, ale niestety drogie