Temat: l-karnityna

Witam

Mam zamiar zrzucić kolo 15kg. Czy przy braniu l-karnityny i cwiczeniu około 2 godzin na siłowni potem 45 min biegania jest to mozliwe ? A moze coś innego robić stosując ja ?

2

Odp: l-karnityna

kupiłeś juz ta karnityne?

3

Odp: l-karnityna

Nie jeszcze nie.
Bo nie wiem czy ma sens wiec najpier tutaj pisze

4

Odp: l-karnityna

Masz 17 lat?

5

Odp: l-karnityna

hmm l-karnityna na mnie akurat dziala dobrze, ale opinie są o niej rozne.
A co do tych 15 kg to nie jest to mozliwe chyba ze do tego Thermal Pro dozucisz , ale chyba za młody jestes.
Jaki maz wogole staz? wiek? dietę masz jakas? napisz coś wiecej.
Pozatym kiedyś pszyszedl młody uczen do mistrza(anegdota) i sie pyta: mistrzu ile lat potrzebuje zeby byc taki jak ty albo lepszy? mistrz na to: min.
1 lat, uczen: a jak bede sie super starał ćwiczył codzienie ciezko przez pare godzin, mistrz: conajmniej 2 lat.
Moglem coś pomerdac, ale główny sens histori pozostaje niezmieniony.
jeśli masz odpowiednia dietę i chcesz stopniowo intesyfikowac wysiłki a w dodatku użyjesz jakiegoś wspomagacza(np karnityny) to z czasem zrzucisz te 15kg.
pamiętaj ze dietę trzeba trzymac, bo spalanie dużych ilosci nawet i jedzenie po treningu tuzina paczkow to nie najlepszy sposob.
życzę łatwego i przyjemnego zrzucania wagi pamiętaj jednak ze tylko systematyczność i cierpliwość sprawi ze osiągniesz cel.
Pozdro.

6

Odp: l-karnityna

Mam 17 lat tzn.
za miesiąc bede mial.
Chodze na siłkę dopiero 4 miesiące niedługo 5 sie zacznie... waga stoi w miejscu ale w pasie troche stracilem.
Nie chodzi tylko i wyłącznie o wage ale o spalenie tluszczu bardziej szczególnie na brzuchu.
Przy około 180cm wzrostu waze 95kg wiec zeecydowanie za duzo.
ćwiczę zawsze 16-18 potem bym dorzucił te 30-45 min biegania.
Po treningu nie jem raczej no chyba, ze ajkis jogurt albo coś w tym stylu.

7

Odp: l-karnityna

LUK, dieta redukcyjna (wysokobialkowa, nisko weglowodanowo-tluszczowa), do tego 40-6 minut aerobów po kazsym treningu.
ogólnie główne zasady diety redukcyjnej.
młody jestes, tescia masz sporo, to ci szybko zejdzie

8

Odp: l-karnityna

ja proponuje przynajmnniej dorzucić taki taniutki therm linę albo speeda olimpu:D to wtedy zobaczysz efekty albo jeszcze możesz thermala ale to masakra w traceniu wagi:D

9

Odp: l-karnityna

Mowie nie chodzi o sama wage ale bardziej o wyglad zrzucenie tego brzucha na mięśniach mogę przybrać kg nie bede wtedy sie martwił Jak juz zdecyduje sie na ta karnityne to dorzucę sobie do treningu 6 Weidera

10

Odp: l-karnityna

lepiej dorzuć aeroby 3 min po treningu
albo 6 w beztreningowe najlepiej na czczo

11

Odp: l-karnityna

A mógłby mi ktoś bardziej przybliżyć co to te aeroby jakieś przykłady itd.

12

Odp: l-karnityna

trucht/szybki chod/stepper/rower/ergonometr/orbitrek

13

Odp: l-karnityna

To tak jak mówiłem bede chyba biegał bo na siłkę chodze do szkoly podstawówki i jest dostęp do sporej sali bo na dworze juz zimno

14

Odp: l-karnityna

dresy zakładasz i po 5 min biegu jest juz ci gorąco ;

15

Odp: l-karnityna

LUK, tylko pamietaj, powolny truchcik, zadnych sprintow.

16

Odp: l-karnityna

No a jeszcze pytanie takie, l-karnityna ma tam chyba 6 tabletek to jak je brac ?
ćwiczę od 16 do 18 na siłce potem mogę dopiero biegać wiec ile tabletek brac i czy przed całym treningiem czy przed bieganiem ?

17

Odp: l-karnityna

są rozne szkoly ale zazwyczaj poprawne stosowanie masz napisane na etykiecie.

jedni mówią 30min przed jedzeniem
inni ze 45min przed treningiem

18

Odp: l-karnityna

dwa razy po 1 tabl.
3 min przed jedzeniem w dni nietreningowe, naraz 2 tabl.
45 minut przed treningiem w dni treningowe *przy l-karnitynie 500mg w tabl.

19

Odp: l-karnityna

dwa razy po 1 tabl.
3 min przed jedzeniem w dni nietreningowe, ale to przy obiedzie czy przy każdym posiłku ?

20

Odp: l-karnityna

??

21

Odp: l-karnityna

3 min przed sniadaniem i obiadem

22

Odp: l-karnityna

dieta redukcyjna + aeroby + thermo speed z olimpu i jedziesz z koksem big_smile

23

Odp: l-karnityna

jak myslicie przy treningach 4x w tygodniu do wakacji da rade dużo zrobić ? i czy mozna caly czas brac ta karnityne czy trzeba jakieś przerwy robić ????

24

Odp: l-karnityna

trzeba przerwy robić po 2 miechach ciągłego brania daj sobie odpoczac, to czy dużo da zrobić zalezy od twojej cierpliwości i wytrwałości

25

Odp: l-karnityna

właśnie przeczytałem ciekawa rzecz na temat l-karnityny.
To ze jest nieskuteczne, to wiem od dawna.
Ale to, ze powstala na jej temat jedna jedyna praca naukowa, ktora udowodnila, ze owszem, dziala odchudzajace, ale tylko na otyle koty.
Tego nie wiedziałem