1

Temat: Dieta!!!!!!!!

Witam mam 182cm wzrostu 97 kg wagi czwicze już 2 miechy bez ?adnej diety i odżywekCwiczy3em hantelkami i niedawno kupiłem sobie ławeczke z rozpietkami plus wyciąg i maszyna do ćwiczenia nóg
Chcia3bym żebyscie mi pomogli w u3ożeniu w3asciwej diety
pomo?cie prosze

2

Odp: Dieta!!!!!!!!

Jest na forum pare diet m.in. najbardziej popularna by tmq Z dieta musisz sam pokombinowaa przejrzyj pare diet i wybierz z nich to co Ci pasuje (finansowo i smakowo) A tu masz przykład dietki aby troche wzbogacia ten wybór na forum.

1 posiłek- 100g p3atkow owsianych +3y?ka rodzynek +
6białka + 2?o3tko (jajka gotowane lub smażone na patelni teflonowej bez t3.)
Można dorzucia z p3atkami jakiś jogurt zerówkę bad1 jednoprocentowy.

2 posiłek- pieczywo gruboziarniste lub wafle ryżowe 4 kromki
-kostka chudego twarogu
-kromki można jesa z poledwica
-owoc

3 posiłek- torebka ryżu brązowego lub zwyk3ego
- 200g piersi z kurczaka
- warzywa surowe lub gotowane (dowolna ilosc)
- dowolny owoc

4 posiłek- pieczywo gruboziarniste lub wafle ryżowe 4 kromki
- 200g chudej wędliny drobiowej
- sa3ata pomidor rzodkiewka

5 posiłek- puszka tuńczyka w sosie własnym do tego jeśli wyrobisz w miarę wcześnie ten posiłek to kromki z poledwica znów jakieś warzywka. jeśli nie to możesz tuńczyka jesa samego tu? przed snem. jeśli jednak wyrabiasz to przed snem możesz z 15 gr. twarogu chudego zjesa.

Co do owoców zależy od ?o3adka mi strasznie fermentacja dokucza3a wiea jem osobno posiłek owocowy. Wyjsciem jest także jedznie owocu 3 minut przed danym pos3kiem.

Przerzyj pare dietek i sam sobie u3o? i 3aduj na forum do oceny im wiecej tych diet bedzie tym mniejszy wspo3czynnik bledu

3

Odp: Dieta!!!!!!!!

Ale tu na forum są diety na masę i na schudniecie ja potrzebowa3bym diety do treningu ogólnorozwojowego

4

Odp: Dieta!!!!!!!!

tmq pewnie poradził by ci kilo piersi kilo sera widro ryżu odzywki białkowe itp ale ja to nie tmq wiec napisze ci tak jak ja staram sie jesa jestem lżejszy od ciebie o 1 kg wiec możesz dobierać wieksze proporcje:
posiłek 1
200g ryżu z zmiksowanym twarobiem z bananem i z kakaem i z rodzynkami palce lizac
posiłek 2
wypijam 50g mlaka w proszku odtłuszczonego
posilek3
ja zjadam wtedy obiad jak moja rodzina czasem ryba czasem jajko czasem kotlet surowka itp
TRENING
po treningu 2 banany
posiłek 4
150g piersi z kurczaka 200g ryżu surowka
posilek5
150g piersi z kurczaka 2 kromki ciemnego chleba
przed snem
50g mleka w proszku odtłuszczonego
mażesz jeszcze jakas odrzywke bialkowa po trenningu

5

Odp: Dieta!!!!!!!!

a czy mleko w proszku można zastaia mlekiem krowim np: Laciate 0,0%

6

Odp: Dieta!!!!!!!!

mleko w proszku ma 35 g bialka /1 a krowie dużo mniej

7

Odp: Dieta!!!!!!!!

Jedno mleko i drogie nie nalzey spo?ywac w dużych ilosciach zawiera dużo laktozy co poznij powodoje odk3adania tłuszczu.