1

Temat: TREC czy Olimp?

Witam, mam nadzieje ze nie było jeszcze takiego tematu, przynajmniej ja go nie znalazłem w opcji szukaj.
Wiec pytanie takie jak w temacie ,,TREC czy Olimp?'' Co sadzicie o tych firmach, ktora lepsza, jakie maja najlepsze produkty?

2

Odp: TREC czy Olimp?

z tych olimp

3

Odp: TREC czy Olimp?

dziwne pytanie... :blink: przeciez oczywiste, ze niektóre produkty 1 firmy są lesze a inne produkty 2 firmy są lepsze! Ale w rozliczeniu ogólnym chyba podpisze sie pod zdaniem Kelvin73a //:-D :-D Olimp wygrywa te rywalizacje... W końcu jak to mówi Romek, trza byc patriota //:-D :-D Polska gora //:-D :-D /

4

Odp: TREC czy Olimp?

Wiem, ze jedna i druga firma ma jedne lepsze produkty, drugie gorsze, chodziło mi o to zebyscie wymienili te lepsze produkty i z Olimpu i z Treca /

5

Odp: TREC czy Olimp?

a co cie konkretnie interesuje?

6

Odp: TREC czy Olimp?

Gainery //:-D :-D //:-D :-D /

7

Odp: TREC czy Olimp?

jak to Marijo kiedyś powiedział tucznik to tucznik //:-D :-D pozatym sam musiz wiedzieć jaki gainer Cie interesuje! Jak mamy Ci pomoc, skoro swoich wymagań nie podajesz? to tak jakbys liczył na dobrego gainera z 30% bialka a my bysmy Ci polecili vitalmaxa 1... Powiedz jaki skład Cie interesuje!

8

Odp: TREC czy Olimp?

Wysoko Białkowy //:-D :-D /

9

Odp: TREC czy Olimp?

jeśli mam byc szczery to ja poleciłbym Ci Carbo z biogenixa i Osrtowie //:-D :-D napewno wyjdzie lepiej i taniej niz gainery //:-D :-D /

10

Odp: TREC czy Olimp?

Moze zainwestuje w to co mi podales, dzisiaj akurat skończył mi sie Gain Bolic 6 i nie wiem czy mam kupić nastepna paczkę czy zainwestować w coś innego /

11

Odp: TREC czy Olimp?

Gainery i inne najery to uzupelnienie diety, a mieszajac osobno carbo z bialkiem możesz dowolnie zmieniać proporcje //:-D :-D Sprobuj, przekonaj sie i dalej walcz z żelastwem //:-D :-D /

12

Odp: TREC czy Olimp?

Chyba sobie kupie instant carbo i gain bolica 6000, i bede dalej walczyl z żelastwem //:-D :-D /

13

Odp: TREC czy Olimp?

olimp jest lepszy z tych dwóch

14

Odp: TREC czy Olimp?

IKrystleI jak na razie probowalem produktów tylko z Olimpa i również wydaje mi sie dobry jakościowo i cenowo //:-D :-D /

15

Odp: TREC czy Olimp?

Sympatyk olimpa sie znalazł : ja tej firmy nie lubie i gdybym mial wybór na Twoim miejscu bym sprawdził co innego.
pozatyn nie wczytałeś sie w mój post! proponowałem Ci zakup Carbo + bialka a nie carbo + gainer... Takie rowziazanie nie ma sensu, bo węglowodany bardzo łatwo jest wyciągnąć z diety! Skoro koniecznie chcesz tego gainera to węglowodany możesz sobie odpuscic.
Pozatym polecam Ci wyprobowac produkty innych firm, Olimp wcale nie jest wiodaca marka...

16

Odp: TREC czy Olimp?

no gain bolic to tych wysokobiałkowych razej nie należy

17

Odp: TREC czy Olimp?

Wiem Kelvin73, dlatego sie pytałem w tym temacie o wysokobiałkowe odzywki.
kupiłbym ostrowie, ale nie wiem gdzie w Zabrzu mógłbym ja dostac, a na allegro nie chce kupować odzywek.

18

Odp: TREC czy Olimp?

Szukaj, popyaj znajomych... Zabrze to chyba nie jest az tam male miasto, zeby Bialko z ostro do niego nie docierało

19

Odp: TREC czy Olimp?

Poszukam, zapytam sie w jednym ze sklepów sportowo-kulturystycznych w którym często robie zakupy moze beda miec albo mi sprowadza //:-D :-D /

20

Odp: TREC czy Olimp?

jeśli chodzi o suple to na każdego dziala co innego, wiec dobrze jest wyprobowac na sobie, np większość mówi ze gainer 1 z vitala to syff a ja kończę właśnie pierwsza puchę i bardzo se chwale.
Co do ostrowii to mam stronę producenta, gdzie są bardzo fajne ceny no i towar masz z pierwszej reki.
jeśli jesteś zainteresowany to podbij do mnie na PW.

21

Odp: TREC czy Olimp?

poulchhh nie mogę wysłać do Ciebie PW bo wyskakuje ze nie mam uprawnien do korzystania z tego komunikatora hmm. Sprobuj wysłać do mnie linka przez PW jak nie da sie to pisz na email mati641@o2.pl.

22

Odp: TREC czy Olimp?

ja tez bym prosił o taki link

23

Odp: TREC czy Olimp?

mateusz wysłałem ci maila bo PW nie dziala : daj znac jak dostaniesz wiadomość //:-D :-D /

24

Odp: TREC czy Olimp?

poczta_konto@poczta.fm prosze

25

Odp: TREC czy Olimp?

Narazie nie przychodzi.